Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Якісний автомобільний звук. Бюджетна автомобільна акустика

Ще недавно виділялися три умовні типи модернізації автомобіля — удосконалення інтер’єру, прикраса ззовні та внутрішній технічний «тюнінг». Але встановлення в автомобіль якісної акустики «тюнінгом» не визнавали: програвач CD і динаміки відносили більше до штатного обладнання, ніж до додаткового. На сьогоднішній день ситуація докорінно змінилася. Встановлення автомобільної акустики стало свого роду «тюнінгом». Навіть не береться до уваги те, що сама ціна автомобільної акустики може бути більшою за вартість запасних частин і вузлів автомобіля.

Акустичний тюнінг

За маленький проміжок часу (4–5 років) автомобільна акустика перейшла на нову стадію розвитку: з любительської розваги у професійний і успішний бізнес. Поняття «якісний автозвук» професійні автомобілісти характеризують не так, як «домашні» автолюбителі. Переважна кількість сучасних автомобільних аудіосистем звучить досить агресивно і від початку розроблена для програвання сучасної ритмічної, але не класичної музики. І це цілком логічно — рух на дорозі не розташовує до «занурення» до океану класичних творів.

Але автолюбителі, які борознять простори наших доріг велику частину життя, слухаючи музику, звичайно, з першої секунди прослуховування відрізняють якісну автомобільну акустику від низькосортної. Буває і таке, що абсолютно однакові за своїми характеристиками акустичні системи абсолютно по-різному звучать у різних салонах автомобіля. Чомусь, в одному салоні автомобіля музика звучить по-справжньому жваво, природно, динамічно і об’ємно, а в іншому — дуже тьмяно, не яскраво і не цікаво. Вирішальним чинником у якісному звучанні автоакустики є грамотний вибір складових і «розумна» установка акустики, в залежності від особливостей салону автомобіля.

Музичні системи в автомобілі зазвичай поділяються на 3 класи у своїх цінових категоріях і, відповідно, — у класах. Є бюджетна автомобільна акустика, середня (Hi-Fi) і висококласна та ультрасучасна акустика (Hi-End). Кожна з цих систем гідна окремого обговорення та аналізу. Купити автомобільну акустику в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Бюджетна автомобільна акустика

Як вибрати і купити бюджетну автомобільну акустикуНайпростішою акустичною системою в наш час обладнаний практично кожен пересічний автомобіль. Відсутність стереосистеми у салоні авто в сучасному світі характеризується як значна технічна «недоробка». Але не досить буде купити автомагнітолу і пару яких-небудь динаміків для створення повноцінної автомобільної музичної системи. Якщо ви бажаєте одержати дійсно якісне відтворення музики у салоні автомобіля, навіть з недорогою автоакустикою, потрібно слідувати деяким дуже важливим принципам.

Один із найважливіших — основну частку бюджету бере на себе головний пристрій. Фахівці стверджують, що це цілком логічно і в цілому правильно, — звук на динаміки подає внутрішній підсилювач головного пристрою і якість звучання прямо залежить від автомагнітоли. Дешева «голова» не зможе подати на динаміки якісний звук за характеристиками сили та якості звучання. До того ж, за статистикою вони частіше схильні до поломок. Тому не варто економити, а купити акустичну систему для автомобіля як мінімум середнього класу.

Ринок автомобільних товарів пропонує величезний вибір автоакустики: магнітоли, CD/DVD-ресивери, MP3-програвачі. Найменша вартість «голови» межує на рівні 50 доларів. За ці невеликі гроші можна купити автомагнітолу (в Києві та Україні), у якої немає великих «наворотів» та вбудованих опцій, але з програванням музики вона впорається однозначно. FM-приймач у такій магнітолі не буде відрізнятися якісною чутливістю, але вказаний у паспорті діапазон частот у великих містах, таких як Київ, буде приймати відмінно.

Головним джерелом звуку в автомобілі є фронтальні акустичні системи — динаміки, що розташовані у передній частині салону автомобіля. У самому бюджетному варіанті призначення динаміків грає пара коаксійних акустичних систем, які вмонтовані у двері автомобіля. Такі динаміки розроблені спеціально для генерації одночасно низьких, середніх і високих частот.

У коаксійних акустичних системах на спільній рамі встановлені декілька магнітних головок, а «рознесена» акустика представляє з себе кілька окремих магнітних головок, кожна з яких закріплена на своїй рамі.

Тилова акустика, як можна зрозуміти з назви, розташовується у задній частині салону автомобіля. Є дві основні причини, через які ці динаміки встановлюють іззаду: створюється якісний об’ємний звук, а також значно зростає рівень гучності.

У будь-якої сучасної акустичної системі автомобільний підсилювач має чотири канали. Тому можна встановити недорогу аудіосистему з рознесених по боках фронтальних динаміків і тилової коаксійної акустики. Подібні тилові динаміки носять назву «млини» (їх розмір — 6х9 дюймів), і «врізаються» вони у задню полицю. Разом із фронтальними, тилові динаміки створюють досить гідну якість звуку у вашому автомобілі.

В інтернет-магазині «130» ви зможете вибрати і купити динаміки в авто, автопідсилювач, сабвуфер в машину, процесор, кросовер, акустичний кабель і створити у своєму автомобілі приємний звук для поїздок та відпочинку. Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати бюджетну автомобільну акустичну систему для вас і вашого автомобіля.

ТОП-3 автоакустики
 

Краща автоакустика

Шукаєте якісну і найкращу автоакустику? Даний рейтинг автоакустики складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автоакустика Kicx DC 652MR

Автоакустика Kicx DC 652MR
Особливості:
  • ★ Двополосна коаксіальна акустика
  • ★ Номінальна потужність 55 Вт
  • ★ Чутливість 91 дБ

Автоакустика Mystery MC-542 Calypso

Автоакустика Mystery MC-542 Calypso
Особливості:
  • ★ Коаксіальна двосмугова акустика
  • ★ Дифузор виготовлений з поліпропілену
  • ★ Рівень номінальної потужності 40 Вт, максимальної 150 Вт

Автоакустика JBL Stage2 9634

Автоакустика JBL Stage2 9634
Особливості:
  • ★ Триполосна коаксіальна акустика
  • ★ Номінальна потужність 70 Вт
  • ★ Овальні динаміки розміром 152х230 мм
 
 

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.