Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Відеореєстратори Xiaomi досить популярні серед українських автомобілістів завдяки своїй функціональності та демократичній ціні. Серед них особливе місце займають моделі, що випускаються під брендом 70Mai. Однак в процесі експлуатації цих пристроїв користувачі часто стикаються з проблемою підключення відеореєстратора до смартфона. А це дуже важливо, тому що фірмовий додаток дозволяє максимально розкрити можливості та використовувати весь потенціал реєстраторів.

Для зручності наших клієнтів ми розповімо, як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона. І зробимо це на прикладі моделі Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Midrive D02.

Як призначити програму

Для початку, щоб підключити автореєстратор до смартфона, вам буде потрібно встановити на свій гаджет фірмовий додаток 70Mai. Він доступний для завантаження за такими адресами:

Для пристроїв на Android;

Для пристроїв на iOs.

Як тільки установка додатку буде завершена, слід пройти просту процедуру реєстрації, а потім авторизуватися. В процесі настройки та підключення обов'язково треба дати доступ додатку до геолокації мобільного пристрою.

 Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Підключення відеореєстратора до смартфона: покрокова інструкція

Крок 1.

Увійдіть на смартфоні в додаток 70Mai й підключіть відеореєстратор до електромережі. На дисплеї з'явиться домашня сторінка додатка, тут слід натиснути "Додати". У вікні, що з'явилося, треба вибрати модель пристрою, що підключається.

Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Крок 2.

Увімкніть на автомобільному реєстраторі Wi-Fi, як тільки ви його активуєте, додаток видасть повідомлення, що пропонує зайти в налаштування мобільного пристрою і підключитися до реєстратора. Зверніть увагу, що пароль, встановлений за замовчуванням, — 12345678.

Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Крок 3.

Поверніться назад в додаток, а на корпусі відеореєстратора натисніть спеціальну кнопку для підтвердження з'єднання.

Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Якщо всі кроки виконані правильно, ви побачите в додатку зображення, яке передається відеореєстратором в режимі реального часу. Його можна використовувати для налаштування кута огляду, щоб розмістити реєстратор так, щоб все було добре видно і все важливе потрапляло в кадр. Синхронізація автомобільного реєстратора з мобільним телефоном дозволить водієві переглядати записані раніше і збережені відеофайли та завантажувати їх на смартфон.

Додаткові можливості програми

Як підключити відеореєстратор Xiaomi 70mai до смартфона?

Щоб дізнатися, які налаштування і маніпуляції дозволяє здійснювати додаток з вашим реєстратором, знайдіть в меню пункт "Налаштування" і зайдіть в нього. Тут ви отримаєте можливість керувати наступними параметрами пристрою:

  • включати або вимикати Wi-Fi, змінювати пароль;
  • регулювати чутливість акселерометра;
  • міняти гучність динаміка;
  • налаштовувати якість відео;
  • змінювати час, яке накладається на відеозапис;
  • відключати управління голосовими командами;
  • калібрувати камеру;
  • форматувати microSD карту;
  • відкотити параметри пристрою до заводських налаштувань.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.