Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Вигідність використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Більшість водіїв, особливо ті, хто надає перевагу потужному та чистому звучанню музики в салоні автомобіля, хочуть створити систему з компонентів, які покращують звук, роблять його більш якісним і пропрацьованим. Це можливо, адже зараз на сучасному ринку автозвуку є багато різноманітних пристроїв, які не тільки посилять звучання, але і створять дивовижні можливості для якісного індивідуального налаштування звучання аудіосистеми: тимчасові затримки, зрізи, поділи та фільтри, і безліч інших параметрів.

Просте вирішення проблеми неякісного звучання

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Виконати подібну модернізацію штатного головного пристрою можна за допомогою підсилювача з вбудованим процесором. Наявність такого корисного «доповнення» перевищить всі очікування користувача. Даний підсилювач стане вирішенням багатьох «недоліків» штатного головного пристрою, при цьому допоможе істотно змінити звук з динаміків. До його переваг варто віднести:

 • управління тимчасовими затримками;
 • наявність багатосмугового графічного еквалайзера;
 • регулювання низьких і високих частот;
 • поділ сигналу на частотні смуги, кросовер;
 • підсумовування сигналу;
 • обмеження сигналу для захисту підключених до пристрою динаміків від перевантаження;
 • інвертування фаз.
використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Таким чином, використовуючи підсилювач звуку з вбудованим процесором DSP, можна точно налаштувати не тільки параметри посилення звуку, але і повністю налаштувати звучання по своєму смаку, забезпечивши якість сигналу на рівні кращих систем із зовнішніми процесорами.

Бюджетне рішення для отримання високої потужності звучання

Кращим варіантом для створення унікального і динамічного звуку, серед бюджетних моделей, буде підсилювач звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A. Це пристрій чотириканального типу, з його допомогою можна істотно покращити звучання аудіосистеми, не замінюючи штатний головний пристрій. Налаштування нескладне, для його виконання необхідний смартфон з раніше встановленим спеціальним додатком виробника, є варіанти для iOS і Android.

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Основним завданням процесора в цьому підсилювачі – отримання сигналу від автомагнітоли, обробка і передача його на додаткові пристрої для посилення потужності звучання. І незважаючи на компактність, цей прилад не поступається іншим, більш професійним варіантам. У ньому є всі необхідні для налаштування звучання можливості:

 • кросовер;
 • еквалайзер;
 • високорівневі входи;
 • вихід лінійного типу з напругою на виході 4В;
 • тимчасові затримки;
 • просторові ефекти.

Наявність останньої функції дуже важлива, адже просторова імітація, в умовах авто, значно збагачує звучання.

Основні характеристики та налаштування

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Важливою функцією в цьому пристрої вважається управління тимчасовими затримками, їх встановлюють незалежно, в кожному окремому каналі. Діапазон регулювання тимчасових затримок може бути до 350см з кроком у 2,5 см.

1. Користувачем встановлюються налаштування звукового ефекту Todoroki, це динамічна тонкомпенсація, вона здатна посилити НЧ діапазони сигналу. Баланс тону самостійно вирівнюється з попередньо встановленою гучністю.

2. Варіантів коригування еквалайзера є 7, додатково присутні 2 для користувача.

3. Керована реверберація відтворює необхідну акустичну атмосферу в салоні авто.

4. Можливий вибір сигнальних джерел, вхід в налаштування затримок або фільтрів, окремо виділяється можливість вибору режиму автоналаштування процесора по сигналу вимірювання.

5. В залежності від розміщення динаміків і конфігурації системи на мнемосхемі будуть виведені певні показники частотності зрізу фільтрів, сигнальних рівнів і тимчасових затримок – по підібраній позиції користувача, в окремому меню.

Використання підсилювача з процесором без встановлення індивідуальних властивостей і налаштувань також можливе, тоді він буде працювати як зовнішній ЦАП. Баланс тонів буде м'яким і акуратним, ніякі сторонні перешкоди не будуть різати слух. А якщо налаштувати необхідні параметри, то можна встановити деякі затримки, зробити налаштування кросовера та еквалайзера. А просторові ефекти допоможуть значно пожвавити звук, в результаті, вийде гарне і мелодійне звучання.

Професійна модернізація – вибираємо «прогресивні» моделі

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Більше потужності і, відповідно, більш якісне звучання можна отримати, вибравши підсилювач звуку Mosconi Gladen One 130.4 з вбудованим процесором. Цей пристрій чотириканального типу допоможе повністю перетворити розуміння високої якості відтворення музики. З ним можна повністю розкрити акустику Hi-End класу через отримання великої потужності підсилювача і не менш потужного за можливостями процесора. При цьому, користувач повністю зберігає всі функції і можливості штатного головного пристрою.

Особливості функціоналу

З даними підсилювачем можна отримати приємне і динамічне звучання, воно буде відрізнятися ясністю і тембральністю. Вагомим доповненням є те, що при подібній кришталевої прозорості відтворення відчуваються не окремі «розсипані» звуки, а цілісне і музичне звучання.

1. Фільтри нижніх і верхніх частот з можливістю точної частоти налаштування.

2. Модулі дозволяють змінити фазу в окремих каналах, а також елементи для корекції під певні моделі машин. Для заміни даних вбудованих модулів можна скористатися G-Card слотом, і в нього встановити зовнішні пристрої.

3. Можливе введення тимчасових затримок з кроком від 0,7 см до 5м. Введення може бути незалежним, по каналах, або по блоках – на всю ліву чи праву сторону, на тилову або фронтальну частину.

4. У кожному окремому каналі можна ввести до 2 опції додаткової корекції.

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Звучання вийде гарне, в треку швидка гра на акустиці не буде зливатися із загальним звучанням, кожна струна буде чутись окремо, роблячи подачу дуже цікавою і незвичною. Рояль буде відтворюватись з напором, дуже чітко будуть звучати удари по струнах, загасання кожної струни буде особливо ясно прослуховуватися з практично вивідним резонансом корпусу інструменту. Таким чином, користувач зможе відчути всі ці дрібниці більш детально, що особливо важливо водієві-меломанові.

Баси також відчуваються з особливою динамікою, підсилювач має відмінний запас енергії, тому звучання не погіршиться навіть при збільшенні гучності звуку. Що важливо, низькі частоти залишаються колишніми, відчувається баланс і відмінний звуковий тембр.

Важливі моменти при виборі процесора з підсилювачем

використання підсилювачів з вбудованим процесором DSP в системах зі штатним головним пристроєм

Який все ж вибрати? Італійського або японського виробника, бюджетну або більш професійну модель? Все залежить від можливостей, які ви хочете отримати в підсилювачі з процесором і, звичайно ж, фінансової складової. Важливим є те, що в будь-якому випадку водій отримає якісне звучання, досить великий силовий потенціал і зручність в розташуванні і використанні. Останній фактор не менш важливий, і оскільки ці пристрої мають компактні розміри, то їх встановлення не створить будь-яких складнощів.

Ці, а також інші варіанти підсилювачів звуку з вбудованим процесором або без нього можна переглянути і підібрати на нашому сайті. Тут представлений величезний вибір різних моделей пристроїв для надання більшої потужності і високої якості звучання. Автомобільні підсилювачі звуку купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері