Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Що таке генератор (електростанція)

Генератор — компактна електростанція, яка працює за рахунок спалювання палива в двигуні внутрішнього згоряння. Всі моделі відрізняються видом палива, розмірами, потужністю, типом електричного струму. Відповідно, кожна з них пропонує свої можливості.

Всі пристрої прийнято ділити на наступні категорії: бензинові, дизельні, газогенератори та цифрові. Розглянемо особливості кожної з них.

Що таке генератор (електростанція)

Дизельні генератори

Дизельна електростанція працює на дизельному моторі. Її практично використовувати для основного або аварійного джерела живлення. Такі моделі відрізняються більш тривалим терміном експлуатації і малошумністю. А якщо і виникає сильний шум, то це лише сигнал про несправності внутрішнього механізму.

Одна з головних переваг — економія палива, за рахунок чого вони отримали популярність в якості основного джерела мережі. Для порівняння: в дизельних моделях витрата палива на ⅓ менше, ніж у бензинових.

Бензинові генератори

Бензинові конструкції відрізняються своєю компактністю. Підходять для використання в житлових приміщеннях, оскільки практично безшумні в роботі за рахунок особливостей роботи бензинового двигуна. Використовується паливо високооктанового бензину, тому такі генератори також мають високий показник екологічності.

При виборі необхідно орієнтуватися на показник потужності. Рекомендуємо попередньо порахувати приблизний показник з урахуванням кількості електроприладів, які ви хочете підключати. Отриманий параметр помножте на коефіцієнт пускового струму, який залежить від використовуваних приладів. Додайте 20% для запасу і отримаєте кінцеве значення.

Від правильності і регулярності технічного обслуговування, буде залежати термін служби моделей. Необхідно вчасно замінювати фільтри, витратні матеріали, перевіряти бортові з'єднання, працездатність захисних систем.

Газогенератори

Такі пристрої працюють за рахунок газифікації твердого палива. Якщо простими словами, то вся хімічна енергія твердого палива перетворюється в хімічну енергію газу.

Пристрої дозволяють забезпечити електрикою невеликі дачні ділянки і цілі будинки. Показник потужності варіюється в діапазоні 5-25 кВт. Деякі моделі відрізняються повною автоматизацією. Наприклад, при відключенні стаціонарної мережі, система автоматично запускається, і при включенні подачі електроенергії, пристрій самостійно вимикається. Це практично для комерційних підприємств.

Цифрові генератори

Такі моделі відрізняються більш компактними розмірами і вагою. За рахунок чого отримали популярність на масових заходах, де необхідно швидко і легко перенести таку конструкцію. Цифрові генератори дуже надійні і стабільні в роботі.

Найчастіше показник шуму не перевищує 9 дБ, що особливо важливо в разі житлових будівель. Рівень викидів зведений до мінімуму, за рахунок чого електростанції можуть похвалитися екологічністю.

Генератор купити в Івано-Франківську, Львові, Тернополі з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

Вибір генератора залежить від умов, в яких ви будете його експлуатувати. Також важливо не забувати про потужність і компактність. Якщо врахувати всі свої побажання, то зможете вибрати найбільш підходящу електростанцію під свої потреби.

Кращі генератори

Шукаєте якісний і найкращий генератор? Даний рейтинг генераторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Газово-бензиновий генератор Daewoo GDA 3500DFE

Газово-бензиновий генератор Daewoo GDA 3500DFE
Особливості:
  • ★ Можна використовувати два види палива
  • ★ Тривалий термін роботи
  • ★ Захист від перевантажень

Генератор Daewoo GDA 3800

Генератор Daewoo GDA 3800
Особливості:
  • ★ Входить в лінійку Master Line
  • ★ Відключення під час перевантажень
  • ★ Регулятор напруги AVR

Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 7000E ATS

Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 7000E ATS
Особливості:
  • ★ Двигуна потужністю в 13 кінських сил
  • ★ Автоматична система старту
  • ★ Корпус оснащений посиленою сталевою рамою
Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.