Фіксуємо ціни, поки зростає курс долару
Закрити
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Пусковий і пуско-зарядний пристрій для легкового автомобіля

Технічний прогрес з блискавичною швидкістю рухається вперед. Сьогодні він досяг моменту, коли запуск двигуна автомобіля повністю автоматизований. Кожному знайома ситуація, коли повертаєш ключ у замку запалювання, а реакції нуль. І від цього не застрахований ніхто. В тому числі і ті, хто тільки вчора забрав авто з салону. Причин може бути дуже багато, а найпоширеніша — низький заряд батареї.

Проблему можна вирішити самостійно. З допомогою пускового або пуско-зарядного пристрою. Їх завдання — запустити двигун і зарядити батарею. Якщо правильно підібрати для себе підходящу модель, можна забути, що таке розряджений акумулятор із-за морозів, включених фар, магнітоли і т. д.

Пускові пристрої: що це

Такі конструкції можуть тільки запускати двигун, якому не вистачає заряду акумулятора. Підключення пристрою відбувається безпосередньо, без участі батареї. За рахунок «стороннього» струму з'являється потрібна іскра, якої вистачає для запуску двигуна.

Пусковий і пуско-зарядний пристрій для легкового автомобіля

Пуско-зарядний пристрій: чим відрізняється

Такі прилади можуть і запускати двигун, і заряджати акумулятор. Моделі більш функціональні, ніж пускові пристрої. Бувають двох типів: з швидкою зарядкою, яка триває до 4 годин, і зі стандартною — приблизно 14 годин, в залежності від ступеня розрядки АКБ.

Що краще: інверторна або трансформаторна модель?

За типом конструкції пуско-зарядні пристрої бувають інверторні і трансформаторні. Відмінність перших полягає в наявності програмної плати, яка відрізняється ємністю і мобільністю. По друге в основі лежить трансформатор.

Сказати однозначно, що краще — неможливо, адже все залежить від багатьох інших чинників. Приміром, інверторні моделі здійснюють імпульсний заряд, вони легкі і компактні, підходять для всіх видів АКБ. А ось у трансформаторних пристроїв функціональність обмежена — тільки для кислотних батарей 12 В.

Що краще: стаціонарні або автономні ПЗУ?

Стаціонарні моделі мають обмеження в пересуванні та прив'язані тільки до однієї точки, де знаходиться джерело електроенергії. Один з плюсів таких пристроїв — вони в повній мірі справляються зі своїми завданнями, компактні.

Автономні пристрої працюють за допомогою власної батареї. Їх головною перевагою є можливість використовувати зарядний в "польових" умовах. Але тут потрібно регулярно перевіряти заряд, оскільки він теж вимагає періодичної підзарядки.

Пусковий і пуско-зарядний пристрій для легкового автомобіля

У чому ж різниця між пусковим пристроєм і ПЗУ?

Для автомобіліста відмінність в тому, що ПЗУ здатне і запустити, і зарядити. Самі ж моделі можуть відрізнятися функціоналом, габаритами, вартістю. Перед покупкою враховуйте тип АКБ, потрібний пусковий струм, наявність додаткових можливостей пристрою та ін. З доставкою по Україні пусковий пристрій купити можна у Львові, Івано-Франківську, Тернополі на 130.com.ua.

ТОП-3 автомобільних зарядних пристрої
 

Кращі зарядні пристрої для акумуляторів

Шукаєте якісний і найкращий зарядний пристрій для акумулятора? Даний рейтинг зарядних пристроїв для акумулятора складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільна ЗП RING RESC612

Автомобільна ЗП RING RESC612
Особливості:
  • ★ З десульфатацією
  • ★ Є вбудовані режими тесту акумулятора
  • ★ Тип ЗП — інтелектуальне

Інтелектуальний ЗП Auto Welle AW05-1208

Інтелектуальний ЗП Auto Welle AW05-1208
Особливості:
  • ★ Максимальний струм 8 А
  • ★ 9 ступенів зарядки з режимом десульфатаціі
  • ★ для легкового автомобіля, джипа і мікроавтобус

Автомобільний зарядний пристрій Bosch C7 (018999907M)

Автомобільний зарядний пристрій Bosch C7 (018999907M)
Особливості:
  • ★ з режимом десульфатації
  • ★ для 12 або 24 В свинцево-кислотних акумуляторів
  • ★ Максимальний струм 7 А
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.