Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Переваги та недоліки автомобільних GSM сигналізацій

Захист автомобіля від викрадення — важливе питання, яке доводиться вирішувати кожному автовласнику. І звичайно, найоптимальніший варіант — встановити надійну охоронну сигналізацію. Одним з популярних типів захисних систем для автомобіля, яким віддає перевагу все більше людей, є GSM сигналізації. Давайте докладніше розглянемо, як вони працюють, а також основні плюси й мінуси їх використання.

Переваги та недоліки автомобільних GSM сигналізацій

Що таке автомобільна GSM сигналізація?

У стандартному вигляді кожна така система складається з центрального блоку керування і декількох датчиків, які можуть реагувати на удар, рух або нахил машини. Блок за принципом роботи і по суті нагадує мобільний телефон.

Охоронні датчики покликані надійно контролювати периметр навколо транспортного засобу і внутрішній простір у салоні, багажнику та під капотом. Вони постійно контролюють відкривання дверей, стан вікон, реєструють рух. Установка подібної системи дозволить убезпечити машину не тільки від спроби відкриття дверей, але й навіть від спроби завантаження авто в евакуатор. Датчики дуже чутливі й реагують на будь-які фізичні дії, що здійснюються з машиною.

Переваги та недоліки автомобільних GSM сигналізацій

В комплекті може бути додатковий брелок. Але головне керування та контроль за роботою та станом здійснюється в даному випадку з мобільного телефону, за допомогою СМС або дзвінків.

Це багатофункціональна система, яка призначена не тільки для охорони машини, але й здатна вести моніторинг місця розташування транспортного засобу в режимі реального часу. При реєстрації спроби злому і викрадення датчики передають дані на головний блок керування, і потім відразу ж сигналізація подає тривожний сигнал (це може бути текстове повідомлення або дзвінок) про порушення на смартфон власника автомобіля, пульт охорони тощо. Можна налаштувати, щоб сповіщення отримували різні абоненти одночасно.

Переваги застосування GSM сигналізації

Охоронні системи з вбудованим GSM модулем вважаються дуже надійними і простими в експлуатації. Всього можна виділити п'ять основних плюсів їх використання.

Швидке оповіщення

Це, мабуть, одна з найважливіших переваг. Як тільки датчики зафіксували спробу проникнення в машину, оповіщення здійснюється практично миттєво. Відразу ж відправляється СМС-повідомлення або здійснюється дзвінок на мобільний телефон господаря автомобіля. Причому відстань і місцезнаходження автовласника не грає ролі.

Оперативне оповіщення дозволяє швидко реагувати на нього. Тобто можна відразу ж вжити заходів, що підвищує ймовірність успішного результату.

Переваги та недоліки автомобільних GSM сигналізацій

Необмежений радіус дії

Радіус дії такої сигналізації практично нічим необмежений. Якщо є мобільний зв'язок, то де б ви не були, неодмінно отримаєте сповіщення або зможете самі передати команди блоку керування. Відстань абсолютно не має значення.

Керування тільки за допомогою телефону

Всі команди передаються на блок керування за допомогою надсилаються СМС повідомлень, точно так само як відбувається оповіщення в разі спрацювання сигналізації. Для керування не потрібно ніяких брелоків. Тобто нічого додатково носить не треба, достатньо смартфона, синхронізованого з системою. Причому повідомлення передаються за спеціальними службовим каналами, і зовсім ніяк не залежать від ступеня завантаженості мобільної мережі.

Можливість відстежування місцеположення машини

За допомогою такої охоронної системи можна стежити за місцем розташування автомобіля. Багато виробників надають доступ до спеціальних службових веб-сайтів. Також дані можна отримати і через СМС, пославши на блок керування відповідний сигнал. Якщо телефон знаходиться в мережі та приймає сигнал, то можна легко дізнатися, де в поточний момент часу знаходиться його машина, і який її стан. Зверніть увагу, що деякі моделі можуть контролювати залишок палива і швидкість пересування автомобіля.

Проста установка та настройка

З установкою та налаштуванням подібної сигналізації впорається будь-яка людина, якихось особливих професійних навичок і знань для виконання монтажних робіт не потрібно. У загальному вигляді порядок дій при установці GSM сигналізації наступний:

  • закріпіть датчики, дотримуючись інструкції:
  • вставте в блок керування SIM-карту;
  • активуйте пристрій, зателефонувавши з мобільного телефону.
Переваги та недоліки автомобільних GSM сигналізацій

Недоліки

В цілому GSM сигналізації працюють дуже стабільно й надійно. Однак і у них є певні недоліки. Їх не багато, але вони присутні. До основних мінусів встановлення сигналізації даного типу можна віднести:

  • Дуже велика кількість різноманітних команд, це з незвички може серйозно ускладнити керування і експлуатацію охоронної системи.
  • Чутливість до перешкод. Подібні пристрої іноді схильні до впливу різних сторонніх сигналів, що може привести до збоїв. Особливо це актуально для великих міст, де дуже багато різноманітного обладнання, яке може фонить і створювати перешкоди.
  • Висока вартість. Наявність GSM модуля автоматично збільшує вартість сигналізації практично у 2 рази.

Попри присутні недоліки, багато експертів упевнені, що такі охоронні системи є на сьогодні одним з найбільш оптимальних варіантів для захисту автомобілі від викрадення. Вони мають тривалий термін експлуатації, надійні і невибагливі в експлуатації, підходять для захисту будь-яких машин. Якщо ви хочете купити GSM сигналізацію у Львові, Івано-Франківську та Тернополі, то магазин 130.com.ua пропонує великий вибір. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.