Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Що означає наявність WDR і HDR у відеореєстраторі?

При виборі відеореєстратора одним з найважливіших параметрів є якість зйомки. Адже часто пристрою доводиться працювати при різному рівні освітлення, в різних погодних умовах і все це може негативно впливати на якість зображення. Щоб підвищити чіткість і контрастність картинки так, щоб можна було розглянути будь-які деталі, виробники розробили декілька технологічних рішень. Зокрема в характеристиках багатьох сучасних реєстраторів можна побачити наявність HDR і WDR. Це функції, які являють собою спеціальні алгоритми обробки відео, що дозволяють досягти більш чіткого зображення при будь-якій якості та рівні освітлення.

Що означає наявність WDR і HDR в відеореєстраторі

У чому полягає суть функції WDR?

WDR (перекладається дане поняття як «розширений динамічний діапазон») — технологія, завдяки якій відеореєстратор може вести зйомку в будь-яких, навіть дуже складних, умовах освітлення. При цьому картинка залишається чіткою, контрастною, деталізованою і яскравою. Що стосується суті WDR, то дана функція передбачає наявність у камери здатності створювати відразу два знімки в один і той же момент часу, але з різним рівнем освітленості, які потім обробляються і поєднуються, дозволяючи збалансувати зображення. Принцип роботи при цьому наступний:

 • пристрій спочатку зчитує кадри або ділянки, які темніше, потім ті, які мають максимальну освітленість.
 • потім відео запис обробляється процесором, який проводить балансування контрастності цих кадрів.
 • на останньому етапі пристрій накладає 2 різних за освітленістю кадри один на одного, і на екран видається вже нове єдине зображення.
Що означає наявність WDR і HDR в відеореєстраторі

Наявність в автомобільному реєстраторі технології WDR дозволяє пристрою автоматично регулювати всі основні характеристики зйомки шляхом коригування експозиції там, де це потрібно. Зокрема, при дуже яскравому освітленні камера забезпечує затемнення в потрібних областях, при зйомці в умовах низького освітлення кадр автоматично освітлюється. Підтримка подібного балансу гарантує стабільно високу якість відеозапису і при виїзді з тунелю, і в'їзді в нього, та й навіть при попаданні в об'єктив камери прямих сонячних променів.

Функція дозволяє отримати зображення, на якому легко можна буде розглянути дорожні знаки, обличчя перехожих, розмітку, автомобільні номери тощо. Чітка картинка допоможе в разі ДТП швидше ідентифікувати порушника.

Особливості та призначення функції HDR

HDR (перекладається як «високий динамічний діапазон») — це особлива технологія, яка підвищує зернистість і контрастність відеозапису. Її використання дозволяє зробити картинку більш насиченою та яскравою, підвищується різкість.

Це функція, яка поліпшить картинку, отриману в несприятливих умовах зовнішнього середовища. Зокрема вона нівелює негативний вплив яскравих сонячних променів, не допускаючи засвічення зображення. Також значно поліпшується якість відео, записаного у темряві. Завдяки використанню цієї технології водій отримає чітку картинку, на якій можна розглянути будь-які деталі: дорожню розмітку; номерні знаки; особи пішоходів та інших водіїв, а також заборонні знаки. Налаштування HDR здійснюється за допомогою меню, функціональних клавіш і дисплея. Досить лише вибрати пункт, який відповідає за настройку зображення.

Що означає наявність WDR і HDR в відеореєстраторі

У чому полягають відмінності між WDR і HDR в автомобільних відеореєстраторах

Нехай дія обох функцій і WDR, і HDR направлена на досягнення спільної мети — підвищити якість зображення шляхом його збалансування по яскравості та контрастності, щоб картинка при різному, змінюваному, рівні освітлення була чіткою й деталізованою. Але є у них і суттєві відмінності. Різниця, і досить значна, полягає в способі реалізації даної мети.

Якщо розглядати технічну сторону питання, то головна відмінність даних технологій полягає в тому, що у випадку з WDR авторегістратор обладнується вдосконаленою матрицею, що дозволяє вести запис відео зі збереженням рівня яскравості та контрастності всього зображення. Обробка й балансування картинки в залежності від рівня освітленості здійснюється автоматично за допомогою цієї вбудованої матриці та процесора. При використанні HDR для обробки використовується спеціальна програмна функція, яка накладає один на одного кілька зображень з різним рівнем експозиції. Така систем може мати кілька режимів роботи, але принцип єдиний, при накладенні відбувається поєднання ділянок картинки з найбільш світлими або темними зонами.

Що означає наявність WDR і HDR в відеореєстраторі

Як бачимо, це зовсім різні технології і разом вони працювати не можуть. Також варто відзначити, що WDR є більш дорогим варіантом, тому що він заснований на внесенні змін на апаратному рівні, передбачаючи установку спеціальної матриці. Зате дана технологія функціональніша й дає можливість отримувати якісну та реалістичну картинку навіть при різкому перепаді освітленості.

Якщо ви шукаєте модель з найкращими показниками якості зйомки, то функції WDR або HDR в ньому обов'язково мають бути. Купити автомобільний реєстратор у Львові, Івано-Франківську та Тернополі ви можете в інтернет-магазині 130.com.ua.

ТОП-3 відеореєстратори
 

Кращі автореєстратори

Шукаєте якісний і найкращий відеореєстратор? Даний рейтинг відеореєстраторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Відеореєстратор в машину Gazer F750w

Відеореєстратор в машину Gazer F750w
Особливості:
 • ★ з двома виносними камерами
 • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD 1080P)
 • ★ з функціями ADAS; FCWS; LDWS

Автореєстратор Aspiring Expert 4

Автореєстратор Aspiring Expert 4
Особливості:
 • ★ З GPS-модулем
 • ★ З вбудованим Wi-Fi
 • ★ З функцією WDR

Відеореєстратор Gazer F730

Відеореєстратор Gazer F730
Особливості:
 • ★ З вбудованим Wifi - модулем
 • ★ 6-шаровий скляний об'єктив з ІЧ-компенсацією
 • ★ З технологією WDR
 
 

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.