Автомобільні статті та обзори

Вибір
GPS-трекера

Як вибрати GPS-трекер

GPS-трекери та інші пристрої відповідають за моніторинг транспортних засобів на даний момент є одними з найпоширеніших у світі. До недавнього часу GPS трекери використовували тільки логістичні служби, для контролю за комерційним транспортом, але зараз трекер може дозволити собі кожен. Адже GPS трекер дозволить не тільки самостійно моніторити свій транспорт, а й у випадку угону відстежити пересування зловмисника.

Персональний GPS трекер буде корисним для: спостереження за дітьми, літніми людьми, виїзними працівниками компаній, тваринами, відстеження цінного вантажу, активного відпочинку і туризму. Шукаєте GPS-трекер? Купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську можна на 130.com.ua. Доставка по Україні.

При виборі GPS трекера варто звертати увагу на наявність вбудованого акумулятора і можливості автономної роботи, можливість стежити за переміщенням транспортного засобу в режимі онлайн, кількість SIM-карт і наявність додаткових виходів для підключення датчиків контролю палива, включення/вимикання запалювання та інших.

Як вибрати GPS-трекер

Матеріали по темі:

Вибір
GPS-трекера

Онлайн стеження за об'єктом

Для вибору GPS-трекера виходячи з можливості стежити за об'єктом в режимі реального часу натисніть на відповідне зображення.

Online-стеження

Online-слежение

Offline-стеження

Offline-слежение
Тип стеження

Online-стеження

Завдяки цій функції можна стежити за переміщенням транспортного засобу в режимі реального часу, через спеціальні сервіси моніторингу.

Offline-стеження

З допомогою трекерів без можливості online-спостереження, можна відстежувати місце розташування траспортного засобу. Такі трекери більшу частину часу перебувають у режимі сну і через певний проміжок часу надсилають смс-повідомлення з координатами власнику. Також можна вручну подати запит трекеру на отримання координат автомобіля.

Вбудований акумулятор

Для вибору GPS-трекера виходячи з наявності вбудованого акумулятора натисніть на відповідне зображення.

З вбудованим акумулятором

З вбудованим акумулятором

Без вбудованого акумулятора

Без встроенного аккумулятора
Вбудований акумулятор

GPS-трекери з вбудованим акумулятором здатні тривалий час працювати автономно, без необхідності підключення до бортової мережі автомобіля. Деякі моделі можуть працювати до 3 років на одному заряді батареї.

Кількість SIM-карт

Для вибору GPS-трекера виходячи з кількості підключаються SIM-карт натисніть на відповідне зображення.

Одна SIM-карта

Одна SIM-карта

Дві SIM-карти

Две SIM-карты
Навіщо трекеру SIM карти?

GPS-трекери передають інформацію про місцезнаходження автомобіля за допомогою GSM-каналу. Для цього в трекер встановлюється SIM-карта будь-якого оператора мобільного зв'язку. Рекомендується встановлювати SIM-карту аналогічного оператора, яким ви користуєтеся для мобільного зв'язку. GPS-трекери з двома SIM-картами більш надійні, так як в разі, якщо пропаде зв'язок одного оператора — буде працювати друга SIM-карта і в будь-якому випадку можна буде отримати координатори авто.

Додаткові входи і виходи

Для вибору GPS-трекера виходячи з наявності додаткових входів і виходів натисніть на відповідне зображення.

З додатковими
входами/виходами

З додатковими входами/виходами

Без додаткових
входів/виходів

Без додаткових входів/виходів
Навіщо трекеру додаткові виходи/входи?

До трекера з додатковими входами можна підключити різні додаткові датчики, такі як:

  • — датчик включення/вимикання запалювання;
  • — датчик підйомного механізму;
  • — кнопка SOS;
  • — датчик контролю палива.

Вам допоможуть наші відеоогляди при виборі GPS-трекера

Вибрати GPS-трекер

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору