Viber
Різдво
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Види зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора

Акумулятор — це одна з найважливіших деталей автомобіля, але зазвичай згадують про нього тільки коли він вже повністю розряджений, а найчастіше розряджається акумулятор холодними зимовими ночами. Ну і звичайно після тривалого простою автомобіля, аккум теж може спокійно розрядитися. Очевидно, для того, щоб він завжди був в "тонусі" його потрібно періодично заряджати. І сьогодні ми поговоримо про зарядний пристрій для автомобільного акумулятора. Розберемо які є види і подивимося на кілька конкретних моделей.

Купити зарядний пристрій для автомобільного акумулятора з доставкою по Києву, Івано-Франівську, Тернополю та всій Україні можна на 130.com.ua.

Види зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора

Зарядні пристрої

Зарядні пристрої бувають двох типів — трансформаторні та імпульсні. Зараз більш популярні й сучасні саме імпульсні моделі. Вони компактні, зручні в експлуатації, мають більше можливостей в настройках, але через всю цю електроніку, яка в них використовується, вони стають трохи менш надійними. Трансформаторні ж це прості робочі конячки, які якісно виконують свою роботу. Більшість виробників зараз вже не випускають трансформаторні моделі через те, що вони в принципі морально застаріли.

За принципом роботи зарядки можна розділити на 2 типа: автоматичні та програмовані. У більшості випадків для нормальної зарядки акумулятора підійдуть автоматичні пристрої, вони максимально прості у використанні: підключили зарядний до клем акумулятора, вставили штекер живлення в розетку, включили і все — чекаєте поки АКБ зарядиться. Програмовані зарядні пристрої потрібні для більш "ніжною" зарядки акумулятора. В таких пристроях зарядка проходить в кілька етапів з різною силою струму, внаслідок чого процес йде максимально правильно і підвищується термін служби акумулятора.

Вибираючи зарядний пристрій, важливо звичайно брати до уваги акумулятор, який будете їм заряджати. Наприклад, не всі зарядні пристрої можуть заряджати AMG, GEL і кальцієві акумуляторні батареї, тому що для їх заряду необхідні спеціальні алгоритми зарядки. А для заряду кальцієвих батарей необхідна напруга в 16.5 В, і це велика рідкість, якщо ЗУ підтримує таку напругу.

Ще однією корисною функцією зарядних пристроїв є десульфатація. З її допомогою можна відновити акумулятори, які втратили частину своєї ємності через сульфатацію.

Goodyear CH-4A

Goodyear CH-4A — це імпульсний зарядний пристрій, який підходить як для автомобільних, так і для мотоциклетних акумуляторів, і має напругу 6/12В. Максимальний струм становить 4А. Зарядка має інформативний LCD дисплей, процес заряду проходить в кілька етапів, що дозволяє якісно зарядити автомобільний акумулятор.

Hyundai HY 400

Hyundai HY 400 — це також імпульсна зарядка з LCD дисплеєм. Розрахована тільки на 12В акумулятори місткістю до 120 Аг. Процес зарядки проходить в 9 етапів і є функція десульфатації. Максимальний струм заряду становить також 4А.

АИДА 10si

АИДА 10si — ще один імпульсний зарядний пристрій, але тепер уже українського виробництва. Підходить для заряду 12В акумуляторів, місткістю до 180 Аг. Максимальний струм заряду тут вже більше — 10 А. Особливістю моделі є наявність цілих 3 режимів десульфатації (щадний — заряд здійснюється малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічний імпульсний — заряд здійснюється внаслідок спаду надлишкової зарядної напруги і інтенсивний — циклічним імпульсним зарядом з асиметричним струмом).

Пуско-зарядні пристрої

Пуско-зарядні пристрої крім простої зарядки акумулятора, можуть ще й запустити двигун автомобіля, якщо акумулятор сів. Запуск двигуна здійснюється внаслідок короткочасної подачі струму великого Ампеража. Вкрай корисна функція, особливо взимку, коли за ніч акумулятор спокійно може сісти, і виїхати вже нікуди не вийде. Можна звичайно прикурити від іншої машини, але не завжди можна швидко знайти під рукою ще один автомобіль, та ще й дроти для прикурювання потрібні.

АИДА 30

АИДА 30 — пуско-зарядний пристрій, здатний зарядити 12В акумулятор, місткістю до 500 Аг. Максимальний струм заряду становить 30А, а пусковий струм — 80А. Має 6 видів електронних захистів (від перевантажень, від перегріву, від коротких замикань, від зворотної полярності, захист АКБ від надлишкової зарядної напруги, захист електронних пристроїв автомобіля, комп'ютера і АКБ при пуску). І також має режим десульфатації.

Pulso BC-4015 5

Pulso BC-40155 підійде для зарядки акумуляторів як легкових, так і вантажних автомобілів, тому що має напругу 12/24 В. Максимальна ємність акумуляторів, що заряджаються становить 300 Аг. Максимальний струм заряду 30А, пусковий струм — 100А.

Ring RECB320

Ring RECB320 — автоматичний пуско-зарядний пристрій для 12В автомобільного акумулятора, місткістю до 225 Аг. Максимальний струм становить 20А, пусковий струм — 80А.

Запустити двигун при акумуляторі, який сів, це звичайно добре, але у пуско-зарядних пристроїв є один недолік, який може для багатьох виявитися дуже важливим. Для їх використання обов'язково повинен бути доступ до мережі 220 В, а якщо автомобіль припаркований не в гаражі, а десь на вулиці біля будинку, то не так-то й просто знайти потрібну розетку. Але є вихід і з такої неприємної ситуації — джамп-стартер.

Джамп-стартери

Джамп стартер або бустер — це компактний пусковий пристрій. Його особливістю є наявність вбудованого акумулятора, що дозволяє запустити двигун автомобіля в будь-якому місці, тому що йому не потрібно постійне живлення від мережі. Джамп-стартер по суті є павербанком, який, крім зарядки мобільних гаджетів, ще може і запустити двигун автомобіля. Заряджати автомобільний акумулятор джамп-стартером не вийде, все-таки для цього вже потрібна буде окрема зарядка. До речі, сам бустер заряджається від мережі 220В.

SmartBuster T240

Цей джамп-стартер має вбудовану літій-полімерну батарею, місткістю 16800 мАг і піковий струм 800А. Пристрій підходить для запуску дизельного або бензинового двигуна, об'ємом до 6 літрів. Серед додаткових функцій, крім можливості зарядки мобільних пристроїв, тут ще є сигнальний LED-ліхтарик.

GT S14

Ємність вбудованої батареї у бустера GT S14 становить 14000 мАг, чого повинно вистачити на цілих 20 запусків двигуна. Пусковий струм GT S14 становить 300А, а піковий-480А. Тут так само, як і в попередньому джамп-стартері є сигнальний світлодіодний ліхтар.

NOCO genius GB40 Boost Plus

NOCO genius GB40 Boost Plus — це вже потужніший бустер. Він застосовується для швидкого і ефективного запуску двигунів на бензині або дизелі місткістю до 6 і 3 л відповідно. Пусковий струм у цього пристрою становить цілих 1000А. І звичайно ж тут є ультра яскравий ліхтарик.

Висновок

Goodyear CH-4A, Hyundai HY 400, АИДА 10si — компактні імпульсні зарядні пристрої для підзарядки акумуляторів легкових автомобілів. Відрізняються простим управлінням і можливістю роботи в автоматичному режимі. Підійдуть для звичайної зарядки батарей, яки сіли.

АИДА 30, Pulso BC-40155, Ring RECB320 — це вже більш потужні апарати, таке ПЗП варто вибирати, якщо часто доводиться стикатися з необхідністю пуску двигуна через акумулятор, що сів, і чекати, поки він зарядиться, немає часу.

SmartBuster T240, GT S14, NOCO genius GB40 Boost Plus — ідеальне рішення для екстреного пуску в місцях, де обмежений доступ до побутової електромережі. Рекомендується брати з собою в далекі поїздки — і двигун, якщо що, завести можна, і під'єднати до них при необхідності смартфон, компресор або інше необхідне обладнання.

Матеріали по темі

Пуско-зарядні пристрої: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.