Автомобільні статті та обзори

Вибір
мотосигналізації

Як вибрати мотосигналізацію

Мотосигналізація — це охоронний пристрій, який захищає мотоцикл від інтелектуального злому і повідомляє власника про спробу викрадення. З доставкою по Україні мотосигналізацію можна купити у Львові, Івано-Франківську, Тернополі на 130.com.ua.

Тип мотосигналізаціі

Для вибору мотосигналізаціі виходячи з її типу, натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про типи сигналізацій

Одностороння — брелоки без дисплея, менший радіус дії і повідомлення відбувається тільки за допомогою звукового сигналу.

Двостороння має брелоки з дисплеєм, на які передається інформація про стан авто. Радіус дії таких брелоків часто на порядок вище, ніж у попередніх, але також обмежений.

GSM-сигналізації, порівнянні за ціною з двохсторонками, але мають необмежений радіус дії і максимальний захист від інтелектуального злому. Управління відбувається як з брелока, так і з мобільного телефону.

Захищеність від злому

Для вибору мотосигналізаціі виходячи з її захищеності від злому натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про захищеність від злому

Самим криптостійким і надійним вважається діалогове кодування, після нього йде динамічне і найненадійнішим на сьогодні вважається кодування, що використовує статичний код.

Додаткові функції

Для вибору мотосигналізаціі виходячи з додаткових функцій натисніть на відповідне зображення.

Додаткові датчики

Для вибору мотосигналізаціі виходячи з наявності додаткових датчиків натисніть на відповідний елемент списку.

Вибрати мотосигналізацію

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору