Дізнайтесь як правильно обирати автоаксесуари в машину

Чому змінюють сигналізацію в автомобілі

Кожен автовласник хоче захистити свого залізного коня від злому і угону, тому установка автосигналізації стає чи не першочерговою справою після придбання автомобіля. На сьогоднішній день сигналізація встановлена практично в будь-якому автомобілі, від недорогих моделей до автомобілів преміум класу.

Автомобільна сигналізація

Сигналізації бувають різного виду — односторонні, двосторонні, з GSM-модулем. Вибір типу сигналізації в основному залежить від переваг і бюджету власника. Хоча сигналізація зараз є практично у кожного, рано чи пізно її все одно доводиться міняти з причин, які описані нижче. Автосигналізацію купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

Купівля вживаного автомобіля з встановленою системою охоронної

Після покупки б/у автомобіля, в якому вже встановлена сигналізація, рекомендується для перестраховки хоча б перепрошити брелоки, щоб попередній власник не мав можливості своїм брелоком відключити сигналізацію. Причини для цього можуть бути різні. Наприклад, колишній власник сказав, що брелок був загублений, а в реальності він залишив його у себе для того, щоб надалі спробувати викрасти машину. Також він може докупити брелок і попередньо перепрошити його під встановлену сигналізацію з цією ж метою. Це як з купівлею квартири. Не відомо скільки дублікатів ключ від вхідних дверей. Тому, перше, що потрібно зробити новому автовласникові — всіляко не допустити виникнення такої ситуації.

Покупка уживаного автомобіля

Кращим варіантом буде заміна сигналізації на нову. По-перше, старі сигналізації мають слабкий захист проти злому (цей пункт розглянемо детальніше). По-друге, попередній власник, який ставив цю сигналізацію, знає всі нюанси її встановлення, а саме — місце розташування аварійної кнопки. Знаючи таку інформацію, викрасти автомобіль стає нескладно.

Застаріла сигналізація

Застаріла сигналізація

Розвиток не стоїть на місці і з кожним роком з'являються сигналізації з захистом все складніше і складніше. Алгоритм кодування постійно вдосконалюється, а значить і можливість зламати машину поступово зводиться до нуля. Сьогодні найзахищенішим є діалоговий код і помісь діалогового коду з динамічним. У чистому вигляді динамічний код легко зламати за допомогою код-граббера, так що, якщо у вашій охоронній системі використовується динамічний алгоритм кодування, і ви дорожите своїм залізним конем, краще вибрати сигналізацію сучасніше. Також, старі сигналізації дуже проблемні в обслуговуванні. Якщо ця сигналізація зламається, то простіше буде її викинути, ніж знайти підходящі комплектуючі.

Поломка брелоків

Поломка брелоків

Вихід з ладу брелоків — це, мабуть, одна з найбільш частих проблем автовласників, в автомобілях яких встановлена сигналізація. Так вже склалося, що собака, яка може вкусити, рано чи пізно вкусить. Так само і з брелоком (ну майже). Якщо він може впасти і зламатися, він коли-небудь впаде і зламається, і коли це відбувається, доводиться шукати де придбати новий брелок. Якщо сигналізація сучасна, то це не є проблемою. А ось якщо автосигналізація служить близько п'яти років п'ять, а іноді вистачає і року, то підшукати підходящий брелок дуже непросто. Часто після того, як сигналізація була знята з виробництва, комплектуючі та додаткові аксесуари до них теж припиняють випускатися. Звичайно, як варіант, можна полазити по різним автомобільним форумам і барахолкам в пошуках необхідного брелока, і навіть є ймовірність такий знайти, але він 100% буде б/у і незрозуміло скільки ще пропрацює. Тому, якщо виникає така ситуація, краще купити нову сигналізацію і ще кілька років не переживати про захист свого автомобіля.

Немає потрібних і корисних функцій

GSM сигналізація

Рано чи пізно хочеться спробувати якісь фішки, які можуть значно спростити життя, зробивши управління сигналізацією більш комфортним. Наприклад, сучасні сигналізації можуть володіти функцією дистанційного запуску двигуна. Це вже не просто «крякалка», а багатофункціональний комбайн. Якщо хочеться отримати нові можливості, доведеться поміняти охоронну систему на нову, більш функціональну. Добре, що на ринку дуже великий вибір автомобільних сигналізацій.

Автомобільна сигналізація

Якщо в автомобілі вмонтована звичайнісінька одностороння сигналка, рекомендуємо поміняти її як мінімум на двосторонню, а ще краще на GSM-сигналізацію. Двосторонки мають зворотний зв'язок, інформація про стан авто приходить на двосторонній брелок з дисплеєм. Також, в такій сигналізації набагато більша дальність дії, яка може доходити до декількох кілометрів. GSM-сигналізація також має зворотний зв'язок та управління такою сигналізацією можливо, як за допомогою одностороннього брелока, так і з мобільного телефону. Вся необхідна інформація про автомобіль буде приходити на мобільний телефон, а дальність роботи пристрою по GSM-модуля— необмежена, хоч з Африки двигун запускай.

На сьогоднішній день найкориснішими функціями сучасних сигналізацій є:

— управління зі смартфона;

— автозапуск двигуна (дистанційний запуск двигуна);

— функція «вільні руки»;

— GPS-моніторинг.

Рекомендуємо звернути увагу на популярні моделі сучасних сигналізацій

Однією з таких моделей є Cyclon T-350D. Пристрій має LCD індикацію діалогового кодування, функцію блокування двигуна, турботаймер, функцію дистанційного відкриття багажника і багато іншого. Вбудовані датчики удару і руху забезпечать чудовий захист для автомобіля, а діалоговий код зведе спробу злому нанівець.

Якщо хочеться спробувати щось більш прогресивне, краще всього підійде українська автомобільна сигналізація Magnum Elite M 830 05, яка має вбудований GSM-модуль і здатна повідомляти власника про тривожні події не лише за допомогою сирени, яка йде в комплекті, але також голосовими та SMS-повідомленнями. Системою можна управляти по GPRS-каналу смартфоном на операційній системі Android або iOS. Також є можливість підключення GPS-модуля для визначення місцезнаходження автомобіля та зовнішнього протокольного CAN-модуля TEC XL.

Якщо крім GSM-управління хочеться отримати ще й автозапуск, ідеальною моделлю для цього буде Magnum Elite M 880 05. Функцію автозапуску можна налаштувати автоматично при зниженні та підвищенні температури (термодатчик йде в комплекті), а також при розряді штатного акумулятора. Сигналізація, крім додаткових функцій, володіє всіма можливостями моделі M 830 05. Комплект цієї охоронної системи розширений двома кнопковими брелоками.

Хочете пристрій ще крутіше? Рекомендуємо звернути увагу на Pandora DXL 3910 PRO. Дана автомобільна сигналізація має безпосереднє підключення до двох цифрових шин. Інтегрований 2хCAN, LIN, безключовий автозапуск двигуна технологією CLONE, GSM-модем, функція «вільні руки», брелок-мітка IS-760, вбудований датчик руху, вбудований температурний датчик салону — це не всі можливості даного пристрою. Переконайтеся самі!