Viber
Мінімийки
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Помилки, які часто допускають під час встановлення автомобільної сигналізації

Купили сучасну дорогу сигналізацію з хорошим набором функцій і радієте? Однак нова система охорони, не завжди гарантія спокійного сну господаря машини і його сусідів. Якщо при встановленні будуть допущені серйозні помилки, то пізніше можуть початися проблеми. Установка дуже важлива, саме від неї залежить, наскільки надійно і стабільно працюватиме автомобільна сигналізація. І на цьому етапі часто виникають помилки, причому не важливо: самі ви встановлюєте систему або довірили це фахівцям на СТО.

Помилки, які часто допускають при встановленні автомобільної сигналізації

Наприклад, одна з поширених помилок — погано захований основний блок сигналізації. Цей момент не можна ігнорувати, адже якщо блок помітний, викрадачам простіше отримати до нього доступ. Однак це не єдина помилка. Розгляньмо основні проблеми, які можуть виникнути через неправильну установку охоронної системи.

Неправильне встановлення датчика удару

У всіх сучасних автосигналізаціях є датчик удару, який покликаний реагувати на вібрації кузова. Щоб він працював правильно, необхідно його надійно закріпити на кузові або на рульовій колонці. Іноді установники фіксують датчик удару з допомогою спеціальних стяжок до штатної проводки.

При його встановленні важливо уникати пластикових деталей, до них кріпити не можна, тому що датчик буде погано спрацьовувати. При фіксації датчика на двосторонній скотч, місце для установки вибирати треба ретельно — обов'язково повинен бути упор. Адже через деякий час, скотч засохне, що може привести до того, що датчик просто відвалиться. З цим же пов'язане і те, що датчик удару не можна встановлювати догори ногами, рекомендується вибирати горизонтальну поверхню й акуратно класти на неї датчик, надійно закріпивши. Також не забувайте, що після установки необхідно відрегулювати чутливість датчика, щоб не було помилкових спрацьовувань.

Помилки, які часто допускають при встановленні автомобільної сигналізації

Використання 2-зонного датчика обсягу в авто з тонованими вікнами

Датчик обсягу — корисна опція, але і тут є свої нюанси. Суть роботи даного пристрою в тому, що датчик має зону попередження, що знаходиться завжди за межами салону і зону "спрацьовування" всередині салону автомобіля. Коли хтось підходить до машини дуже близько, то зона попередження автоматично активується, а при несанкціонованому проникненні сторонніх безпосередньо в машину, включається зона "спрацьовування".

Якщо збираєтеся використовувати двозонний мікрохвильовий датчик об'єму, спочатку переконайтеся в тому, що тонування на склах не має в собі металевих компонентів. Металеві компоненти в тонувальній плівці заважають датчику працювати в зоні попередження, тому що спрацьовує як своєрідний екран, заважаючи проходженню сигналу. Вирішити проблему в такій ситуації можна двома методами: знімати тонування повністю або замість 2-зонного купити 1-зонний датчик.

Помилки при проведенні проводки

Якщо здійснюється заміна старої автосигналізації на нову, обов'язково повністю видаляйте всі елементи старої проводки, блоки й датчики. Деякі установники полегшують собі роботу, просто відрізавши сполучну колодку від старого блоку управління, і новий блок під'єднують до решти проводів. Це неправильно, адже в місцях врізання старої сигналізації в проводку транспортного засобу дроти могли окислитися за час експлуатації системи. Контакт там часто порушується, деякі дроти можуть бути пошкоджені або навіть відпасти. В результаті після підключення нової охоронної системи можуть початися проблеми. І знайти причину може бути не просто, тому що якщо раніше все працювало, а потім перестало, то відразу думають на новий пристрій і лише в останню чергу на проводку. У підсумку на пошуки причини і їх усунення може піти багато часу. Тому при заміні сигналізації рекомендується завжди відновлювати проводку до штатного стану, і лише потім проводити установку нового обладнання.

Помилки, які часто допускають при встановленні автомобільної сигналізації

Також треба врахувати ще кілька моментів:

  • При прокладанні через автомобіль проводку сигналізації треба ретельно закріплювати. Якщо дріт буде бовтатися, тому що його не закріпили належним чином, це може призвести до помилкових спрацьовувань і інших глюків в роботі сигналізації.
  • При встановленні сигналізації з автозапуском або турботаймером добре пропаяйте місця, в яких відбувається з'єднання ланцюгів підключення. Не пропайка з'єднань на ділянці потужних силових ланцюгів — це дуже велика помилка.
  • Якщо при прокладанні дротів антени під обшивку салону автомобіля використовувати плоску викрутку, можна пошкодити провід, і нічого не помітити. Це призводить до того, що зв'язок з брелоком буде постійно перериватися. Тому якщо знімати обшивку салону не хочеться, то при закладанні проводів замість викрутки використовуйте краще невеликі тупі пластикові предмети. Однак краще все ж зняти обшивку і ретельно закріпити всі дроти, тоді точно проблем не виникне.

Правильне місце для установки кінцевиків

При монтажі кінцевиків багажника і капота кріпити їх треба на частини кузова, які не схильні в процесі експлуатації до деформації. Якщо встановити кінцевик на пластикові елементи або на тонкі металеві пластини, то з часом це може стати причиною просідання концевика. А це вже загрожує помилковими спрацьовуваннями, тому що контакт в місцях установки буде порушений.

Де знаходиться кнопка VALET?

Часто водій не знає, де знаходиться сервісна кнопка VALET, деякі взагалі погано розуміють, для чого вона потрібна. І чимало установників допускають помилку, не повідомляючи водієві про її наявність, призначення та місце розташування.

Однак це дуже важлива кнопка, яка необхідна для аварійного зняття системи з охорони. Вона стане в нагоді, якщо сигналізація раптом заглючила або водій втратив брелок. Звичайно, що в цьому випадку при відкриванні двері ключем сигналізація спрацює та активується сирена. Без брелока відключити сигналізацію можна буде, якщо натиснути на кнопку VALET задану кількість разів. Також за допомогою цієї кнопкою можна управляти деякими функціями автосигналізації. Тільки пам'ятайте, головне правило — про місце знаходження даної кнопки повинен знати тільки автовласник, встановлювати її треба так, щоб не було помітно.

Помилки, які часто допускають при встановленні автомобільної сигналізації

Підігрів скла й антена сигналізації, що не можна робити?

Якщо лобове скло в вашому авто має функцію підігріву, то при встановленні антени сигналізації враховуйте це, не можна ставити антену на це скло. Рекомендується в таких ситуаціях перенести її в інше місце, підійдуть, наприклад, бічні кватирки. Це саме можна сказати та до установки GPS і GSM антен. Пов'язано це з тим, що підігрів дуже сильно екранує, що негативно впливає на передачу і прийом сигналу, дальність роботи систем сигналізації може помітно скоротитися, сигнал може постійно перериватися тощо.

Як бачимо, нічого складно немає, потрібно лише бути уважним при встановленні. Це важливо, щоб потім охоронна система не давала збоїв і виконувала свої функції якісно і надійно. Якщо ви тільки підбираєте собі захист на авто, то в інтернет-магазині 130.com.ua можете купити автомобільну сигналізацію у Львові, Івано-франківську або Тернополі в будь-якій комплектації та цінової категорії. У нас дуже великий вибір сучасних висококласних охоронних систем для авто.

ТОП-3 автосигналізації

Найкращі сигналізації на авто

Шукаєте якісну і найкращу автосигналізацію? Даний рейтинг автосигналізацій складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 4710

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 4710
Особливості:
  • ★ з автозапуском двигуна
  • ★ з 3xCAN, 2xLIN, GSM, GPS і Bluetooth
  • ★ Висока захищеність від злому

Автосигналізація daVINCI PHI-330 PRO

Автосигналізація daVINCI PHI-330 PRO
Особливості:
  • ★ З зворотним зв'язком
  • ★ Діалоговий код
  • ★ Дворівневий датчик удару і G-сенсор

Сигналізація на авто Sheriff ZX-1090

Сигналізація на авто Sheriff ZX-1090
Особливості:
  • ★ динамічний код CFMII
  • ★ Режим антипограбування («Anti-Hi-Jack»)
  • ★ Радіус дії до 2000 м

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.