Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard
Вибір
системи парковки

Як вибрати систему парковки? Майстер підбору

Типи систем парковки

Для вибору потрібної системи парковки скористайтеся відповідним майстром підбору.

Тип системи парковки Парктроніки
Парктроники
Паркувальні камери
Парковочные камеры
Системи кругового огляду
Системы кругового обзора
Індикація цифрова візуальна візуальна
Звукові повідомлення + - -
Універсальність + + -
Штатна установка - молжива молжива
Відображення інформації на LCD або LED дисплеї парктроніка на дисплеї магнітоли, монітора или зеркала заднього виду з дисплеєм на дисплей магнітоли
Направленість назад / назад, вперед назад / назад, вперед назад / вперед / вліво / вправо, «Bird view», 360 градусів
Індикація перешкод попереду +
(при встановленні датчиків в передній бампер)
+
(при встановленні камери переднього огляду)
+
Сліпі зони є є немає
Додаткові можливості функція пам'яті (парктроник, оснащений такою функцією, здатний запам'ятовувати розташування виносних елементів машини.) парковочна розмітка паркувальна розмітка; трансляція інформації з видом зверху + можливість виведення відео з кожної камери окремо
Вартість невисока сердня висока

Буває, що коли навіть найдосвідченіший водій стикається з проблемою при парковці автомобіля. Під час паркування можна легко не помітити дрібну перешкоду, яка знаходиться за полем зору людини, або можна невірно роздивитись габарити авто і торкнутися бампером бордюра, або будь-якої іншої перешкоди. Для того, щоб уникнути таких неприємних ситуацій і назавжди позбутися проблем з паркуванням автомобіля, рекомендується встановити системи паркування.

Найпопулярніші паркувальні пристрої - це парктроніки, системи кругового огляду, камери для заднього або переднього виду. Шукаєте парковочну систему? Купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську можна на 130.com.ua. Доставка по Україні.

Якщо парктроніки виявлять перешкоду, вони повідомлять про неї сигналом звуку і покажуть на екрані (якщо він є) відстань до перешкоди.

Вибрати парктронік

Паркувальні камери приєднуються до екрану в салоні авто і показують, в межах видимості, інформацію зовні. Камера для заднього виду монтується прямо в задній бампер і показує обстановку ззаду авто, передня - в передній бампер, і показує зображення спереду автомобіля, коли немає безпосередньої видимості.

Вибрати паркувальну камеру

Системи кругового огляду являють собою набір камер, які зазвичай встановлюють по всьому периметру авто. Завдяки камерам можна повністю взяти під контроль ситуацію навколо машини і абсолютно виключити всі «сліпі», для водія, зони.

Выбрать систему кругового обзора

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.