Viber
Пуско-зарядні пристрої
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Вибираємо правильний відеореєстратор для мотоцикла

До того, що сучасні автомобілі масово оснащуються відеореєстраторами, сьогодні вже всі звикли. Але ці гаджети не менше актуальні й для власників мотоциклів. Відеореєстратор або екшн камера можуть встановлюватися на байк для підстраховки, щоб у разі ДТП мати докази, хто винен. Хтось знімає оригінальні ролики для відеоблогів, роблячи екстремальні трюки. Звичайно, що не будь-який реєстратор може впоратися з роботою в таких умовах, адже працювати доведеться не в теплому салоні, а на відкритому повітрі. Як же вибрати надійний відеореєстратор для мотоцикла з якісною картинкою, який впорається з роботою в будь-яких погодних умовах?

Вибираємо правильних відерегістратор для мотоцикла

Особливості використання реєстраторів на мотоциклах

Звичайно, що класичні авторегістратори для мотоциклів не підходять. Вони призначені для установки лише в салоні машини, тому не мають необхідного запасу міцності й часто не оснащені функціями, які потрібні байкерам: ударостійкість, не сприйнятливість до потрапляння всередину пилу і води та ін. Вибір спеціалізованих мотоциклетних відеореєстраторів не дуже великий, тому часто використовуються більш доступні та різноманітні за своїми функціями екшн камери.

Якщо говорити саме про відеореєстратори для байків, то одним з найбільш популярних варіантів є пристрій, що монтується в дзеркало. Подібна система веде відеозапис з двох сторін: спереду і за спиною. При цьому картинка, що знімається задньою камерою, передається на дисплеї, що знаходяться в дзеркалах. Установка подібних пристроїв дещо складніша, ніж екшн камер. Проте, вони користуються популярністю, тому що часто для того, щоб розібратися в тому, що трапилося в разі аварії, необхідно мати відео не тільки виду спереду, але і ззаду. Іноді тільки це може допомогти, тому що запис буде достовірним доказом.

Особливості використання екшн камери для байка

Це невеликі пристрої з відеокамерою спеціально створювалися для використання любителями екстремального спорту. Вони не бояться суворих умов, добре переносять негоду і перепади температури, а також гарантують чітку картинку при зйомці на великій швидкості. Їх перевага в тому, що вибір екшн камер в магазинах набагато більший, ніж спеціальних мото відеореєстраторів.

Багато байкери вибирають їх, бо подібні камери можуть використовуватися майже в будь-яких умовах, при цьому картинка виходить дуже хорошої якості. Гаджети мають міцний корпус, і працювати стабільно навіть в екстремальних умовах. Це одні з найбільш важливих переваг, які можуть стати приводом для покупки саме екшн камери. У разі аварії вони мають дуже хороші шанси залишитися цілими та зберегти важливі відеодокази.

Вибираємо правильних відерегістратор для мотоцикла

На які характеристики слід дивитися при покупці мото відеореєстратора?

При покупці слід враховувати ряд важливих технічних характеристик, щоб реєстратор знімав якісно і міг впоратися з будь-яким завданням:

  • Герметична конструкція. Встановлена ​​на мотоциклі камера відчуває вплив всіх атмосферних факторів (вітер, дощ, сніг і т.д.), тому важливо, щоб пристрій мав хороший захист від пилу і води. Корпус повинен бути герметичним, для екшн камери не зайвим буде додатковий захисний бокс.
  • Стійкість до вібрації. Для пристроїв цього типу дуже важливо, щоб була хороша стабілізація, інакше під час тряски картинка буде нечітка і розглянути щось буде складно.
  • Роздільна здатність. Зараз найбільш оптимальними вважаються моделі з показником FullHD 1920х1080 пікселів, тому що вони забезпечують хорошу якість картинки. Проте, якщо бюджет обмежений, можна брати й камери з роздільною здатністю 1280х720, вони теж непогано справляються, нижче вже навіть розглядати не варто, картинка навряд чи буде читатися. Якщо ж бюджет дозволяє, то можна купити відеореєстратор для байка навіть з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів.
  • Діагональ і тип дисплея. Це досить індивідуальний параметр, кожен може вибрати те, що йому зручно. Однак найбільш поширеними є пристрої з РК-дисплеями діагоналлю близько 2-2,4 дюймів.
  • GPS. Це дуже корисна функція. Наявність GPS-модуля дозволяє отримати максимальну інформативність запису. Вона дозволяє відстежувати мотоцикл в разі викрадення і в режимі реального часу встановити його місцезнаходження. Деякі пристрої дозволяють зберігати маршрут, і пізніше ви зможете оцінити відстань, яку подолали, і стежити за пересуванням байка.
  • Кути огляду. Від цього параметра залежить область дороги, яка потрапить в об'єктив камери. Оптимальним є показник від 100° до 170°. Звичайно, зустрічаються моделі навіть з кутом огляду в 360°, але їх покупка не дуже доцільна, якщо ваша мета саме вести запис того, що відбувається на дорозі. Часто у них страждає якість, тому що зображення може деформуватися.
  • Роз'єми. Пристрої відеофіксації для мотоциклетної техніки можуть мати найрізноманітніші виходи: HDMI й micro-HDMI, USB, micro-USB і інші. Тут вибір за користувачем, вибирати треба ті моделі, які мають необхідні саме вам для роботи з ними роз'єми.
  • Частота кадрів. Цей показник впливає на якість картинки, якщо він низький, то відео буде неякісним, особливо це буде помітно при їзді по нерівній дорозі та на високій швидкості. Брати слід пристрої з частотою не менш 30 к/с, ще краще, якщо камера має частоту 60 к/с, тоді зйомка буде плавна без ривків, а картинка буде добре читатися.
Вибираємо правильних відерегістратор для мотоцикла

Як і де правильно встановити відеореєстратор на мотоцикл?

Закріпити пристрій завдяки компактним розмірам можна в багатьох місцях, головне, щоб було зручно мотоциклістові. Багато хто монтує камери на кермі, панелі управління, обтічниках, вилці й навіть на паливному баку. Також можлива установка камери й на шоломі.

Фіксація відеореєстраторів безпосередньо на мотоциклі

Встановлюючи камеру, обов'язково треба врахувати кілька важливих моментів:

  • кут огляду, який у вас вийде після установки камери в даній точці;
  • потенційні ризики, тут треба вибрати місце так, щоб камеру не зірвати вітром, вона не заважала і при ударі не відвалилася, тому не рекомендується вибирати для монтажу випирають частини.

Неправильно закріплений відеореєстратор не буде надійно триматися, або буде доставляти незручності мотоциклістові під час їзди. Якщо камеру встановити на вібруючих елементах двигуна транспортного засобу, то підвищується ризик, що відео виявиться нечітким і розмитим, з погано помітними деталями.

Оптимальне місце для установки відеореєстратора на мотоциклі підбирати треба завжди індивідуально. Тут треба врахувати кілька факторів: модель мотоцикла, особливості роботи техніки, стиль їзди байкера.

Особливості експлуатації камери на шоломі

Тут важливо, щоб кріплення на шолом було надійним і могло витримати навантаження. При використанні цього способу відеофіксації врахуйте, що записуватися буде те, на що дивиться людина. Це з одного боку плюс, а з іншого — мінус. Перевага кріплення екшн камери на мотошоломі полягає в тому, що можна просто встати з мотоцикла, і записати те, що відбувається в будь-якому місці, підійти туди, щоб все краще розглянути. Однак при їзді часто на запису може спостерігатися зміна картинки, бо байкер інстинктивно повертає голову. І це мінус, тому що часто люди рефлекторно при зіткненні повертають голову в бік джерела звуку, і деякі моменти з того, що в цей час відбувалося на дорозі, можуть не потрапити в кадр.

Вибираємо правильних відерегістратор для мотоцикла

Очевидно, що для байкерів відеофіксація важлива не менше, ніж для автомобілістів і камеру вибирати треба дуже ретельно. Якщо ви ще не знайшли для себе відповідну модель, то можете купити екшн камеру або відеореєстратор для мотоцикла в нашому інтернет-магазині 130.com.ua.

ТОП-3 екшн камери

Кращі камери для екстриму

Шукаєте якісну і найкращу камеру для екстриму? Даний рейтинг камер для екстриму складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Екшн відеокамера SJCAM SJ4000 WiFi

Екшн відеокамера SJCAM SJ4000 WiFi
Особливості:
  • ★ Зйомка відео в Full HD якості
  • ★ Режим серійної зйомки
  • ★ Режим автоматичного тайм лапсу

Екшн камера SJCAM SJ4000

Екшн камера SJCAM SJ4000
Особливості:
  • ★ Є можливість сповільненої зйомки
  • ★ Можна використовувати як відеореєстратор
  • ★ Роздільна здатність відео — FullHD

Екшн камера з двома дисплеями HP c150W

Екшн камера з двома дисплеями HP c150W
Особливості:
  • ★ 2 дисплея
  • ★ Знімає якісні фото 16 Мп
  • ★ Камера для селфі

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.