Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard
Парктронік — майстер підбору

Як вибрати парктронік

Парктронік — пристрій, що допомагає водієві при парковці. В комплект парктроніка в основному входить основний блок, дисплей і паркувальні датчики. Принцип роботи паркувального радару простий: датчики паркування перевіряють простір перед собою на наявність перешкод і виявивши їх передають інформацію про відстань до перешкоди на основний блок, інформація з якого в свою чергу відображається на дисплеї.

При виборі парктроніка слід звернути увагу на його вид. Види парктроніків: парктроніки передні, задні і комбіновані. Передні і задні парктроніки в більшості випадків мають по 4 датчики в комплекті, які встановлюються на бампер. Комбіновані парктроніки мають від 6-ти до 12-ти паркувальних датчиків і встановлюються і на передній, і на задній бампер. Купити парктронік в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Вибираючи парктронік не варто забувати про тип дисплея і наявність додаткових функцій і особливостей, таких як: функція сліпих зон, функція пам'яті, безпровідний дисплей та можливість підключення камери заднього огляду.

Кількість датчиків

Для вибору парктроніка виходячи з кількості датчиків натисніть на відповідне зображення.

4 датчики
4 датчики
6 датчиків
6 датчиків
8 датчиків
8 датчиків
10 датчиків
10 датчиків
12 датчиків
12 датчиків

Більше інформації про кількість датчиків

Від кількості парковочних датчиків залежить кількість зон контролю парктроника. Звичайні задні або передні парктроніки мають в комплекті 4 датчика для установки в задній або передній бампер відповідно. Комбіновані парктроніки мають в комплекті від 6-ти датчиків до 12-ти.

В мінімальному варіанті (6 датчиків) 4 датчика встановлюються на задній бампер і 2 — на передній, так як важливіше знати інформацію про те, що відбувається позаду автомобіля, адже ситуацію попереду в більшості випадків може контролювати водій.

У максимальному варіанті (12 датчиків) по 4 датчика встановлюється на передній і задній бампер і ще 4 датчика устанвливаются в так званих «сліпих зонах». «Сліпими зонами» вважаються ті зони, де водій ніяк не може контролювати ситуацію. В такому випадку контролюється ситуація не тільки ззаду або спереду автомобіля, але і з боків.

Дисплей

Для вибору парктроника виходячи з типу дисплея, натисніть на відповідні зображення.

LCD-дисплей
LCD-дисплей
LED-дисплей
LED-дисплей

Більше інформації про типи дисплея

LED-дисплей в парктроніках в основному відображає тільки відстань до перешкоди і триколірну шкалу наближення до перешкоди.

LCD-дисплей більш інформативний, на ньому також показується відстань до перешкоди, крім цього у деяких моделей є індикатор «STOP», який спалахує при максимальному наближенні до перешкоди. Крім цього у більшості парктроніків з LCD-дисплеєм є функція голосового оповіщення.

Додаткові функції

Для вибору парктроніка виходячи з його додаткових функцій натисніть на відповідні зображення.

Функція памя'ті
Функція памя'ті
Функція сліпих зон
Функція сліпих зон
Підключення камери заднього огляду та монитору
Підключення камери заднього огляду та монитору
Бездротовий дисплей
Бездротовий дисплей

Більше інформації про додаткові функції

Функція пам'яті. Парктроніки з функцією пам'яті (інтелектуальні парктроніки) мають можливість запам'ятовувати розташування виносних елементів автомобіля (для машин з фаркопом або зовнішнім запасним колесом). Також у даних парктроніків є функції запобігання помилкових спрацьовувань і самодіагностики датчиків.

«Сліпими зонами» вважаються ті зони, де водій ніяк не може контролювати ситуацію. Парктроніки з функцією контролю «сліпих зон» мають у комплекті додаткові датчики, які встановлюються на бічній частині бампера, для контролю ситуації збоку автомобіля. В такому випадку контролюється ситуація не тільки ззаду або спереду автомобіля, але і з боків.

Відепарктронік. Парктроніки з можливістю підключення камери заднього огляду і додаткового монітора дозволяють максимально точно контролювати ситуацію при парковці. На дисплеї магнітоли або іншого пристрою, до якого підключений парктронік буде виводитися інформація з підключеної камери заднього огляду і паркторніка одночасно. Тобто на екрані буде видно картинка з камери і відстань до найближчої перешкоди зі звуковими повідомленнями про наближення до перешкоди.

Бездротовий дисплей. Парктроніки з бездротовим дисплеєм найкраще підходять для мікроавтобусів або інших «довгих» автомобілів, так як буває, що довжини дроту від дисплея не вистачає для підключення його до основного блоку парктроніка. Безпровідний дисплей не потрібно підключати кабелем до блоку. В даному випадку дисплей підключається тільки до бортової мережі автомобіля через прикурювач для подачі живлення.

ТОП-3 парктроніка
 

Кращі парковочні радари

Шукаєте якісний і найкращий парктронік? Даний рейтинг парктроніків складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Парктронік в автомобіль ParkMaster 4ZJ50

Парктронік в автомобіль ParkMaster 4ZJ50
Особливості:
  • ★ Комплектується 4 датчиками типу ZJ
  • ★ Можливість прихованої інсталяції біпера
  • ★ Звукова індикація

Парктронік в машину Baxster PS-418-10

Парктронік в машину Baxster PS-418-10
Особливості:
  • ★ Кількість датчиків — 4
  • ★ Індикація — сегментна, цифрова, звуковий сигнал
  • ★ Діаметр датчиків — 18 мм

Задній парктронік Pioneer ND-PS1 для SPH-10BT

Задній парктронік Pioneer ND-PS1 для SPH-10BT
Особливості:
  • ★ Наявність 4 датчиків руху
  • ★ Максимальна відстань виявлення - 2,5 м
  • ★ Використання при температурі від -30° до 80° C
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.