Viber
Інвертори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Зателефонувати
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay
Зарядні станції — майстер підбору

Як вибрати портативну зарядну станцію?

Портативні зарядні станції (ПЗС) - спеціальний пристрій, здатний забезпечити незалежне живлення для широкого спектру приладів та побутової техніки. Ці компактні пристрої призначені для підключення домашньої техніки: холодильників, телевізорів, обігрівачів, систем освітлення та багато іншого, а також заряджання гаджетів, таких як смартфони, планшети, ноутбуки, в ситуаціях, коли доступ до звичайних джерел живлення обмежений або недоступний.

По суті, зарядна станція — це великий акумулятор, здатний протягом тривалого часу віддавати енергію. Вони спочатку накопичують електричну енергію і потім передають її пристроям через різні порти та роз'єми (USB чи інші). Ці станції можуть мати різні розміри та форми, починаючи від кишенькових пристроїв до великих моделей, здатних заряджати кілька пристроїв одночасно.

Існує кілька основних типів батарей, які можуть використовуватися, кожна з яких має свої унікальні характеристики та переваги:

Li-ion (літій-іонні батареї): відомі своєю відносно високою енергетичною щільністю та здатністю підтримувати велику кількість циклів заряджання та розрядки. Зазвичай такі батареї мають ресурс приблизно 800 циклів зарядки/розрядки.

LIFePO4 (літій-залізо-фосфатні батареї): характеризується високим ступенем надійності та довговічності. Вони мають значно більш тривалий термін служби, що перевищує 2500-3500 циклів зарядки/розрядки, що означає можливість безперервного використання станції протягом 10 років. Це робить їх ідеальним вибором для тих, хто цінує довговічність та стабільну продуктивність.

NMC (літій-нікель-марганцево-кобальтові батареї): забезпечують хорошу енергетичну щільність і мають схожий з Li-ion ресурс близько 800 циклів зарядки/розрядки.

Існує кілька різновидів ПЗС за способом заряджання, включаючи стандартні батарейки різної ємності, сонячні зарядні панелі та гібридні моделі, що поєднують кілька джерел енергії для збільшення часу автономної роботи.

Переваги їх використання в порівнянні зі звичними всіма електрогенераторами полягають у:

  • підвищеної мобільності - так, деякі високоємні моделі досить важкі, проте їх легко можна брати з собою в поїздки, на природу, подорож і навіть у поїзд, станція не займає багато місця і легко транспортується.
  • 100% екологічності - працюють на електриці, шкідливих викидів в атмосферу немає.
  • не вимагають ніякого додаткового обслуговування - станцію необхідно лише вчасно заряджати і все.

Загалом портативні зарядні станції — це оптимальне рішення для побутового використання у повсякденному житті. Вони забезпечують незалежність та впевненість у роботі електронних пристроїв у будь-яких умовах, і при цьому не накладають на користувача будь-яких обмежень у свободі пересування.

Ємність

Для вибору зарядної станції виходячи з її виду натисніть на відповідний значок.

Більше інформації про ємність зарядної станції

Ємність акумулятора (АКБ) визначає кількість енергії, яку він здатний зберігати. Що більша ємність, то довше зарядна станція зможе забезпечувати живлення пристроїв без підключення до джерела електроживлення.

Наприклад, якщо модель має потужність 600 Вт і її акумулятор має ємність 500 Вт/г, то вона може забезпечувати живлення приладу зі споживаною потужністю 100 Вт протягом 5 годин автономної роботи.

Також варто зазначити, що чим вища ємність, тим важчим буде пристрій, оскільки цей показник безпосередньо впливає на розмір і вагу вбудованого акумулятора.

Таблиця підбору зарядної станції за ємністю

Підбір зарядної станції за потужністю

Потужність

Для вибору зарядної станції виходячи з її потужності натисніть на відповідний значок.

Більше інформації про потужність зарядної станції

Існує кілька видів зарядних станцій, залежно від їхньої потужності. Розглянемо кожен вид докладніше:

Малопотужні зарядні станції (200-800 Вт): призначені для заряджання невеликих побутових пристроїв, як-от смартфони, планшети, навушники та інші портативні гаджети. Вони забезпечують просте заряджання пристроїв, використовуваних у повсякденному житті. Зазвичай зазвичай мають компактний розмір і простий дизайн, що полегшує їх перенесення і використання в різних місцях.

Зарядні станції середньої потужності (до 2 кВт): ці моделі вже можуть заряджати різні побутові пристрої, включно з ноутбуками, планшетами, електричними інструментами, дрібною побутовою технікою та іншими подібними пристроями. Вони забезпечують ефективне електроживлення в домашніх умовах або в робочому середовищі, де потрібне надійне і швидке рішення для забезпечення автономної роботи різних електронних пристроїв.

Високопотужні зарядні станції (до 5 кВт): можуть не тільки заряджати електронні пристрої, а й забезпечувати електроживлення для роботи різної побутової техніки в цілому будинку. Вони здатні підтримувати живлення для таких приладів, як пральні машини, холодильники, кондиціонери, пилососи та інші побутові пристрої, які потребують значної енергії для своєї роботи.

Кількість розеток

Для вибору зарядної станції виходячи з кількості розеток натисніть на відповідний значок.

Більше інформації про кількість розеток зарядної станції

Для під'єднання електроприладів зарядні станції можуть оснащуватися однією або кількома розетками різних типів AC та/або DC. Звісно, що більше розеток має станція, то більше приладів можна до неї під'єднати одночасно.

Розетки AC (змінного струму): призначені для під'єднання електроприладів, які потребують енергії від стандартних розеток змінного струму напругою 220В. Вони дають змогу під'єднувати та заряджати пристрої, як-от ноутбуки, комп'ютери, монітори та інші побутові електроприлади: світильники, холодильники, телевізори, пральні машини та багато іншого, яким для роботи необхідна стандартна побутова електромережа.

Роз'єми DC (постійного струму): забезпечують під'єднання електроприладів, які працюють на постійному струмі 12 В. Як правило, це ті пристрої та гаджети, які можуть працювати від автомобільного акумулятора, тобто підключаються до бортової мережі транспортного засобу.

Кількість і тип USB

Для вибору зарядної станції виходячи з кількості та типу USB натисніть на відповідний значок.

Більше інформації про кількість і тип USB зарядної станції

Всі зарядні станції оснащуються USB-роз'ємами, завдяки яким, вони можуть забезпечувати зарядку для різних пристроїв з різними потребами. Це робить їх зручним і багатофункціональним рішенням для заряджання та підтримки працездатності найрізноманітніших ґаджетів упродовж усього дня.

Станція може мати кілька варіантів роз'ємів, наприклад:

  • USB Type-A: Це стандартний USB-роз'єм, який широко використовується для заряджання і передавання даних з більшості переносних пристроїв, таких як смартфони, планшети, плеєри та інші гаджети. Він має прямокутну форму з плоским нижнім конектором.
  • USB Type-C: Це більш сучасний і універсальний USB-роз'єм, який стає все більш популярним в останні роки. Він має оборотний дизайн, що полегшує його під'єднання, і може підтримувати вищі швидкості передавання даних і потужність заряджання, як порівняти з USB Type-A.

Зазвичай портативні зарядні станції можуть бути оснащені одним або декількома з перерахованих вище типів USB-роз'ємів, це дає змогу забезпечити сумісність із найрізноманітнішими типами пристроїв.

Способи заряджання

Для вибору зарядної станції виходячи зі способу заряджання натисніть на відповідний значок.

від мережі 220 В
Зарядні станції із зарядкою від мережі 220 В
від прикурювача 12 В
Зарядні станції із зарядкою від прикурювача 12 В
від сонячної панелі
Зарядні станції із зарядкою від сонячної панелі

Більше інформації про спосіб зарядки зарядної станції

Варто звернути увагу на те, що різні моделі портативних зарядних станцій можуть мати різні методи зарядки. Причому в деяких пристроях може бути присутнім як тільки один з видів, так і їх комбінація. Що більше варіантів підзарядки, то автономнішою буде станція.

Зарядка від мережі 220 В: Цей спосіб найпоширеніший і зазвичай здійснюється через стандартні розетки змінного струму, які підтримують напругу 220 В. Користувачі можуть під'єднувати зарядну станцію безпосередньо до розетки, використовуючи відповідний кабель, що забезпечує швидке та ефективне заряджання пристрою.

Зарядка від прикурювача 12 В: Цей метод часто використовується під час подорожей на автомобілі або іншому транспортному засобі, де доступна розетка прикурювача з напругою 12 В. Користувачі можуть підключати зарядну станцію до прикурювача за допомогою спеціального адаптера, що дає змогу ефективно заряджати пристрої навіть під час руху.

Заряджання від сонячної панелі: Цей метод заснований на використанні сонячної енергії для перетворення її в електричну, яка потім використовується для зарядки ПЗС. Користувачі можуть під'єднувати зарядну станцію до сонячної панелі за допомогою відповідного кабелю або використовувати інтегровані сонячні панелі, що забезпечує зручний та екологічно чистий спосіб заряджання далеко від електричних мереж.

Додаткові можливості: дисплей, швидка зарядка

Багато моделей мають додатковий функціонал, який сприяє максимальній зручності використання і підвищують ефективність зарядки пристроїв. Це може бути:

Дисплей: Наявність дисплея на зарядній станції дає змогу користувачам легко відстежувати рівень заряду як самої станції, так і пристроїв, що заряджаються. Це забезпечує зручність контролю і дає змогу своєчасно визначити, коли зарядна станція потребує повторного заряджання. Дисплей також може відображати іншу корисну інформацію, як-от поточний вихідний струм, вхідна напруга та інші параметри, забезпечуючи повний контроль над процесом заряджання.

Швидка зарядка: Деякі зарядні станції підтримують можливість швидкого заряджання, ця опція дає можливість прискорити процес заряджання під'єднаних пристроїв. Це особливо актуально, коли час заряджання обмежений, і користувачі хочуть швидко відновити заряд своїх гаджетів. Функція швидкого заряджання також може стати в пригоді під час заряджання пристроїв із великою ємністю батареї, даючи змогу заощаджувати час і енергію в повсякденному використанні.

Інтеграція з системою розумний будинок: Ця функція дає змогу користувачам інтегрувати зарядну станцію з наявною системою розумного будинку, що забезпечує ширший контроль і автоматизацію енергоспоживання. Користувачі можуть керувати зарядними процесами та моніторити статус пристроїв дистанційно, а також налаштовувати розклади заряджання та керувати енергоспоживанням відповідно до конкретних потреб.

Віддалене управління за допомогою мобільного додатка: Ця опція дає змогу користувачам контролювати та керувати зарядною станцією за допомогою спеціального застосунку, що забезпечує зручність і гнучкість у використанні. Користувачі можуть перевіряти рівень заряду, встановлювати розклади заряджання, відстежувати енергоспоживання та отримувати сповіщення про статус заряджання пристроїв навіть перебуваючи далеко від дому. Це робить процес керування зручнішим та ефективнішим.

Модельний ряд

Із зарядними станціями купують

Сонячні панелі

Сонячні панелі дають змогу заряджати портативну зарядну станцію від сонячної енергії

Додаткові батареї

Додаткові батареї дають змогу розширити ємність зарядної станції

Материалы по теме:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.