Автомобільні статті та обзори

Вибір
ламп для авто

Як вибрати автолампи

При виборі ламп для автомобіля необхідно враховувати тип лампи (ксенонова, біксенонова або галогенова), цоколь лампи, її потужність, температуру світіння і термін служби.

Лампи — це основне джерело світла в автомобілі і важливо вибрати якісні автолампи для установки в машину, адже чим краще буде освітлена дорога, тим простіше буде їздити в темний час доби і тим безпечніше буде пересування. Шукаєте лампи для авто? Купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську можна на 130.com.ua. Доставка по Україні.

Як вибрати автолампи

Вибір
ламп для авто

Тип

Для вибору ламп виходячи з їх типу натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про типи ламп

Ксенонові лампи висвітлюють більш широку частину дороги, у тому числі і узбіччя. У будь-яку погоду ви будете чітко бачити дорогу, так як світло ксенону набагато інтенсивніше, ніж галогенове світло. Термін служби ксенонових ламп практично в 10 разів більше ніж у галогенних ламп. В середньому у галогенок термін служби 300-400 годин, у ксенону же термін служби досягає 3000 годин! Ксенонове світло максимально наближений до сонячного світла, відповідно очі водія будуть менше втомлюватися.

Біксенонові лампи вміщають в собі всі переваги і недоліки ксенонових. Відмінністю є те, що ксенонові лампи орієнтуються тільки на ближнє або дальнє світло, а біксенонова лампа використовує механізм, який дозволяє змінювати напрямок світіння. Якщо у вашому автомобілі розділена оптика не передбачена, то варто звернути увагу саме на установку біксенону.

Галогенні лампи являють собою вдосконалену версію звичайних ламп розжарювання. Разом з інертним газом в тугоплавку колбу зі скла під тиском додають деякі галогени. В основному це пари йоду і брому. Це дозволило збільшити в рази температуру нитки розжарювання і підвищило світлову віддачу. Крім цього в порівнянні з лампами розжарювання ресурс експлуатації у них набагато більше.

Цоколь

Для вибору ламп виходячи з їх цоколя натисніть на відповідне зображення.

Популярні цоколі ламп
D1S H11
D1R H13
D2S H27/881
D2R H28/880
D4S H3
H1 H4
H10 H4/9003
H7 H8
H9 HB1/9004
HB3/9005 HB4
HB4/9006 HB5/9007

Таблиця цоколів автоламп під автомобіль

Температура світіння

Для вибору ламп виходячи з їх температури світіння натисніть на відповідний елемент списку.

Більше інформації про температури світіння

При виборі ламп слід звертати увагу на їх температуру світіння. Від неї залежить колір світлового потоку і освітленість дороги в цілому. Варто запам'ятати, що тут не працює правило «Чим більше — тим краще». Оптимальна температура світіння — 4300K. Саме даний світло має кращу проникаючу здатність в дощову або туманну погоду. Плюс до всього це світло найближче до денного світла і кращий для сприйняття.

Порівняння температур світіння
Більше варіантів температур світіння Порівняння температур світіння

НЕ РЕКОМЕНДУЄМО

Потужність ламп

Для вибору ламп виходячи з їх потужності натисніть на відповідний елемент списку.

Вибрати лампи
З лампами купують:

Денні ходові вогні

Основна ідея ДХВ — позначення авто під час руху у світлий час з метою підвищити безпеку. Доведено, що випадки ДТП суттєво скорочуються з включеними днем DRL або ближнім світлом. У порівнянні з останніми фари денного світла вигідно відрізняються більшою енергоефективністю, терміном служби, яскравим потужним світлом, позитивно впливають на економію палива.

OSRAM LEDriving PX-4 (DRL 401)

Денні ходові вогні OSRAM LEDriving PX-4 (DRL 401)
Особливості:
— універсальні ДХВ;
— напруга: 12 В;
— потужність: 7 Вт;
— температура світіння: 6000К;
— тип лампи: світлодіодна;
— кількість світлодіодів: 4 шт.
Подробнее
YODIA YO101

Штатні денні ходові вогні YODIA YO101 для Audi A4 2010
Особливості:
— штатні ДХВ;
— напруга: 10-16 В;
— рівень захисту: IP67;
— підходять для: Audi A4 2010-;
— тип лампи: світлодіодна;
— кількість світлодіодів: 10 шт.
Подробнее
Більше ДХВ

Ксенон та біксенон

Ксенон в автомобілі не тільки покращує естетичний вигляд автомобіля, але і значно збільшує дальність освітлення і підвищує безпеку водія. Термін служби ксенонових ламп в 10 разів вище галогенних.

MLux Classic

Ксенон MLux Classic 35 Вт
Особливості:
— ксенон;
— напруга: 9-16 В;
— потужність: 35 Вт;
— гарантія: лампи — 12 місяців; блоки розпалу — 24 місяці;
— стандартний блок розпалу.
Детальніше
OLLO

Биксенон OLLO 35 Вт
Особливості:
— біксенон;
— напруга: 9-16 В;
— потужність: 35 Вт;
— гарантія: лампи — 12 місяців; блоки розпалу — 24 місяці;
— стандартний блок розпалу.
Детальніше
Більше комплектів ксенона
Більше комплектів біксенона

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору