Viber
Шумоізоляція
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Що враховувати при виборі екшн-камери

Canon — перший виробник, який зважився випустити крихітку Ci-10. Звичайно, якщо порівнювати її з сучасними моделями, то компактною назвати її складно. Але на той момент це був єдиний пристрій, завдяки якому можна було отримувати унікальні кадри в повітрі.

Зараз різноманітність камер величезна: починаючи від бюджетних моделей і закінчуючи професійними. Розберемося в основних характеристиках: нижче описані тільки ті параметри, які дійсно важливі і допоможуть вам визначитися з моделлю.

Якість відео

Якість відео екшн-камери

Незважаючи на компактність екшн-камер, до них пред'являють цілком значущі вимоги до якості: відео має бути чітким і з великим кутом огляду. Моделі можуть мати якість Full HD і вище.

Найбюджетніші пристрої мають роздільну здатність 1280*720 — деталізована картинка навряд чи вийде, такі моделі швидше служать як екшн-відеореєстратори. Тут можна виділити свої плюси: відео з невисокою якістю буде займати набагато менше місця.

Роздільна здатність Full HD — мастхев для всіх пристроїв. Ідеальний варіант для любителів і початківців. Є й більш потужні конструкції з роздільною здатністю Ultra HD, але вони підходять виключно для професіоналів.

Важливий показник матриці, але не в буквальному сенсі. Враховувати його потрібно, орієнтуючись і на фізичний розмір. Стандарт — 1/2,3 дюйми. Велика роздільна здатність маленької матриці, може, і дасть більш деталізовану картинку, але світлопередача може виявитися жахливою.

Якщо ви плануєте частіше знімати в умовах поганої освітленості, то потрібно вибирати великий розмір матриці і невисоку роздільну здатність. Для зйомки у сонячну погоду з гарним освітленням можна знехтувати параметром світлопередачі.

Кількість кадрів — оптимальний варіант

Бюджетні моделі можуть робити в середньому 30 кадрів/секунду. За умови високої швидкості цього не вистачить для створення плавної картинки. Підходить для спокійних зйомок.

З параметром в 60 кадрів/секунду ви зможете отримати плавне відео навіть на великій швидкості, але краще орієнтуватися на моделі з 120 кадр./с. 200-240 кадр./с. можете вибирати, якщо хочете отримати ефект «слоу-моушен».

Кут огляду

Кут огляду екшн-камери

Для екшн-камер характерні ширококутні об'єктиви з мінімальним кутом огляду 120 градусів. Чим ширший цей параметр, тим компактніша лінза і сама камера. Так, ви можете не «прицілюватися» і захопити в кадр все необхідне.

Є і камери з кутом 90 градусів, але такі пристрої підходять для предметної зйомки, а також і 75 градусів. Останній параметр характерний для окулярів з екшн-камерою. Маленькі характеристики підійдуть для блогів, коли в кадрі не повинно бути нічого зайвого.

Стандартно екшн-камери мають кут огляду в діапазоні 120-170 градусів. Потрібно орієнтуватися так: чим більш понорамніше хочете відео, тим більший кут огляду вам потрібен. Купити екшн-камеру у Львові, Тернополі, Івано-Франківську з доставкою по Україні можна 130.com.ua.

Захист

Захист камери від зовнішніх впливів — ключова властивість подібних пристроїв. Вибір елементів захисту залежить від того, де ви плануєте використовувати пристрій.

Водонепроникність: звичайно, необхідна для зйомок на воді. Краще вибирати захист у вигляді спеціального боксу, наприклад, для дайвінгу або серфінгу. Захист від бризок стане в нагоді будь-камері на випадок дощу.

Водонепроникність екшн-камери

Захист від пилу: в ідеалі необхідний для будь-якої камери, але особливо для використання в гористій місцевості.

Захист від ударів: подовжує термін служби пристроїв, незамінний для використання в жорстких режимах.

Захист від ультрафіолету і стійкість до морозів — обов'язковий для сноубордів, лиж, парашутного спорту.

Додаткові, не менш важливі, параметри

Автономність. Чим більше камера тримає заряд, тим краще. Якщо це блог, то вам цілком вистачить 2 годин. Але краще, щоб в запасі було 180 хвилин.

Дистанційне управління. Розширює варіанти використання пристрою. Ви можете розмістити камеру в потрібній вам точці і керувати нею. Підходить, наприклад, для зйомки самого себе.

Стабілізація зображення. Необхідна, якщо ви знімаєте самостійно, з рук. Вам потрібно записувати відео, так, щоб картинка виходила чіткою: зробити так, щоб руки не тряслися дуже складно.

Нічна зйомка. Зможете знімати в нічний час або при поганому освітленні. Можна сказати, що це більше маркетинговий хід, адже якість залежить тільки від матриці і ніякі додаткові режими не допоможуть її поліпшити.

Бездротовий зв'язок. Wi-Fi, Bluetooth — це стандарт. Ви зможете швидко звільнити місце, скинувши файли на ПК або телефон. GPS датчик дозволяє використовувати екшн-камеру в якості gps-трекера.

Максимальний об'єм пам'яті. Можна навіть не звертати увагу на параметр внутрішньої пам'яті, тому що основним є обсяг карти пам'яті. В середньому потрібно від 32 Гб, чого вистачить для запису 2-годинного відео.

Обсяг пам'яті

Якщо ви збираєтеся монтувати камеру на руку або шолом, то важливо враховувати вагу камери.

Ми рекомендуємо:

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.