Автомобільні статті та обзори
Вибір
охоронної системи

Як вибрати охоронну систему? Майстер підбору

Якісна охоронна система для автомобіля завжди складається з декількох компонентів.

Автосигналізація — захищає авто від інтелектуального злому і сигналізує власнику про спробу злому / викрадення. Вибираючи сигналізацію звертають увагу на тип зв'язку (одностороння, двостороння або GSM-сигналізація). GSM-сигналізації управляються з мобільного телефону і мають необмежену дальність зв'язку. Також, акцентують увагу на рівень захищеності від злому (алгоритм кодування) і наявність таких додаткових функцій як: автозапуск двигуна, GPS-модуль і можливість підключення по CAN-шині. Купити охоронну систему у Львові, Івано-Франківську, Тернополі можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Кращі автосигналізації:

 
Вибрати автосигналізацію

Механічні блокувальники — призначені для захисту авто від угону. Вони не дадуть зловмисникам виїхати, навіть якщо вони потраплять всередину автомобіля. Механічні замки є модельними і встановлюються на капот, коробку перемикання передач або кермо.

Кращі замки для авто:

 
Вибрати механічний замок

Майстер підбору охоронних систем

Майстер підбору
охоронних систем

Тип охоронного пристрою

Для вибору потрібного охоронного пристрою скористайтесь відповідним майстром підбору.

Каталог охоронних систем

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору