Viber
Генератори
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Сучасні інтелектуальні зарядні пристрої для електромобілів

Сучасних автомобілістів складно здивувати наявністю більшої кількості електромобілів на дорогах. Це пояснюється рядом переваг даних транспортних засобів, найбільш важливим з яких є менші витрати фінансових коштів на «паливо», тобто електрику.

Як відомо, в нашій країні використання електрокара вигідне, оскільки вартість електроенергії досить низька. Тому, незважаючи на значно вищу вартість покупки електромобілів, в порівнянні зі звичайними авто, багато хто воліє купувати перший варіант.

На що звертаємо увагу при виборі зарядного пристрою для електрокара

Важливим критерієм під час вибору і покупки електромобіля є підбір зарядного пристрою. До визначення відповідного варіанту в цьому випадку потрібно підходити з особливою ретельністю, адже від цього механізму залежить час та інтенсивність підзарядки транспортного засобу.

Розрізняють різні стандарти по визначенню зарядних пристроїв для електрокарів. Їх розподіляють по режимах європейського і американського типу. Оскільки більш використаними вважаються стандарти Європи, розглянемо їх більш детально.

  • Режим 1 (Mode 1). Дані зарядні пристрої підходять для використання зі звичайними розетками, відрізняються дуже повільним зарядом, що становить близько 24-30 годин. Використовуються вкрай рідко.
  • Режим 2 (Mode 2). Зарядні такого стандарту практично не відрізняються від попереднього. Їх особливістю вважається наявність кабелю з високим ступенем захисту від перегріву, що зменшує можливість короткого замикання. Також відноситься до зарядних повільного заряду.
  • Режим 3 (Mode 3). Зарядні пристрої змінного струму, розрізняють 2 типи пристроїв – одно- і трифазні моделі. Дані девайси відрізняються більшою продуктивністю, відносяться до більш швидким пристроїв для підзарядки електрокарів.
  • Режим 4 (Mode 4). Зарядні постійного струму, відрізняються більш швидким зарядом авто, з наданням більшої потужності при заряджанні. Даний стандарт використовується на електрозарядних автостанціях, в нашій країні їх побачити можна дуже рідко.
Современные интеллектуальные зарядные устройства для электромобилей

Серед найбільш використовуваних зарядних пристроїв для електромобілів розрізняють варіанти режиму 3, які також розподіляють на два види, за типом входів зарядки.

J1772 або Mennekes?

Зарядні пристрої для електрокарів в Mode 3 розподіляють на два типи: Type 1 і Type 2 відоміші як J1772 і Mennekes. Вони відрізняються роз'ємами, якими їх підключають до транспортного засобу і, відповідно, функціональними можливостями.

Type 1 або J1772 є стандартним роз'ємом, який складається з 5 контактів, найбільш використовується на азіатських і американських автомобілях. Його часто використовують для підзарядку від електростанцій і комплексів, які працюють за стандартами режимів 2 і 3. Зарядка здійснюється від однофазної мережі зі змінним струмом, при цьому максимальна напруга буде складати 230В, сила струму може досягати до 32А, а гранична потужність – 7,4кВт.

Современные интеллектуальные зарядные устройства для электромобилей

Type 2 або Mennekes – це конектор з роз'ємом, що складається з 7 контактів, призначений для використання з європейськими електрокарами, а також в деяких адаптованих авто під це зарядний пристрій. Особливістю даного пристрою є можливість використання як однофазної, так і трифазної мережі. При цьому максимальне напруження буде 400В, сила струму досягає до 63А, а потужність – до 43кВт. У більшості випадків робота проводиться з такими характеристиками:

  • однофазне підключення – 230В, 32А і 7,4кВт;
  • трифазне підключення – 400В, 32А і 22кВт.

Зарядні пристрої з такими роз'ємами можна використовувати з електростанціями і комплексами, які працюють зі стандартами Mode 2 і Mode 3.

Современные интеллектуальные зарядные устройства для электромобилей

Одна або три фази?

Всім відомо, що три фази все ж краще, це дозволяє провести підзарядку швидше, ніж від мережі з однією фазою. Однак, для використання трифазних пристроїв необхідна наявність спеціального входу для їх підключення і, відповідно, належного облаштування електрики в будинку. В даному випадку можливе підключення до мережі, більш швидка і ефективна підзарядка.

Крім того, зараз на ринку зарядних пристроїв для електромобілів пропонують унікальні моделі, здатні працювати як на трьох, так і на одній фазі. Для цього вони обладнані спеціальним перехідником, завдяки якому можливе підключення до однієї або іншої мережі. При необхідності, можна додатково придбати подібний перехідник, для більш зручного використання зарядного пристрою.

Особливості захисних функцій зарядних пристроїв для електрокарів

Багато сучасних моделей зарядних пристроїв оснащені рядом захисних функцій, які сприяють більш швидкому й ефективному заряду транспортного засобу. До них відносять захист від:

  • короткого замикання;
  • перевантажень;
  • перегріву;
  • перебоїв в електромережі;
  • регулятор, що стабілізує вхідний струм.

Крім того, багато моделей зарядних пристроїв оснащені захистом різного ступеня, що запобігає виникненню поломки або пошкодження приладу від попадання твердих частинок або бризок води на нього.

Современные интеллектуальные зарядные устройства для электромобилей

Чим так особливі зарядні пристрої для електромобілів Eveus?

Серед величезного асортименту зарядних пристроїв для електрокарів розрізняють унікальні девайси від українського бренду Eveus. Ці пристрої для підзарядки електрокарів відрізняються величезними функціональними можливостями для використання.

Серед основних особливостей даних пристроїв варто виділити приналежність до третього режиму стандартів або Mode 3. Серед представлених моделей є пристрої як звичайні однофазні, так і трифазні. Деякі моделі трифазного типу представлені з можливістю перемикання на однофазне зарядне за допомогою спеціального перехідника. Окремо варто виділити:

1. сила струму може бути 16 або 32А;

2. робоча напруга 230 або 380В;

3. індикація роботи пристрою за допомогою LCD/7 сегментного індикатора, RGB світлодіоди або світлодіодна багатобарвна, в залежності від моделі;

4. ступінь захисту – IP44.

Крім того, кожен пристрій сконструйовано з наступними захисними функціями:

  • від перевищення напруги з граничним значенням в 300В;
  • контроль захисного заземлення з можливістю вимкнення;
  • можливість автоматичного вимкнення при перевантаженні;
  • контролювання фаз у вилці розетки, з можливістю вимкнення.

Таким чином ці пристрої для підзарядки електрокарів вважаються одними з кращих варіантів для підзарядки електромобіля максимально швидко та ефективно.

Про силу струму

Зараз багато зарядних пристроїв відрізняються невеликим набором функцій і можуть вимикатися при невеликій напрузі в мережі. Дані зарядки компанії Eveus – просто знахідка для українського споживача. Їх можна використовувати для підключення до мережі з будь-якою напругою, при цьому пристрій самостійно визначить потрібну йому силу струму.

Деякі моделі пристроїв для підзарядки Eveus оснащені LCD дисплеєм для більш зручного позначення сили струму. Якщо користувачеві потрібно вибір більшої сили струму, близько 32А, тоді зарядний зможе визначити інші параметри для більш оптимальної підзарядки. У разі не дуже стабільної напруги в мережі, прилад самостійно знизить показники до необхідної позначки, заряджаючи електромобіль з відповідною ефективністю.

На дисплеї можна позначити необхідну силу струму, від 6 до 32А, при цьому в деяких моделях до 16А позначки можна збільшувати по одній одиниці, після – по 2. В інших пристроях – зростання або зменшення можливе тільки по 2 позначки. Таким чином, водій може вибрати оптимальну для нього силу струму для кращої інтенсивності підзарядки транспортного засобу або для більш тривалого заряду, якщо є на це час.

Також тут можна поставити таймер, дізнатися кількість зарядок, проведених за допомогою цього пристрою. Наявність даних опцій та інших функцій дозволить отримати оптимальний заряд електромобіля з мінімальними витратами часу і більшою продуктивністю.

Вибрати й купити зарядку для електромобіля можно на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Матеріали по темі

Пуско-зарядні пристрої: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.