Автомобільні статті — автомобільні акумулятори
Необхідність в заміні автомобільного акумулятора, з часом, виникає у кожного автовласника, адже будь-яка деталь рано чи пізно виходить з ладу. Коли за вікном плюсова температура, справлятися зі своїми завданнями набагато легше. Чого не скажеш про холод: стартеру доводитися дуже нелегко і він, напружуючись більше, згодом, просто відмовляє.
Вибір автомобільного акумулятора залежить від технічних параметрів:
● Місткість батареї — об'єм енергії, яку може накопити і зберігати пристрій. Для кожного автомобіля цей показник буде індивідуальний.
● Розмір і тип підключення клем. Ви можете вивчити свою стару модель, підібравши схожу конструкцію. В цілому, розміри і форма АКБ не відрізняються у різних пристроїв, проте, деякі авто, передбачають індивідуальні параметри. Необхідно звернути належну увагу на цю характеристику, оскільки довжини дроту може бути недостатньо для правильного підключення, якщо купити батарею з мінусом, розташованим на протилежній стороні.
● Стартовий струм — особливо важливий, якщо ви мешкаєте в місцевості, де переважає холодний клімат. Стандартні моделі в основному призначені для роботи в температурному режимі 27 градусів. Якщо показник падає, то батарея втрачає свою потужність.
В питанні, як вибрати акумулятор автомобільний, треба враховувати «холодний» і «гарячий» старт. Холодний старт — це можливість запускати батарею при температурі до — 18 без втрат потужності. Гарячий старт — це можливість не втрачати потужність при перегріванні мотора.
За типом обслуговування, ви можете вибрати автомобільні акумулятори таких типів:
● Обслуговувані — підлягають ремонту, виготовлені з ебоніту. Серед головних переваг можна виділити доступність за ціновим критерієм.
● Малообслуговувані — частково ремонтуються. Вимагають періодичного обслуговування, відрізняються високими показниками надійності.
● Що не обслуговуються: не підлягають ремонту. Практичний варіант, оскільки вам залишається тільки вчасно його заряджати.
Найбільш практичний варіант — це малообслуговувані акумулятори, оскільки вони представлені в широкому асортименті і можна підібрати модель для всіх марок авто.
Перевірка працездатності акумулятора і способи його підзарядки
Що робити, якщо розрядився акумулятор?
Як визначити полярність автомобільного акумулятора?
Як підготувати автомобільний акумулятор до зими?
Як відновити автомобільний акумулятор, методи десульфатаціі
Кілька ознак, що автомобільний акумулятор пора змінювати
Чому акумулятор може раптово втратити свій заряд?
Негативний вплив спеки на АКБ, особливості підготовки до літа
Чому в спеку акумулятор руйнується? Які можуть бути негативні наслідки перегріву і як їх уникнути |
Продовжуємо термін служби акумулятора правильно — основні рекомендації та правила
Перевірка працездатності акумулятора і способи його підзарядки
Гелеві і AGM акумулятори — відмінності?
Чим і як заряджати кальцієвий акумулятор?
Все про гелеві автомобільні акумулятори
Автомобільні гелеві акумулятори набирають все більшу популярність на ринку України. Розглянемо відмінності гелевих АКБ від свинцево-кислотних і особливості цих самих GEL акумуляторів. |
Вибір і зберігання акумулятора, щоб він прослужив довше
Як підготувати акумулятор до зимового сезону?
Як вибрати автомобільний акумулятор
Автомобільні акумулятори — що вибрати?
Як підвищити щільність електроліту в акумуляторі?
10 основних правил експлуатації автомобільного акумулятора
Для того, щоб не витрачати багато грошей даремно, автомобілістам рекомендовано до прочитання десять правил про те, як використовувати автомобільний акумулятор. |
Чому розряджається акумулятор
Автомобільний акумулятор з часом починає швидше втрачати свій заряд. Які бувають причини розряду АКБ? У цій статті розглянемо чому розряджається акумулятор авто? |
Автомобільні акумулятори з прямою і зворотною полярністю — в чому різниця?
Автомобільні акумулятори бувають з прямою і зворотною полярністю. Про те, чим вони відрізняються між собою, можна дізнатися в цій статті. |
Акумулятори автомобільні — майстер підбору
З допомогою майстра підбору можна з легкістю вибрати автомобільний акумулятор за основним критеріям підбору, таким як ємність, пусковий струм, полярність і габарити акумулятора. |