Viber
Інвертори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

StP: Скільки і яких матеріалів використовується при шумоізоляції авто?

Майстер підбору
шумо- віброізоляції

Майстер підбору шумо-віброізоляції StP допоможе дізнатися скільки яких матеріалів необхідно для повної ізоляції автомобіля від сторонніх шумів і вібрацій.

Відео:

Компанія «Стандартпласт» займається виробництвом вібро- шумоізоляційних матеріалів більше 15 років. Величезний досвід віброакустичних досліджень, передові розробки, міжнародна система якості, строгі вимоги безпеки, схвалення провідними автовиробниками, участь у міжнародних змаганнях з автозвуку — це основа лідерства компанії в сфері інтегрованих акустичних рішень. Вібро- та шумоізоляційні матеріали StP відомі кожному автомобілісту, який хоч трохи цікавився шумоізоляцією свого автомобіля.

У цьому циклі статей кожен автовласник зможе зорієнтуватися скільки і яких матеріалів StP необхідно для вібро- і шумоізоляції трьох основних типів авто. Шумоізоляцію купити з доставкою по Україні в Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів можна на 130.com.ua.

Скільки і куди клеїти вібро- шумоізоляції? Натисніть для перегляду:

Шумоізоляція малолітражки! Шумоізоляція седана, хетчбека, універсала Шумоізоляція кросовера, позашляховика
Малолітражні легкові автомобілі Легкові авто середнього і преміум класу Кросовери і позашляховики

Існує кілька варіантів шумоізоляції авто: мінімальний, стандартний і максимальний. При максимальному варіанті вібро- і шумоізолється дах, капот, двері, підлога, торпедо, багажник, моторний щит, арки коліс, пластикові деталі і деякі частини обшивки салону. Грубо кажучи автомобіль ізолюється трохи менше ніж повністю.

Стандартний варіант шумоізоляції являє собою ізоляцію окремих проблемних зон автомобіля, при цьому в основному використовується менше матеріалів, ніж у максимальному варіанті. До таких проблемних зон можна віднести задні арки коліс авто, підлога багажника, двері і дах.

В мінімальному варіанті ізолюються тільки двері і дах. Але навіть ізоляція тільки цих зон автомобіля поліпшить звучання акустичної системи. Крім цього, різниця між мінімально ізольованим автомобілем і автомобілем взагалі без шумоізоляції буде добре помітна.

«Стандартпласт» — це науково-виробниче підприємство, яке займається розробкою і виробництвом шумо-, вібро-, теплоізоляційних матеріалів для автомобільної та будівельної промисловості з 1996 року.

Підприємство має власної акредитованої науково-виробничої лабораторії з величезним досвідом віброакустичних досліджень. Це дозволило створити продукт, основними конкурентними перевагами якого стали: висока якість, ефективність і зручність у застосуванні, великий асортимент і прийнятна ціна.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.