Автомобільні статті та обзори
Вибір
автосвітла

Як вибрати компоненти автосвітла? Майстер підбору

Є кілька пристроїв для організації правильного світла в авто.

Ксенон — комплект, що складається з ксенонових ламп і блоків розпалу. Ксенонові лампи можуть встановлюватися як в якості ближнього, так і в якості дальнього світла. Перевагами ксенону над звичайними галогенними лампами являються: велика дальність освітлення і збільшений термін служби. Вибираючи ксенон варто звертати увагу на цоколь лампи, температуру світіння (оптимальна — 4300К), тип блоків розпалу (тонкі або стандартні), потужність та напруга.

Вибрати ксенон

Біксенон — за характеристиками аналогічний ксенону, але призначений для установки в авто, у яких не передбачена розділена оптика. Біксенонові лампи мають спеціальну шторку, яка перемикає ближнє і дальнє світло. Критерії підбору біксенону такі ж, як і у ксенону.

Вибрати біксенон

Денні ходові вогні (ДХВ) — пристрій, який використовується в денний час доби для кращої видимості автомобіля. Вибираючи ДХВ звертають увагу на місце їх установки, на кількість світлодіодів і потужність. Автосвітло купити можна на 130.com.ua з доставкою в Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ та по Україні.

Вибрати денні ходові вогні

Біксенонові лінзи — встановлюються разом з ксеноном для більш кращого регулювання світлового пучка і поліпшення світлового пучка. Лінза представляє собою прилад, який включає в себе ксенонову лампу, металеву шторку, фокусувальну лінзу і світловідбивач. Вибираючи біксенонові лінзи потрібно звертати увагу на розмір, світловіддачу, тип цоколя і естетичність.

Вибрати біксенонові лінзи

Автолампи — основний компонент автосвітла. Лампи бувають галогеновими, ксеноновими і біксеноновими. Вибираючи автомобільні лампи слід звертати увагу на цоколь лампи, температуру світіння, термін експлуатації та потужність.

Вибрати лампи

Майстер підбору автосвітла

Майстер підбору
автосвітла

Тип пристрою

Для вибору потрібного компонента автосвета скористайтеся відповідним майстром підбору.

Каталог автосвітла

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору