Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Запитати
SiteHeart
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Переваги використання двох котушок в сабвуфері

Дуже часто можна зустріти дискусії досвідчених автомобілістів-меломанів про переваги використання двох котушок в сабах. Однак варто зазначити, що динаміки, які мають подвійну обмотку, вважаються стандартними головками електродинамічного типу, до того ж ззовні вони практично не відрізняються від варіантів, виготовлених з однією котушкою.

Відмінною особливістю даних динаміків вважається доповнення клемами, вони необхідні для підключення підсилювача звукової потужності. Ці елементи виконані з такого ж матеріалу, оснащені таким же числом витків і мають схожі характеристики.

Особливості оснащення двома котушками

Переваги використання двох котушок в сабвуфері

Існує кілька варіантів збірки автомобільних сабвуферів з двома котушками, найбільш популярним вважається оснащення двома котушками по 4Ом. Крім такого варіанту розрізняють пристрої по 2 або 3Ом, інші типи. Дуже часто виробники пропонують сабвуфери однієї моделі з однією або двома котушками. Такими є компанії Hertz і Focal, вони пропонують користувачам моделі серії Hi-Energy, Energy і Performance відповідно.

Який варіант краще вибрати і чи варто в принципі купувати саби з двома котушками? Варто також відзначити ряд істотних переваг даних сабвуферів. Перш за все, важливою особливістю вважається гнучкість в підключенні. Таким чином, користувач може швидко змінити:

 • опір;
 • навантаження на підсилювач звуку;
 • вихідну потужність;
 • характер відтворення звуку.

Також варто відзначити, що подібні варіанти мають вищу ціну, іноді такі допоміжні елементи можуть стати причиною погіршення деяких характеристик пристрою. Однак дані недоліки повністю перекриваються перевагами та особливостями використання таких сабів в транспортному засобі.

Для чого використовуються дві котушки?

Переваги використання двох котушок в сабвуфері

Сабвуфер є важливою частиною стереосистеми в автомобілі, він призначений для кращого відтворення низькочастотних діапазонів і отримання більш якісного звуку. Для звичайного використання автовласникові можна придбати звичайний саб з комплектацією однією котушкою.

Однак, якщо автолюбитель – меломан, і він бажає поекспериментувати зі звуком, змінюючи склад компонентів, загальну конфігурацію, тоді йому краще буде купити сабвуфер з двома котушками. Варто зауважити, що дане виконання дозволяє істотно збільшити потужність звучання і якість відтворення музики. Кращим рішенням для покупки саба з двома котушками буде той випадок, якщо в стереосистеми обладнані два сабвуфера. Подібна комбінація дозволяє паралельно підключити сабвуфери, а котушки – послідовно. Підбираючи автомобільний саб, в цьому випадку, краще зупинити свій вибір на котушках з опором 4Ом.

Можливі варіанти під'єднання

Переваги використання двох котушок в сабвуфері

З'єднання сабвуфера з підсилювачем звуку, використовуючи котушки з подвійною обмоткою, здійснюється незалежним, послідовним або паралельним способом. Також користувач може змінювати опір саба, підвищити або знизити його потужність. Дуже важливо при підвищенні показників потужності враховувати правила узгодження роботи підсилювача і сабвуфера, щоб уникнути неякісного відтворення та інших неприємних моментів при роботі стереосистеми.

1. Паралельне підключення передбачає отримання опору, що складає половину опору від однієї обмотки. Наприклад, імпеданс однієї котушки буде 4Ом, тоді, при використанні паралельного під'єднання, він знижується до 2Ом. Перевага цього підключення – зменшення рівня опору, це дозволяє підвищити струм і збільшити потужність звучання від підсилювача.

2. Послідовне з’єднання передбачає отримання опору з кожної котушки без зміни їх показників опору. Іншими словами, маючи котушки на 4Ом, загальний опір становитиме 8Ом. Перевагою даного з’єднання є можливість зниження рівня нелінійних спотворень.

3. Використовуючи незалежне підключення, користувач під’єднає котушки до окремих каналів підсилювача. Цей метод є традиційним, одним з перших видів підключення, які почали використовувати після створення перших сабів, оснащених двома котушками. Використовується в підсилювачах, характеристики яких не дозволяють застосовувати з ними мостове з'єднання.

Переваги використання двох котушок в сабвуфері

Важливо пам'ятати, що використання сабвуфера з двома котушками передбачає повне задіяння цих елементів, а не тільки одного. Таким чином, маючи такий саб не рекомендується використовувати одну котушку, не задіявши при цьому іншу. Недотримання цього правила може призвести до зниження якості звуку, зменшення його ефективності. Крім того, значно знизиться рівень глибини басу і звукового тиску.

Знайти відповідний сабвуфер для авто і дізнатися про його особливості можна відвідавши наш сайт. Тут кожен автомобіліст-меломан зможе вибрати той пристрій, що відмінно підійде для його стереосистеми, і значно покращить якість та потужність відтворення звуку. Купити автомобільні сабвуфери в Івано-Франківську, Тернополі, Львові з доставкою по Україні можна на сайті 130.com.ua.

ТОП-3 автосабвуфери
 

Кращі автосабвуфери

Шукаєте якісний і найкращий автосабвуфер? Даний рейтинг автосабвуферів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Корпусний сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A

Корпусний сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A
Особливості:
 • ★ З вбудованим підсилювачем
 • ★ Опір 2 Ом
 • ★ Частотний діапазон від 30 до 200 Гц

Сабвуфер для авто Focal Access BombA BP20 активний в корпусі

Сабвуфер для авто Focal Access BombA BP20 активний в корпусі
Особливості:
 • ★ Частотний діапазон - від 20 до 125 Гц
 • ★ 20-см (8 ") НЧ-динамік з акустикою bandpass
 • ★ Оснащений підсилювачем потужністю 150/300 Вт

Корпусний сабвуфер для автомобіля Mystery MBB-252A

Корпусний сабвуфер для автомобіля Mystery MBB-252A
Особливості:
 • ★ Вбудований підсилювач потужності звуку
 • ★ Стронцієвий магніт 45 унцій
 • ★ Дистанційне керування рівнем баса
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >