Viber
Підігріви сидінь
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay
Детские автокресла — мастер подбора

Як вибрати дитяче автокрісло

Вибираючи дитяче автокрісло необхідно звертати увагу на такі нюанси, як група автокрісла, тип автокрісла і спосіб кріплення дитячого крісла.

Від групи залежить універсальність автокрісла, тобто діапазон ваги і віку дитини, допустимого для конкретного типу автокрісла. Наприклад, в кріслах групи 0/0+ можна перевозити дітей вагою до 13 кг і віком до 15 місяців, а крісла групи III-III підходять для дітей вагою від 9 до 36 кг і віком від 9 місяців до 12 років.

Тип автокрісла

Для вибору дитячого автокрісла виходячи з його типу натисніть на відповідне зображення.

Автокрісла з базою
Автокрісла з базою
Автокрісла без бази
Автокрісла без бази
Автокрісла-люльки
Автокрісла-люльки
Бустери
Бустери

Групи автокрісел

Натисніть на поле відповідної групи, для перегляду всіх крісел цієї групи.

09 кг10 кг13 кг15 кг18 кг36 кг 09 міс15 міс3 роки4 роки12 років

Більше інформації про групи крісел

Правильно підібрані дитячі автокрісла зможуть забезпечити комфорт і зручність навіть у самій довгій поїздці, причому, як для дитини, так і для батьків.

Існує кілька типів автокрісел, залежно від віка і ваги дитини. Відповідно до стандарту Націй ECE R44 / 04 вони розділені на 4 групи: 0-3. Багато автокрісел об'єднані у великі групи 1, 2 і 3.

Група 0/0+ (люлька-переноска) - являє собою переносну люльку, яка розрахована для дітей вагою до 13 кг і віком до 15 місяців. Сидіння має чашоподібний корпус, внутрішні п'ятиточкові ремені і зручну ручку для перенесення малюка. Автокрісло встановлюється обличчям проти руху автомобіля.

Дитячі автокрісла групи 0/0+/I призначені для дітей від народження до 4 років або до 18 кг. До автокрісел даної групи відносяться як автокрісла-люльки, так і звичайні автокрісла з базою і без неї.

Крісла групи I розраховані на дітей, вагою від 9 до 18 кг і віком від 9 місяців до 4 років. Дані автокрісла мають п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками. Більшість автокрісел 1-ої групи мають можливість регулювати нахил спинки. Крісла з базою і можливістю регулювання нахилу спинки можуть ставитися як до 1-ої групи, так і до групи 1-2-3. Другі — мають п'ятиточкові ремені і є більш універсальними.

Автокрісла групи I-II розраховані на дітей вагою від 9 до 25 кг і віком від 9 місяців до 6 років. До автокреслам даної групи належать дитячі автокрісла з базою.

Автокрісла групи 2 розраховані на вагу дитини від 15 кг до 25 кг, приблизно від 4 до 6 років. Дитячі автокрісла групи 3 розраховані на вагу від 22 кг до 36 кг і вік від 4 і до 12 років. Автокрісла груп 2 і 3 не надто поширені. Більш поширені автокрісла об'єднаної групи II-III. До комбінованої групи крісел II-III відносяться крісла без бази і без п'ятиточкових ременів. Вони розраховані на дітей вагою від 15 до 36 кг і віком від 3-х до 12-ти років.

Самі універсальні автокрісла відносяться до об'єднаної групи I-II-III. Вони розраховані на вагу від 9 кг до 36 кг, і вік від 9 місяців до 12 років. Вони оснащені п'ятиточковими ременями безпеки. Ці крісла зручні тим, що в міру того як дитина росте, вони ростуть разом з ним. З часом крісло можна перетворити в бустер, від'єднавши спинку. До даної групи можуть відноситися як звичайні дитячі автокрісла, так і крісла з базою.

Типи кріплень дитячих автокрісел

Для вибору крісла по типу кріплення натисніть на відповідний значок.

Кріплення ISOFIX
Кріплення ISOFIX
Кріплення штатними ременями безпеки
Кріплення штатними ременями безпеки

Більше інформації про типи кріплення

На сегодняшній день є два основні види кріплення дитячого крісла в автомобілі — штатними ременями безпеки автомобіля і крісла з системою кріплення Isofix.

1. Кріплення дитячого автокрісла штатними ременями безпеки автомобіля можна розділити на два види:

 • — дитяче автокрісло фіксується штатним ременем безпеки автомобіля, а дитина закріплюється в ньому за допомогою трьох-або п'ятиточкових ременів безпеки;
 • — дитина разом з дитячим автокріслом фіксується до сидіння автомобіля за допомогою штатного ременя безпеки.

2. Головною особливістю ISOFIX являється кріплення крісла без штатних ременів безпеки. Установка проводиться за допомогою спеціальних вбудованих замків на висувних полозах і металевих петель, котрі знаходяться в сидінні автомобіля і жорстко пов'язані з кузовом.

Більше інформації про кріплення читайте в статті «Дитяче автокрісло ISOFIX (ізофікс), що це?»

ТОП-3 дитячих автокрісла
 

Найкращі автокрісла для дітей

Шукаєте якісне і найкраще дитяче автокрісло? Даний рейтинг дитячих автокрісел складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Універсальне дитяче автомобільне сидіння HEYNER CapsulaProtect 3D Pantera Black (795 100)

Універсальне дитяче автомобільне сидіння HEYNER CapsulaProtect 3D Pantera Black (795 100)
Особливості:
 • ★ Якісна 3-D конструкція, що гарантує максимальну безпеку при зіткненні
 • ★ Легке регулювання нахилу сидіння автокрісла
 • ★ Надійна фіксація дитини в автокріслі

Універсальне автокрісло HEYNER MultiRelax AERO Fix Pantera Black з ISOFIX (798 110)

Універсальне автокрісло HEYNER MultiRelax AERO Fix Pantera Black з ISOFIX (798 110)
Особливості:
 • ★ Призначено для дітей з 9 місяців до 12 років
 • ★ Встановлюється як за допомогою конекторів системи ISOFIX, так і з використанням штатного ременя безпеки автомобіля
 • ★ Забезпечує максімальній рівень комфорту та безпеки

Автокрісло для дітей Recaro Monza Nova 2 Seatfix

Автокрісло для дітей Recaro Monza Nova 2 Seatfix
Особливості:
 • ★ кріплення ISOFIX
 • ★ Група: ECE II / III (15-36 кг)
 • ★ Регульований по висоті підголівник
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.