Акція: Gazer ACG-OBD в подарунок до Gazer F730!
Закрити
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Відеореєстратори з нічною зйомкою — ІЧ і LED підсвічуванням

Відеореєстратори з нічною зйомкою — ІЧ і LED підсвічуваннямВідеореєстратор продовжує виручати водіїв, забезпечуючи «залізні» докази і впевнену поїздку в будь-якій ситуації і вдень, і вночі. Про особливості саме нічної зйомки сучасного камкордера поговоримо в цій статті. Адже ситуації, коли відеодані реєстратора виявляються вирішальними і безцінними нерідко виникають саме в темний час доби. Багато автомобілістів стикаються з сумнівними обставинами під час ночівлі авто на парковці: то палива зменшилося, то з’явилися пошкодження, то авто не так стоїть на ранок. А в нічній поїздці це — ще одна пара очей, здатна зафіксувати значущі дані при вкрай обмеженій видимості і часто при мінімальному і нестабільному освітленні.

Як же працює нічне бачення сучасного відеореєстратора для авто? Сьогодні ви можете купити відеореєстратор з інфрачервоним (ІЧ) або відереєстратор з LED підсвіткою, що якраз призначене для більш якісного запису в умовах темряви і поганої видимості. Інфрачервоне світло здатне забезпечити більш виразну картинку, а наявність, як правило, декількох ІЧ-діодів дає об’ємне підсвічування під різними кутами.

Зображення, отримане з автореєстратора (LED підсвітка), також відрізняється підвищеною чіткістю, а ультраяскраві світлодіоди здатні освітити навколишні об’єкти в темряві. Це дає можливість використовувати відеореєстратор з підсвічуванням для нічного запису не тільки в авто, але і зовні, що стане в нагоді при зйомці спілкування з інспекторами поліції або в разі аварії. Відеореєстратор купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

В умовах недостатнього освітлення поліпшити якість зйомки покликані також спеціальні режими роботи цифрового відеореєстратора (DVR). Важлива світлочутливість: чим вона менша, тим менша освітленість потрібна для якісної картинки. Широкий кут огляду, матриця підвищеної чіткості, більший дозвіл, якісна оптична система — все це в сумі з підсвічуванням камери здатне дати розбірливе зображення, якості якого достатньо для визначення неясностей, які виникають з авто за відсутності власника, і для необхідних доказів, встановлення обставин дорожньої ситуації під час нічної подорожі. Все ж необхідно реально оцінювати здібності, які мають «нічні» відеореєстратори.

Не варто розраховувати на масштабне зображення дорожньої ситуації з чіткою деталізацією, освітлене в повній темряві більше, ніж фарами авто. Але наявність названих елементів нічної зйомки значно покращить якість запису. І зафіксувати, наприклад, інспектора ДАІ, що звертається до вас, протокол, що складається або все, що відбувається з авто вночі за вашої відсутності, зможе такий відеореєстратор, ціна якого часто незрівняна з цінністю отриманих матеріалів.

В асортименті 130.com.ua ви знайдете різні автореєстратори, що працюють в режимі нічного запису. Вибирайте і купуйте на 130.сom.ua відеореєстратори з ІЧ, LED підсвічуванням і іншими особливостями для якісної нічної зйомки!

ТОП-3 відеореєстратори
 

Кращі автореєстратори

Шукаєте якісний і найкращий відеореєстратор? Даний рейтинг відеореєстраторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Відеореєстратор для авто Playme NETTON

Відеореєстратор для авто Playme NETTON
Особливості:
  • ★ Запис в Super Full HD і Full HD якості
  • ★ Великий кут огляду – 145 градусів
  • ★ Має 2 камери – задню і фронтову

Автореєстратор Aspiring Expert 4

Автореєстратор Aspiring Expert 4
Особливості:
  • ★ З GPS-модулем
  • ★ З вбудованим Wi-Fi
  • ★ З функцією WDR

Відеореєстратор Gazer F730

Відеореєстратор Gazer F730
Особливості:
  • ★ З вбудованим Wifi - модулем
  • ★ 6-шаровий скляний об'єктив з ІЧ-компенсацією
  • ★ З технологією WDR
 
 

Дивіться відеоогляди відеореєстраторів

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.