Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Російський бренд, який займається виробництвом і розробками нових відеореєстраторів, увійшов на світовий ринок автотоварів не надто давно. Однак, за досить короткий час, близько 10 років, вони випустили не одну лінійку автореєстраторів, що відрізняються високоякісним виконанням своїх функцій. Одними з найбільш продуманих і цікавих моделей вважаються компактні пристрої TrendVision серії Split і Tube.

Вважають, що дані моделі створювалися за аналогом деяких моделей південнокорейських виробників, оскільки вони мають корпус циліндричної форми, функцію WI-FI і суперконденсатор. Наявність опції WI-FI повністю замінює екран – користувач може підключити смартфон або інший гаджет для можливості перегляду відзнятого відео. А ось суперконденсатор виконує функції акумуляторної батареї, що дуже вигідно і ефективно. Дані можливості роблять пристрої кращими серед інших представлених на ринку відеореєстраторів даної цінової категорії.

Особливості встановлення та конструкція

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Компанія-виробник зупинила свій вибір на випуску пристроїв, особливо це стосується моделей TrendVision Split, і TrendVision Tube, виготовлених у формі циліндра. Цей тип виконання є більш сучасним і функціональним. Зовні дані реєстратори схожі, однак ідеологія у них істотно відрізняється.

Особливості відеореєстратора Tube

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Дана модель відрізняється наступними особливостями конструкції і встановлення відеореєстратора:

1. Він трохи більших розмірів, представлений звичайним реєстратором, механізми якого розташовані всередині корпусу.

2. Корпус має мінімальну кількість компонентів, на одній зі сторін знаходиться гучний динамік для голосових сповіщень. З іншого боку – слот для карти пам'яті і кнопка «Перезавантаження». На корпусній частині розташовується об'єктив і LED індикатор, що відображає роботу камери. Даний індикатор знаходиться в тильній частині для того, щоб водій знав, чи ведеться запис відео.

3. Має знімне кріплення, кронштейн дуже маленьких розмірів, фіксується до лобового скла за допомогою 3М скотчу.

4. Кабель живлення знаходиться в тримачі, для чого передбачений MicroUSB порт. Г-образне виконання штекера для кабелю живлення забезпечує йому тривале функціонування та задля уникнення заламування.

5. Можливість повороту камери в потрібному напрямку дає можливість виставити необхідний для огляду ракурс. Однак, повороти реєстратора в сторону зробити неможливо.

Але найцікавішим і незвичайним в цій моделі реєстраторів вважається наявність кнопки пульта дистанційного керування. Вона виконана в формі «таблетки», яку можна легко розмістити в будь-якому місці: на кермі, біля водійського сидіння, на торпедо.

Цей пульт пов'язаний з реєстратором по Bluetooth, робота його здійснюється з використанням батарейки, її вистачає до 3-4 місяців безперервної роботи. Натиснувши на неї можна зробити фото або зберегти фрагмент відео тривалістю в 10 секунд. Дані ролики, як після спрацьовування G-сенсора, записуються в папку, з якої їх неможливо стерти або видалити. Крім того, ці записи автоматично дублюються на смартфон, якщо він, звичайно ж, підключений до автореєстратора по WI-FI.

Особливості TrendVision Split

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Принцип дії і конструкція TrendVision Split значно відрізняється від першого варіанту. Тут йде поділ на два елементи – в циліндричному корпусі розташована тільки камера, а блок управління виконаний окремим компонентом реєстратора, вони з'єднуються кабелем.

Дане виконання не тільки цікаве, але і необхідне, оскільки корпусна частина з камерою має більш компактні розміри. Таким чином автомобільний реєстратор не заважає огляду для водія і зовсім не проглядається з зовнішньої сторони авто, це дозволяє залишати його в автомобілі на ніч.

1. Модульна частина, з камерою, фіксується на склі на 3М-кронштейні, при цьому кабель живлення підключений безпосередньо до гнізда камери, не через кріплення.

2. Камера має тільки роз'єм для кабелю живлення та індикатор, що відображає роботу реєстратора, всі інші кнопки, роз'єми і слоти розміщені на блоці. Для вибору необхідного ракурсу можна виставити камеру, виходячи з особистих переваг користувача.

3. Блок управління має компактні розміри, в ньому є слот для карти пам'яті, кнопка для включення реєстратора, мікрофон і роз'єми для кабелю живлення і кабелю для під'єднання модуля з камерою.

4. Блок управління фіксується в будь-якому місці в автомобілі – близько керма, біля панелі управління, за допомогою 3М скотчу. Варто зазначити, що саме на блоці розташований мікрофон, тому розташування в віддаленому від водія або керма місці буде недоцільним.

Серед подібних характеристик двох відеореєстраторів варто виділити можливість управління і налаштування пристрою з використанням додатків зі смартфона по WI-FI – на базі Android та iOS. Також тут представлений дуже лаконічний набір функцій, відносно невеликий, що вельми актуально для користувачів, які не хочуть мати величезне меню.

Також, у двох моделях облаштований іоністор або суперконденсатор, який дозволяє зберегти відеоролик після вимкнення живлення від мережі. Він дає можливість швидкого запуску реєстратора, відразу після ввімкнення двигуна, з температурою повітря до -30 градусів. Крім того, в реєстраторі TrendVision Split також облаштована годинна батарейка, вона дозволяє, при вимкненні живлення, правильно зберегти дату і час запису відео.

Ідентичність функціоналу та основні відмінні характеристики

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Незважаючи на ряд особливих відмінностей цих двох моделей, якість відеозйомки тут практично однакова. Тому, вибираючи один з двох представлених варіантів, варто брати до уваги тільки їх функціонал.

  • TrendVision Tube має великий функціонал за рахунок більш потужного процесора, тут також передбачена функція запису відео на стоянці.
  • Запис відео виходить дуже високої якості, при цьому в моделі Tube передбачений більш правильний баланс білого під час нічної зйомки. Також, цей реєстратор для авто дозволяє більш точно налаштувати яскравість при освітленні дороги фарами.
  • TrendVision Split має можливість встановлення карти пам'яті об'ємом до 256Гб, що дуже рідко можна побачити в реєстраторах для авто даної цінової категорії. У другій моделі можливе встановлення карти об'ємом тільки до 32Гб.
  • Явною перевагою TrendVision Split є можливість встановлення ззаду, як камеру заднього виду.

Щодо процесорів, то тут встановлені звичайні пристрої, що не мають функцій WDR і HDR, а також систем безпеки типу LDWS і FCWS. Хоча, ці опції, останнім часом, не є показником відмінного відеореєстратора.

Також, серед явних подібностей цих двох моделей варто виділити можливість залишати їх в авто, при використанні в зимовий час і це ніяк не відіб'ється на їх подальшій роботі. Також наявність WI-FI дозволяє безперешкодно підключати смартфон і дивитися відзняті відео, не поєднуючи його через кабель. Крім того, тут облаштовано ідентичні японські матриці Sony, що відрізняються тільки технологією виготовлення, а також високоякісний об'єктив.

Який все ж таки обрати варіант?

Огляд відеореєстраторів компанії TrendVision – серії Split і Tube

Незважаючи на деяку схожість цих двох моделей, вибрати все ж потрібно одну, а ось на якій зупинити свій вибір – багато водіїв часто замислюються над цим. Отже, головною перевагою даних реєстраторів для авто вважається їх невеликий функціонал. Тут користувач не знайде функції GPS і інші сучасні і «просунуті» опції, які, як не дивно, не завжди потрібні багатьом водіям.

TrendVision Split і TrendVision Tube – класичні моделі автореєстраторів, мають управління по WI-FI, мініатюрні розміри і стійкі до низьких температур. Також вони відрізняються відмінною якістю зйомки та доступною ціною.

Вибираючи між цими двома моделями, особливо варто врахувати спосіб встановлення відеореєстратора, адже не кожному буде зручно встановлювати відразу два прилади – блок і камеру. Однак, в кінцевому результаті, це буде того коштувати. Підібрати оптимальний варіант і дізнатися ціну на нього можна, відвідавши наш сайт. З доставкою по Україні автомобільні відеореєстратори можна купити у Львові, Івано-Франківську, Тернополі на 130.com.ua.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері