Автомобільні статті та обзори
Майстер підбору
камер заднього виду

За допомогою майстра підбору можна з легкістю вибрати камеру заднього вида по основним критеріям. Камеру заднього виду купити з доставкою по Україні в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів можна на 130.com.ua.

Тип камери

Для вибору камери заднього виду, виходячи з її типу, натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про типи камер задньго виду

Камери заднього виду бувають універсальні і штатні. Універсальні камери заднього виду підходять практично на будь-який автомобіль, а штатні - зроблені спеціально під конкретну модель авто, з урахуванням нюансів в конструкції.

Марка автомобіля

Штатная камера на Ауди купить Штатная камера на Шевроле купить Штатная камера на Крайслер купить Штатная камера на Ситроен купить Штатная камера на Додж купить Штатная камера на Форд купить Штатная камера на Хонда купить Штатная камера на Хундай купить Штатная камера на Джип купить Штатная камера на КИА купить Штатная камера на Лексус купить Штатная камера на Мазда купить Штатная камера на Мерседес купить Штатная камера на Мицубиси купить Штатная камера на Ниссан купить Штатная камера на Опель купить Штатная камера на Пежо купить Штатная камера на Порш купить Штатная камера на Сеат купить Штатная камера на Шкода купить Штатная камера на СсангЙонг купить Штатная камера на Субару купить Штатная камера на Сузуки купить Штатная камера на Тойота купить Штатная камера на Фольксваген купить

Тип установки

Врізні камери

Врезные камеры

Камери на кронштейні

Камеры на кронштейне

Камери в номерній рамкі

Камеры в номерной рамке
Більше інформації про типи камер заднього виду

Врізну камеру заднього виду можна встановити в задній бампер автомобіля, висвердливши в ньому отвір, в якому камера буде фіксуватись на засувках, або за допомогою стопорної гайки.

Камера на кронштейні може бути встановлена ​​на будь-яку відповідну поверхню автомобіля: бампер, елементи кузова, плафон підсвічування номера. Кріпиться до автомобіля двома способами: або на двосторонній скотч, або на шурупи

Камера заднього виду в рамці номерного знака також є універсальним рішенням і може бути встановлена ​​майже на будь-який автомобіль. Дана конструкція являє собою номерну рамку з вбудованою мініатюрною камерою, яка практично непомітна.

Тип сенсора

Для вибору камери заднього виду виходячи з типу сенсора, натисніть на відповідне зображення.

CMOS VS CCD

Переваги CMOS сенсорів в тому, що вони дешевше обходяться у виробництві, мають хорошу енергоефективність, а також високу швидкодію. Переваги CCD матриць в тому, що вони мають відмінний електронний затвор, що дозволяє добре фіксувати швидкі рухи. У CCD виходять зображення з низьким рівнем шуму, що робить їх більш якісними. Також вони прекрасно знімають при низькому освітленні.

Вибрати камеру заднього виду

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору