Автомобільні статті — підсилювачі звуку
Музика дозволяє вирушати з комфортом в далекі поїздки, але іноді якість звучання улюблених пісень залишає бажати кращого або бракує потужності для повного занурення у світ звуків. Для цього вам необхідно знати, як вибрати підсилювач звуку, придбати який доведеться незалежно від того, чи хороша ваша автомагнітола чи ні. Адже більшість пристроїв не можуть забезпечити гучне звучання без додаткових елементів.
Зовнішній автопідсилювач звуку дозволить звучати музиці краще на всіх рівнях гучності: навіть на найвищих. Такий елемент обов'язковий, якщо ви прагнете підключити сабвуфер, який вимагає значно більше енергії, ніж стандартна магнітола.
Вибір підсилювача звуку залежить від бажаної кількості каналів:
● Одноканальні: потрібні для поліпшення гучності музики на одному каналі. Найчастіше такі моделі використовують для сабвуферів.
● Стереофонічні: підключення динаміків відбувається за системою стерео. Такі пристрої передбачають два або три канали, в останньому варіанті можна використати і сабвуфер.
● Чотирьохканальні — база для створення якісного звучання, дозволяють створити акустичну система «квадро».
● П'ятиканальні — просунутий варіант з можливістю додаткового підключення сабвуфера.
Існує можливість з’єднувати декілька підсилювачів, але в такому випадку звертайте увагу на параметри вихідних каналів, які можуть відрізнятися для різних колонок.
Під час вибору відповідної моделі звертайте увагу на наступні параметри:
● Потужність — один з визначальних чинників, на який потрібно звертати увагу, вибираючи підсилювач звуку. Значення повинне відповідати акустиці вашого авто. Якщо вибрати занадто потужний пристрій, то існує ризик, що ваші колонки не витримають такої напруги і згорять. Занадто маленький показник призведе до того, що буде спотворення звуку на малій гучності.
● Співвідношення сигналу і шуму — особливо важливо для високочастотних динаміків. В цілому, чим вище буде цей показник, тим краще.
● Значення нелінійних деформацій — вказує, як може змінюватись звук. Чим менше цей показник, тим краще.
Рекомендується вибирати моделі з металевим корпусом, обов'язкова наявність ребер охолодження. Серед додаткових функцій може використовуватися можливість приглушення звуку або еквалайзер. Деякі моделі оснащуються додатковими входами. Функція кросовер дозволяє регулювати частоти для певного динаміка, отримуючи тим самим чистий звук.
ТОП-3 автопідсилювачі звуку. Рейтинг автомобільних підсилювачів
Шукайте якісні підсилювачі звуку? Цей рейтинг автомобільних підсилювачів 2022 року покаже найпопулярніші моделі серед автомобілістів. Найкращі автопідсилювачі звуку 2022 року. |
Навіщо потрібен автопідсилювач звуку?
Підсилювач Alpine R-A60F — відмінний звук і потужність в компактному форматі
Неполадки акустики, викликані несправністю підсилювача
Як правильно підключити та налаштувати підсилювач звуку в автомобілі
Чому виникають проблеми в роботі автомобільного підсилювача і як їх усунути?
Як правильно під'єднати підсилювач мостом?
Огляд 4-канального автомобільного підсилювача Alpine R-A60F
Огляд підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A
Як правильно підібрати підсилювач до сабвуфера
Які існують класи підсилювачів звуку, їх особливості
Які існують класи підсилювачів звуку. В чому полягають особливості різних класів, які у них є переваги та недоліки. Який підсилювач найкраще підійде для використання в автомобілі? |
Акустична система в машину - як підібрати повний комплект. Частина 2
Акустична система в машину — як вибрати повний комплект. Частина 1
Використання підсилювача з процесором DSP в системах зі штатним ГП
Особливості встановлення автомобільного підсилювача звуку
Вибираємо автомобільний підсилювач звуку для колонок
Навіщо потрібен автопідсилювач звуку?
Правильний вибір автомобільного підсилювача потужності звуку
Автопідсилювач — це один з основних елементів звукової системи в машині. Дізнайтеся як правильно вибрати підсилювач потужності звуку в цій статті... |
Підсилювачі звуку — майстер підбору
За допомогою майстра підбору можна з легкістю вибрати підсилювач звуку за основними критеріями, таким як номінальна потужність на канал, кількість каналів, додаткові можливості та інші |