Viber
Шумоізоляція
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Особливості використання двопаливних генераторів

Багатьом користувачам генераторів відомі основні типи даного обладнання, які працюють на бензині або дизелі – таке розмаїття варіантів пропонували виробники до недавнього часу. Однак, вже протягом декількох років компанії, що виготовляють подібні електростанції розробляють і випускають обладнання, яке відрізняється універсальністю за рахунок споживання не одного, а двох можливих видів палива. До таких відносять гібридні або двопаливні електростанції, які працюють на бензині або на газі.

Як працює комбінована установка?

Особливості використання двопаливних генераторів

Механізм роботи даного генератора подібний до будь-якого іншого пристрою, він функціонує так само, як і інші станції, що приводяться в дію від рідкого пального. Іншими словами, механічні обертання перетворюються в джерело електроенергії. До того ж, тут є такі системні елементи:

1. Двигун. Цей механізм обладнаний мотором з поршнями, і під час подачі газу або бензину в гільзу, відбувається підпалювання з використанням свічки запалювання. Внаслідок, виникає вибух, що штовхає поршень, таким чином запускаючи його, після чого приводиться в рух колінчастий вал пристрою.

2. Перетворювач. Механічний рух потребує перетворення в електрику, це можливо з використанням спеціального перетворювального блоку. Розрізняють цей механізм звичайного або інверторного типу. Дане обертання пускає в хід магнітне поле, за допомогою котушки виникає змінний струм.

3. Карбюратор. Наявність цього елемента особливо важлива, від нього залежить можливість роботи бензогенератора на газі. Завдяки йому створюється суміш пального, в ній процентне співвідношення газу і кисню має необхідну пропорцію. Таким чином, забезпечується повноцінна робота генератора як на бензині, так і на газі.

Крім того, до кожної моделі гібридної електростанції в комплекті йдуть додаткові вузли і устаткування, які забезпечують нормальну роботу системи на будь-якому типі палива.

Вибираючи комбінований генератор варто приділити увагу таким характерним особливостям: можливість підключення до центральної магістралі, робота на метані або пропані. Важливість цих моментів істотна, оскільки від них залежить пряме призначення і простота в експлуатації пристрою.

Основні різновиди бензиново-газових генераторів

Особливості використання двопаливних генераторів

Розрізняють три основних види гібридних електростанцій, вони відрізняються за типом підключення до газового режиму роботи, а саме від різновиду пального:

  • працюють на природному газі – є найбільш популярними і поширеними, їх під'єднують до звичайної центральної магістралі. Механізми системи і двигуна розраховані на тиск в системі;
  • комбіновані електростанції, вони працюють лише на зниженому паливі. Дуже часто використовуються в тій місцевості, де відсутнє центральне постачання газом, в селах, приватних будинках;
  • універсальні генератори, вони працюють від будь-якого палива – від пропану до природного газу, метану і, звичайно ж, бензин. Використання кожного типу пального буде сприяти отриманню відмінною продуктивності в процесі роботи. Вони відрізняються більшою вартістю, однак дають користувачеві можливість вибору найбільш оптимального виду палива, швидко окупаються.

Кожен тип обладнання дуже популярний, користувач може обрати необхідний варіант для своїх особистих цілей. До того ж генератори газ-бензин часто використовують на будівництві або як резервне автономне джерело живлення.

Вибрати оптимальний прилад для особистих цілях можна на нашому сайті. Тут представлено багато комбінованих електростанцій різного типу і потужності. На 130.com.ua можна купити генератори змінного і постійного струму на бензині/дизелі/газі в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні.

Особливості вибору двопаливних генераторів

Особливості використання двопаливних генераторів

Вибираючи оптимальний варіант комбінованої електростанції, варто ознайомитись з такими важливими параметрами:

1. Вид палива. Існують моделі, які можуть функціонувати тільки з використанням природного або зниженого газу, і на бензині.

2. Час роботи пристрою автономно. Двопаливні генератори, що мають повітряну систему охолодження, можуть працювати безперервно до 6-8 годин, а станції з рідким охолодженням – необмежений період.

3. Вид генератора. Розрізняють трансформаторні і інверторні, також є моделі, до яких можна підключати прилади для зварювання.

4. Інші параметри. До них відносять вихідна напруга, а також можливість експлуатації в якості основного або резервного джерела живлення.

5. АВР система. Наявність цього блоку дає можливість встановити налаштування, за якими генератор буде самостійно запускатися при вимкненні живлення і припиняти роботу при відновленні електропостачання.

Існують також інші параметри і характеристики, за якими можна підібрати оптимально вигідну і відповідну модель, виходячи з особистих вимог і побажань. До них відносять тип запуску, вид живлення, показники потужності, об’єм баку та інші.

Використання і особливості монтажу генераторів бензиново-газового типу

Особливості використання двопаливних генераторів

Купуючи подібне обладнання необхідно враховувати деякі особливості підключення, інші нюанси, які можуть вплинути на успішну і тривалу експлуатацію. При встановленні газово-бензинових генераторів варто враховувати такі важливі моменти:

  • необхідність відводу газових вихлопів. Використовуючи звичайну бензинову електростанцію виключається необхідність в подібному відводі, якщо застосовується газовий режим роботи – тоді потрібно купити і встановити систему видалення диму обов'язково;
  • підключення до центральної магістралі вимагає узгодження в газовій службі. Просто підключити, без повідомлення про це, неможливо. Однак, використовуючи газгольдер, це узгодження не потрібне;
  • потрібно дотримуватися норм безпеки. Вихлопні гази, що виходять назовні, мають досить велику температуру, що становить близько 700 градусів. Тому під час використання подібного режиму роботи електростанції, потрібно подбати про якісне відведення вихлопів. Труба і перекриття, через яке вона проходить, повинні бути виготовлені з міцних і надійних матеріалів, вони не повинні легко запалюватися.
Особливості використання двопаливних генераторів

Запуск і робота системи можливі, якщо всі системи і механізми справні, немає ніяких пошкоджень або поломок. До того ж наявність генератора на бензині і газі вимагає проведення регулярного огляду та обслуговування цього пристрою, щоб запобігти виникненню можливих пошкоджень або виходу з ладу всієї системи.

Знайти підходящу модель газобензинового генератора можна в нашому інтернет-магазині. Тут представлена величезна кількість електростанцій відомих виробників і брендів з різними параметрами і характеристиками. З доставкою по Україні гібридні генератори можна купити в Львові, Івано-Франківську, Тернополі на 130.com.ua.

ТОП-3 генератори
 

Найкращі генератори

Шукаєте якісний і найкращий генератор? Даний рейтинг генераторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L
Особливості:
  • ★ Об'єм 12 л
  • ★ Потужність 4600 Вт
  • ★ Однофазний

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300
Особливості:
  • ★ Компактність
  • ★ Невеликий одноциліндровий мотор
  • ★ Мідна обмотка на альтераторе

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F
Особливості:
  • ★ Номінальна потужність 2800 Вт
  • ★ Обсяг 15 л
  • ★ Час безперервної роботи, год: 12
 
 

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.