Viber
Автопилососи
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як правильно вибрати пуско-зарядний пристрій для автомобіля?

Найчастіше проблеми з акумулятором виникають взимку, оскільки сильний мороз швидше садить акумулятор. Та й в принципі, причин для виникнення таких проблем може бути маса: незачинені двері, невимкнені фари, протиугінні пристрої.

Один з кращих способів вирішити проблему самостійно — скористатися пуско-зарядними пристроями. А регулярна і своєчасна зарядка дозволить продовжити термін служби таких конструкцій. Але всі моделі відрізняються між собою призначенням і функціоналом.

На 130.com.ua можна купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні.

Пуско-зарядний пристрій автомобіля

Зарядні пристрої

Призначені тільки для зарядки акумуляторів, але не здатні запустити їх. Працює від електричної мережі. Простіше — це звичайний провідник мережі від зарядки до вашої батареї. Може працювати з АКБ різної ємності. Моделі зарядних пристроїв відрізняються між собою набором функцій: десульфатація, відновлення розряджених батарей, автоматична робота, зимовий режим, напруга.

Плюси таких моделей в їх компаткности і можливості відновлювати неробочі або старі акумулятори. Серед головного недоліку виділяється відсутність можливості запустити мотор.

Ми рекомендуємо

Пуско-зарядні пристрої

Такі моделі більш функціональні, так як працюють в двох режимах: пуску і зарядки. Іноді пуско-зарядні пристрої оснащуються ще однією функцією — прискореною зарядкою. Серед додаткових функцій може бути таймер, захисні системи, режими відновлення батарей.

Плюси:

+ Універсальність: заряджає і запускає.

+ Наявність декількох функцій і режимів.

+ Надійний захист.

Сьогодні ви можете придбати моделі з вбудованим акумулятором, які працюють навіть в умовах відсутності електромережі.

Ми рекомендуємо

Пускові пристрої

Призначено тільки для пуску двигуна. Відрізняється дуже швидкою роботою: за пару хвилин провертає автомобільний стартер. Їх головна відмінність — можливість подавати струм великої сили. Часто моделі пускових пристроїв (або, як ще їх називають, джамп-стартери) оснащуються вбудованим акумулятором. Тут треба стежити за тим, щоб він не розрядився.

Відповідно, головна перевага — мобільність. Недолік — наявність тільки функції пуску. Тому такі моделі обмежені у функціоналі.

Ми рекомендуємо

Побутові або професійні ПЗП?

Звичайно, для використання в домашніх цілях, краще купувати побутові моделі. Вони характеризуються компактністю, тому зарядний пристрій можна буде легко перенести в будь-яке зручне місце. Ну і ціна у них набагато нижча.

Якщо конструкція купується для майстерень, автопарків, СТО, то тут рекомендуємо вибирати професійні моделі. Вони мають збільшений струм зарядки і пуску. Найчастіше оснащуються додатковими режимами і функціями. Призначаються для роботи з різними АКБ, тому універсальні. Головний недолік — занадто велика вага, тому для зручності транспортування оснащуються коліщатками.

Що таке ємність акумулятора?

Ємність АКБ — значення струму, який батарея віддає за годину. Його важливо враховувати при виборі зарядних пристроїв, так як на таких конструкціях вказується максимальна ємність акумулятора. Це значення показує, акумулятор якої ємності зможе зарядити або запустити конструкція.

Вибирати ПЗП потрібно з урахуванням 1 до 1 і краще з запасом.

Ємність акумуляторів

Якого пускового струму буде досить?

Пусковий струм ПЗП відповідає за запуск двигуна. Якщо у вас бензиновий двигун, тоді вибирати модель потрібно з урахуванням 1 до 1. Наприклад, ємність АКБ дорівнює 100 А/год, тоді необхідний пусковий струм складе 100 А.

Якщо у вас дизель, тоді збільшуємо пропорцію до 1,5. Наприклад, ємність АКБ дорівнює 100 А/год, тоді необхідний пусковий струм складе 150 А.

Зверніть увагу, що впритул моделі брати не потрібно. Наприклад, якщо акумулятор розрядиться в нуль, та й ще в умовах сильного морозу, тоді потрібен буде більший пусковий струм. Тут ще враховуйте, для якого автомобіля вибираєте зарядний пристрій. Наприклад, для вантажного авто потрібні параметри в 2 рази більші.

У середньому, беруть пристрої з такими значеннями:

  • 100 А — для легкових авто;
  • 150 А — для джипів і міні-бусів;
  • 200 А — для дрібної вантажної техніки;
  • 500 А — для великогабаритних вантажівок, тягачів, комбайнів.

Напруга акумулятора

Автомобільні акумулятори бувають на 6 В, 12 В і 24 в Стандартно вибирають 12 В. Якщо у вас різний транспорт, краще вибрати універсальні моделі, наприклад, щоб можна було перемикати на 6 і 12.

Отже, напруга акумулятора щодо виду транспорту:

  • 6 — мотоцикли і моторні човни;
  • 12 — легкові авто, джипи та мікроавтобуси;
  • 24 — фури, вантажівки, с/г техніка, тягачі.

Додаткові опції

Десульфатація акумулятора

Якщо акумулятор довго не заряджався, то всередині нього осідають солі кислоти. Так, щільність електроліту практично нульова і ємність, відповідно, теж. Тут вже не допоможе стандартна зарядка: ви будете заряджати воду.

В такому випадку допоможе режим десульфатации: зарядка буде проводиться імпульсами, що в підсумку розіб'є солі на пластинах.

Автоматична зарядка

Якщо це стандартна зарядка, то потрібно бути дуже уважним, щоб не допустити недозаряду або перезаряду. Автоматичні пристрої спрощують роботу: ви можете взагалі не стежити за процесом. Зарядка автоматично відключитися, якщо батарея повністю заряджена.

Таймер заряду

Ви виставляєте потрібний час для зарядки. Як тільки час спливає, пристрій автоматично відключається. Ефективна функція для прискореної зарядки.

Безперервний заряд

Підходить для інверторних ПЗП. Необхідна для того, щоб ємність батареї не знижувалася. Дуже зручно використовувати для автомобілів, які не будуть заряджатись найближчим часом.

Функція підтримки

Інверторна плата імітує процес зарядки акумулятора. Функція ефективна для того, щоб запобігти саморозряд батареї. Тут же йде захист від сульфатації і корозії.

Захист від неправильної полярності

Запобігає можливе неправильне підключення клем. Якщо це станеться, то запобіжники можуть зламатися.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.