Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Акустична система в машину — як вибрати повний комплект. Частина 2

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Як створити акустичне оформлення в автомобілі з заміною штатного головного пристрою ми розібралися, а от як облаштувати чисте і якісне звучання без заміни автомагнітоли? Це також можливо, головне – підібрати оптимальні компоненти для отримання відмінного відтворення музики з динаміків.

Покращення звуку без заміни штатного головного пристрою

Для отримання чистого і якісного відтворення музичних треків в авто можна облаштувати унікальний і корисний пристрій – підсилювач звуку з вбудованим DSP процесором. Дані пристрої відрізняються своїми величезними функціональними можливостями, а також мають ряд важливих переваг.

В даному огляді ми розглянемо можливі варіанти комплектації з використанням підсилювача з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A і Mosconi Gladen One 130.4 DSP.

Читайте також: «Використання підсилювача з процесором DSP в системах зі штатним ГП» →

Для налаштування необхідних пристроїв потрібно під'єднати обраний підсилювач до автомагнітоли та з його допомогою вибудовувати акустичну систему в транспортному засобі. Важливим моментом вважається правильний підбір компонентів, які оптимально підійдуть для створення професійної та продуктивної акустики.

Підвищення якості звучання з Pioneer DEQ-S1000A

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Бюджетним, але не менш якісним варіантом буде вибір підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A. До його комплектації можна підібрати наступні компоненти:

  • акустика може бути представлена такими моделями – коаксіальні Kicx GFQ 165 Technology і Morel Maximo Coax 6 або компонентні Hertz DSK 165.3. Кожна модель двосмугового типу, розмір динаміків – 16см, мають відмінні показники потужності, чутливості і діапазони відтворюваних частот;
  • сабвуфери можуть бути як активні, так і пасивні, серед найбільш оптимальних варіантів можуть бути активні Pioneer TS-WX130DA або Mystery MBB-306A. Серед пасивних – JBL Stage 1210 або JBL Stage 1200B. Їх основними перевагами вважаються досить відмінні показники низьких частот, баси відчуваються більш насичено і глибоко;
  • підсилювачі для сабвуферів представлені в таких моделях: одноканальні Calcell VAC 1100.1 або Kicx AP 1000D. Якісне і потужне посилення низьких частот з цими пристроями більш ніж гарантовано.

Ознайомитися більш детально з їх можливостями і особливостями пропонуємо в першій частині огляду, де розглядається комплектація автомобіля акустикою з заміною штатного головного пристрою.

Читайте также: «Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно. Частина 1» →

Збільшуємо чистоту і потужність відтворення з Mosconi Gladen One

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Унікальним і надпотужним пристроєм для створення неперевершеної якості акустичного оформлення в салоні транспортного засобу буде підсилювач з процесором Mosconi Gladen One 130.4 DSP. З його допомогою можна повністю перетворити звучання, зробити його більш продуманим, в результаті звук буде на іншому, більш високому рівні.

А для того, щоб отримати відповідне відтворення необхідно підібрати кращі компоненти для створення акустичної системи. Давайте розглянемо їх більш детально.

Особливості підбору акустики

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Оптимальним варіантом серед компонентних акустичних динаміків буде двосмуговий Alpine X-S65C. Його НЧ динаміки виконані з використанням неодимового магніту високої щільності, а застосування пластика з посиленим вуглеволокном в дифузорі надає більше балансу. В результаті звук буде чистішим і тонким, з рівномірним розподілом жорсткості по всьому дифузорі. Крім того, якісне оформлення і використання професійних розробок додасть більше потужності басам, звучання буде більш захоплюючим і енергійним, збережеться максимальна керованість.

Не менш якісно доповнити звучання акустики можуть динаміки акустики Hertz MPK 165 P.3 Pro. Вони видають захоплююче чистий і потужний звук, що відрізняється динамічністю і посиленою енергетикою. Додатково тут обладнаний кросовер для кращого поділу звукових частот, він сприяє зменшенню витрат потужності і можливих спотворень. Результат вразить слухача – звучання буде точним і чітким, чисті і насичені тони будуть відчуватися з більшою динамічністю.

Покращення звучання басів

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Повноцінно та якісно поліпшити звучання низьких частот можна з використанням сабвуфера. До його вибору треба відносить не менш ретельно.

1. Чудово доповнить акустичну систему сабвуфер Alpine R-W12D4 с двома котушками. Баси з ним будуть відчуватися більш глибокі і чисті, потужні і добре окреслені. Дифузор тут виготовлений з пресованої целюлози з додатковою обробкою кевларом. Завдяки подібному виконання саб має гладкі амплітудно-частотні характеристики з приглушеним коливанням. Це дозволить створити оптимальні умови для отримання високих показників звукової роздільної здатності.

2. Відмінним варіантом доповнення акустики буде двохкотушечний сабвуфер Focal Sub P 30 DB. Його можна встановлювати в закритому ящику або в фазоінверторі. З його допомогою звук буде відтворюватися з більшою чіткістю і динамічністю. При цьому, якісне виконання дозволить отримати чіткий баланс і гладке, насичене звучання басів.

У будь-якому випадку, можна отримати відмінне звучання низьких частот з якісним і опрацьованим відтворенням.

Посилення низьких частот

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Посилити звучання сабвуфера пропонуємо з використанням одноканального підсилювача звуку. В даному виконанні кращим рішенням буде Helix Xmax 1.2 або Gladen RC 600c1. Кожен варіант відрізняється високоякісним посиленням басів, при цьому відчувається висока потужність, звук буде досить проробленим і сильним.

Підсилювач звуку Helix Xmax 1.2 – одноканальний пристрій з відмінними показниками потужності, чутливості і частотними діапазонами. Завдяки наявності фільтрів Lowpass і Bass Boost можна регулювати відтворення низьких частот, при цьому буде відчуватися баланс і динамічність кожного треку.

Одноканальний підсилювач звуку Gladen RC 600c1 також може добре впоратися з посиленням басів, він відрізняється високим коефіцієнтом демпфірування. При відтворенні буде відчуватися відмінна потужність, а фільтри низьких частот і Subsonic допоможуть якісно і швидко розподілити всі баси. Результат підкорить своїм унікальним звучанням – насичені і глибокі ноти будуть поєднуватися з проробленим і високоякісним звуком.

Важливість правильного вибору

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Вибрати оптимальний варіант нескладно, головне визначитися з можливими змінами в акустичному оформленні салону автомобіля.

1. Якщо в авто штатний головний пристрій має досить відмінні технічні характеристики, то краще його залишити і підібрати оптимальні компоненти для покращення акустики. В цьому випадку допоможе підсилювач з вбудованим процесором, який дозволить істотно покращити акустику в авто.

2. У разі недостатньої потужності автомагнітоли, рекомендуємо замінити її на більш потужний та ефективний пристрій.

3. Важливою складовою вважаються динаміки акустики, коаксіальні простіше встановити, проте з компонентними звучання буде більш якісним і чистим.

4. Сабвуфери також варто підбирати з урахуванням особистих переваг – пасивні вимагають додаткового встановлення підсилювача, активні обладнані вбудованим підсилювачем потужності звуку. При цьому ціна їх, відповідно, вища. Вирішивши встановити саб потрібно подбати про його оформлення – в закритому ящику, фазоінверторі, іншому корпусі.

5. Безсумнівно, важливим етапом вважається підбір підсилювача для сабвуфера, який допоможе посилити звучання басів. Вибираючи оптимальний варіант, варто добре вивчити характеристики пристрою для того, щоб звучання було потужним і чистим.

Облаштовуємо акустичну систему в авто правильно

Крім того, варто врахувати ще один важливий фактор – узгодження підсилювача і акустики, а також сабвуфера. Від правильності налаштування всіх систем залежить кінцевий результат, який, при правильній побудові системи, приємно здивує чистим і потужним звуком з динаміків.

Підібрати оптимальні елементи автозвуку можна на нашому сайті. Тут представлений величезний асортимент сабвуферів, акустичних динаміків, автомагнітол та підсилювачів різних цінових категорій і типів. Кожен зможе підібрати оптимальне рішення для постановки потужного і чистого звучання музики в авто. Шукаєте компоненти автозвуку? Купити у Львові, Тернополі, Івано-Франківську можна на 130.com.ua. Доставка по Україні.

Дивіться відеоогляди автомобільних підсилювачів

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері