Автомобільні статті та обзори

Вибір
парктроніка

Як вибрати парктронік

Парктронік — пристрій, що допомагає водієві при парковці. В комплект парктроніка в основному входить основний блок, дисплей і паркувальні датчики. Принцип роботи паркувального радару простий: датчики паркування перевіряють простір перед собою на наявність перешкод і виявивши їх передають інформацію про відстань до перешкоди на основний блок, інформація з якого в свою чергу відображається на дисплеї.

При виборі парктроніка слід звернути увагу на його вид. Види парктроніків: парктроніки передні, задні і комбіновані. Передні і задні парктроніки в більшості випадків мають по 4 датчики в комплекті, які встановлюються на бампер. Комбіновані парктроніки мають від 6-ти до 12-ти паркувальних датчиків і встановлюються і на передній, і на задній бампер. Купити парктронік в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Вибираючи парктронік не варто забувати про тип дисплея і наявність додаткових функцій і особливостей, таких як: функція сліпих зон, функція пам'яті, безпровідний дисплей та можливість підключення камери заднього огляду.

Як вибрати парктронік

Матеріали по темі:

Вибір
парктроніка

Кількість датчиків

Для вибору парктроніка виходячи з кількості датчиків натисніть на відповідне зображення.

4 датчика

4 датчика

6 датчиків

6 датчиков

8 датчиків

8 датчиков

10 датчиків

10 датчиков

12 датчиків

12 датчиков
Більше інформації про кількість датчиків

Від кількості парковочних датчиків залежить кількість зон контролю парктроника. Звичайні задні або передні парктроніки мають в комплекті 4 датчика для установки в задній або передній бампер відповідно. Комбіновані парктроніки мають в комплекті від 6-ти датчиків до 12-ти.

В мінімальному варіанті (6 датчиків) 4 датчика встановлюються на задній бампер і 2 — на передній, так як важливіше знати інформацію про те, що відбувається позаду автомобіля, адже ситуацію попереду в більшості випадків може контролювати водій.

У максимальному варіанті (12 датчиків) по 4 датчика встановлюється на передній і задній бампер і ще 4 датчика устанвливаются в так званих «сліпих зонах». «Сліпими зонами» вважаються ті зони, де водій ніяк не може контролювати ситуацію. В такому випадку контролюється ситуація не тільки ззаду або спереду автомобіля, але і з боків.

Дисплей

Для вибору парктроника виходячи з типу дисплея, натисніть на відповідні зображення.

LCD-дисплей

LCD-дисплей

LED-дисплей

LED-дисплей
Більше інформації про типи дисплея

LED-дисплей в парктроніках в основному відображає тільки відстань до перешкоди і триколірну шкалу наближення до перешкоди.

LCD-дисплей більш інформативний, на ньому також показується відстань до перешкоди, крім цього у деяких моделей є індикатор «STOP», який спалахує при максимальному наближенні до перешкоди. Крім цього у більшості парктроніків з LCD-дисплеєм є функція голосового оповіщення.

Додаткові функції

Для вибору парктроніка виходячи з його додаткових функцій натисніть на відповідні зображення.

Функція памя'ті

Парктроніки з функцією пам'яти

Функція сліпих зон

Парктроніки з функцією сліпих зон

Підключення камери заднього огляду та монитору

Підключення камери заднього огляду та монитору

Бездротовий дисплей

Парктроніки з бездротовим дисплеєм
Більше інформації про додаткові функції

Функція пам'яті. Парктроніки з функцією пам'яті (інтелектуальні парктроніки) мають можливість запам'ятовувати розташування виносних елементів автомобіля (для машин з фаркопом або зовнішнім запасним колесом). Також у даних парктроніків є функції запобігання помилкових спрацьовувань і самодіагностики датчиків.

«Сліпими зонами» вважаються ті зони, де водій ніяк не може контролювати ситуацію. Парктроніки з функцією контролю «сліпих зон» мають у комплекті додаткові датчики, які встановлюються на бічній частині бампера, для контролю ситуації збоку автомобіля. В такому випадку контролюється ситуація не тільки ззаду або спереду автомобіля, але і з боків.

Відепарктронік. Парктроніки з можливістю підключення камери заднього огляду і додаткового монітора дозволяють максимально точно контролювати ситуацію при парковці. На дисплеї магнітоли або іншого пристрою, до якого підключений парктронік буде виводитися інформація з підключеної камери заднього огляду і паркторніка одночасно. Тобто на екрані буде видно картинка з камери і відстань до найближчої перешкоди зі звуковими повідомленнями про наближення до перешкоди.

Бездротовий дисплей. Парктроніки з бездротовим дисплеєм найкраще підходять для мікроавтобусів або інших «довгих» автомобілів, так як буває, що довжини дроту від дисплея не вистачає для підключення його до основного блоку парктроніка. Безпровідний дисплей не потрібно підключати кабелем до блоку. В даному випадку дисплей підключається тільки до бортової мережі автомобіля через прикурювач для подачі живлення.

Вам допоможуть наші відеоогляди при виборі парктроника

Вибрати парктронік

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору