Viber
Повербанки
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

ТОП-5 підігрівів сидінь. Рейтинг підігрівів 2023 року!

Взимку, коли температура на вулиці опускається нижче за нуль, кожна поїздка на автомобілі може перетворитися на справжній виклик. Холодні сидіння можуть бути не тільки дискомфортними, але й негативно впливати на здоров'я. У такі моменти автомобільні підігріви сидінь стають справжнім порятунком, забезпечуючи тепло та комфорт водію та пасажирам.

Цей аксесуар просто необхідний взимку, від нього велика користь, зокрема, можна виділити кілька важливих моментів:

  • Підвищення комфорту: Коли на вулиці по-справжньому стає холодно, ніщо не зрівняється з теплими сидіннями автомобіля. Підігрів створює затишок і комфорт, роблячи поїздки приємними навіть у найхолодніші дні.
  • Підтримка здоров'я: Взимку холод може мати негативний вплив на здоров'я. Підігрів сидінь допомагає зняти напругу та спазми м'язів, покращує кровообіг і запобігає можливим болям у спині та попереку.
  • Можливість створення в салоні оптимальних умов: Багато моделей мають опцію регулювання температури підігріву, водій сам вибирає, наскільки гарячими будуть сидіння. Це дозволяє налаштувати максимально комфортний рівень тепла відповідно до особистих уподобань.

У цій статті ми розглянемо топ 5 автомобільних підігрівів сидінь, які допоможуть вам впоратися із зимовим холодом та зроблять кожну поїздку комфортною та приємною. Серед наших клієнтів популярні наступні моделі:

Mitsumi M-1-0

Mitsumi M-1-0 - надійний та ефективний підігрів сидінь з кількома рівнями інтенсивності нагріву. Ця модель забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні сидіння, що робить поїздки приємними та комфортними.

Підігрів сидінь від Mitsumi є зручним доповненням до вашого автомобіля, особливо актуальний в зимовий та прохолодний періоди року, коли не тільки машина, а й сидіння починають остигати.

Цей підігрів монтується під оббивку сидіння, забезпечуючи підігрів як у спинці, так і в нижній частині. Розмір нагрівального мату: 27 х 48 см. Живлення для підігріву надходить із бортової електричної мережі автомобіля. Нагрівальні елементи виготовлені з вуглецевого волокна та мають вбудовані датчики температури, що запобігає коротким замиканням та перегрівам.

Елементи підігріву нагріваються до 35-40 °C, а потім підтримують температуру, що відповідає вибраній інтенсивності.

Комплектація:

  • 2 нагрівальні елементи на одне сидіння (спинка + сидіння)
  • кнопка, що має два режими нагрівання

Milex Arctic Grey

Milex Arctic Grey - це стильний та надійний підігрів автомобільних сидінь, який легко встановлюється та підключається до бортової електромережі автомобіля, у роз'єм прикурювача 12 В. Він забезпечує швидке та рівномірне обігрівання сидіння, роблячи кожну поїздку теплою та комфортною.

Це повноцінні чохли для сидінь, виконані з приємної на дотик тканини. У чохли інтегровані високоякісні дротяні нагрівальні елементи. На відміну від звичайних накидок з підігрівом, чохли забезпечують більш надійне та щільне кріплення на сидіннях, що унеможливлює їх ковзання або зміщення під час руху. Установка здійснюється шляхом надягання на сидіння та закріплення за допомогою спеціальних гачків, що входять до комплекту.

Довжина кабелю живлення становить 1,5 метра. На кабелі є чотирипозиційний перемикач для регулювання рівня нагріву, а також вбудований захисний запобіжник.

Унікальною особливістю цього комплекту є те, що він включає відразу два чохли — один для водійського сидіння і інший для пасажирського. Кабелі живлення у них виходять з різних боків: з правого боку у чохла водія і з лівого боку у пасажирського. У комплект також входять чохли для підголівників. Якщо у вашому автомобілі є тільки одне гніздо прикурювача, підключення одночасно здійснюється через спеціальний розгалужувач.

Чохли з підігрівом Milex універсальні та підходять для встановлення в будь-який автомобіль.

У комплекті йде 2 чохли.

Qline Fiber UNI-U06

Qline Fiber UNI-U06 - це універсальний підігрів, що вбудовується, на одне сидіння, він оснащений вуглеволоконним нагрівальним елементом. Головна перевага цього матеріалу полягає в плавному та рівномірному нагріванні, а також можливості обрізання мату під необхідний розмір. У разі обриву або пошкодження одного з дротів вуглеволоконного матеріалу, решта продовжить працювати, що є перевагою в порівнянні з більш дешевими дротяними нагрівальними елементами.

Нагрівальні елементи мають розмір 270×480 мм. Вони легко монтуються під оббивку крісла у спинку та сидіння.

Цей підігрів має вбудований термостат, який автоматично вимикає підігрів, коли температура матеріалу досягає 65°C. Максимальна температура нагрівання становить 48 °C. Максимальна потужність: 55 Вт.

Комплектація:

  • 2 нагрівальні елементи на одне сидіння (спинка + сидіння),
  • кнопка із чотирма режимами нагріву.

Dometic MagicComfort MH 40S

Накидка на автомобільне сидіння з підігрівом Dometic MagicComfort MH-40S є відмінним рішенням для створення максимально комфортних умов в автомобілі в холодну пору року, особливо якщо він не оснащений штатною системою підігріву. Цей підігрів сидінь легко встановлюється та забезпечує високий ступінь комфорту. Накидка підходить як для автомобілів зі звичайною комплектацією, так і для тих, хто має подушки безпеки, інтегровані в сидіння. Вона має надійну систему фіксації, яка запобігає зміщенню накидки та забезпечує комфорт під час тривалих поїздок. Розмір: 1000 х 450мм.

Ця модель підігріву сидінь відрізняється високою якістю та безпекою. Виготовлена з якісного матеріалу, приємного на дотик (бавовна з додаванням поліестеру). У ній є вбудована система захисту від перегріву з використанням термостата. Крім того, конструкція розроблена так, щоб забезпечити надійну ізоляцію нагрівальних елементів. Підключається накидка до роз'єму прикурювача, її робоча напруга становить 12 В.

Серед переваг цієї моделі також можна виділити 2 режими роботи: швидке нагрівання та повільне приємне нагрівання, та зручний вбудований перемикач режимів.

Комплектація:

  • Чохол із блискавкою для зберігання.
  • Накидка.
  • Інструкція.

HEYNER WarmComfort Speed 504000

HEYNER WarmComfort Speed 504000 - це надійний та простий у використанні підігрів сидінь. Це зручна накидка з вбудованими нагрівальними елементами, яка кріпиться на автомобільне сидіння. Цей аксесуар незамінний узимку, коли сидіння в автомобілі можуть бути дуже холодними.

Підігрів сидінь працює від бортової мережі транспортного засобу. Для активації нагріву достатньо підключити накидку до прикурювача за допомогою спеціального кабелю, і вже за кілька хвилин вона нагріється і забезпечить необхідне тепло. Далі пристрій автоматично підтримуватиме оптимальну температуру.

Велика площа нагрівання забезпечує рівномірне розподілення тепла по всій поверхні сидіння. Ширина накидки - 44 см, загальна довжина - 91 см, спинка - 50 см, нижня частина - 41 см. Накидка також обладнана системою автоматичного відключення при досягненні температури 65 ° C, що забезпечує безпеку використання. Ця модель досить економічна і споживає електроенергії не більше ніж одна включена габаритна лампа.

У комплекті йде одна накидка.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.