Viber
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

Перед власниками компаній, що займаються вантажоперевезеннями, постійно виникає безліч складних завдань. Наприклад, зараз в умовах пандемія COVID-19 дуже важливим є організація системи моніторингу температури тіла водіїв. Причому дуже важливо забезпечити автоматизацію цього процесу з мінімальною участю людини і зведенням контакту між співробітниками до мінімуму. І рішення є, для оптимізації процесу можна використовувати GPS-трекер Teltonika з підключенням Bluetooth в поєднанні з додатковими сучасними електронними пристроями. Цей варіант відрізняється високою ефективністю і водночас не вимагає серйозних змін в стандартній схемі роботи підприємства.

Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

Суть проблеми

Підприємства, які продовжують працювати в умовах збільшення ризику поширення COVID-19, змушені оперативно вирішувати серйозні питання, зокрема те, що можливо зробити для мінімізації ризику зараження персоналу вірусом, що вразив весь світ. Це важливо, тому що від роботи перевізників часто залежить доставка критично важливих для населення товарів: ліки, харчові продукти, засоби гієни тощо.

Одним з правил, яке ввела влада в багатьох країнах для запобігання поширенню COVID-19, є обов'язкова перевірка температури тіла співробітників. Це необхідно для своєчасної ідентифікації людей, які можуть мати симптоми захворювання, запобігання зараження інших працівників і надання хворим необхідної професійної медичної допомоги.

Однак часто великі компанії з великою кількістю персоналу відчувають певні проблеми при організації подібної системи контролю. Тому що водії та експедитори зазвичай працюють поза офісами, і перевірити їх температуру можна хіба що перед виїздом.

Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

У звичайних умовах для такого моніторингу виділяється додатковий персонал, який озброївшись термометром, вимірює температуру всім водіям і іншим співробітникам. Таким чином забезпечується безпека робочих місць. Але подібна перевірка забирає багато часу, тим більше, що фахівці рекомендують проводити подібні вимірювання мінімум двічі в день. В ідеалі ж контроль повинен проводитися протягом усього робочого часу.

А як бути, якщо деякі з водіїв в гараж заїжджають не кожен день, тому що тривалий час знаходяться в міжнародних поїздках. Саме для таких цілей ви можете використовувати спеціалізовані GPS-трекери з Bluetooth підключенням. Це дозволить отримувати оперативні дані і водночас витрати на їх покупку не будуть зайвими, бо трекер дозволяє одночасно вирішувати безліч корисних для бізнесу завдань: відстеження переміщення транспорту, контроль витрати палива та багато інших.

Порядок вирішення

Щоб організувати моніторинг, вам буде потрібно не тільки безпосередньо трекер, а й спеціалізовані пристрої, здатні відстежувати в режимі реального часу температуру тіла, це можуть бути: смарт-годинник, фітнес-трекери, напульсники, браслети та інші пристрої, які часто використовуються сучасними людьми для контролю свого здоров'я. Як правило, це невеликі компактні пристрої, які носяться на зап'ясті і можуть відслідковувати різні показники тіла: пульс, тиск, температуру тощо.

Браслети, які мають функцію відстеження температури тіла, визначають температуру на поверхні шкіри, а потім подають оповіщення, якщо зафіксують появу лихоманки або інших проблем зі здоров'ям. Це дозволить своєчасно відреагувати і прийняти правильне профілактичне рішення, щоб обмежити можливе поширення інфекції.

Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

Дуже важливо, що для з'єднання з трекером та ідентифікації потенційних хворих можна використовувати будь-які моделі смарт-годинників і фітнес-браслетів від будь-якого виробника. Головне, щоб вони мали функцію вимірювання температури тіла і можливість Bluetooth з'єднання. Це найдоступніший спосіб організації віддаленого моніторингу стану водіїв в дорозі.

Працює дана система в такий спосіб:

  • Водій одягає браслет з температурним датчиком.
  • Пристрій з'єднується за допомогою Bluetooth з GPS-трекером Teltonika. Ви можете використовувати будь-який трекер цієї марки, бо всі моделі мають вбудований Bluetooth Low-Energy (BLE).
  • Після успішного підключення смарт-годинник або браслет зчитують показання температури шкіри і передають їх на трекер. Ви самостійно можете налаштувати інтервал часу, через який дані будуть передаватися, з урахуванням потреб вашого підприємства.
  • Трекер всі зібрані дані про температуру тіла пересилає по GSM мережі на спеціальний сервер, які потім надходять на пульт диспетчера автопарку, який отримує оперативну інформацію і може приймати рішення про стан здоров'я, а також про роботу того чи іншого працівника.

В результаті, керівництво компанії знаходить можливість віддалено і з мінімальними витратами контролювати температуру всіх працівників транспортної групи, які знаходяться в дорозі. Крім того, це дозволяє запобігти поширенню вірусу по країні, що також має необхідний позитивний вплив на ситуацію в цілому.

Схема реалізації системи виглядає наступним чином:

Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

Переваги використання трекерів Teltonika

Використання трекерів Teltonika має цілий ряд позитивних моментів, які дозволяють говорити про ефективність і доцільність впровадження подібних технологій в роботу великих транспортних компаній. Серед найбільш важливих можна виділити наступні:

  • Зручне дистанційне відстеження температури тіла співробітників, причому не тільки тих, хто працює в офісі та доступний щоранку на місці, але і тих, хто більшу частину часу перебуває поза офісом, в дорозі або навіть в іншій країні.
  • Це універсальне рішення, яке може використовуватися в логістичному бізнесі будь-якого типу і профілю. Ця система підходить для контролю стану експедиторами, перевізниками, міжнародними та вітчизняними кур'єрськими та поштовими службами і багатьма іншими.
  • Доступно безліч робочих варіантів. Ви можете для свого бізнесу вибрати найбільш підходящий пристрій серед GPS-трекерів Teltonika з урахуванням не тільки організації системи моніторингу температури, але і те, що здатні посприяти у вирішенні інших важливих бізнес-задач: контроль витрати палива, перевірка пройденої відстані, відстеження маршруту та інші.
  • Використання подібної системи економить час і бюджет, особливо, якщо у вас вже на автомобілях встановлені трекери Teltonika з Bluetooth.
  • Дисциплінує персонал, дозволяє попередити можливі витрати, якщо вірус пошириться серед великої кількості співробітників, що може привести до простоїв і додаткових збитків.
Як провести моніторинг температури тіла водіїв за допомогою GPS-трекера Teltonika?

Ви можете купити GPS-трекер Teltonika у Львові, Тернополі або Івано-Франківську. У нашому інтернет-магазині. У нас великий вибір варіантів за вигідною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні.

<

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.