Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Як зробити замовлення?

Для здійснення покупки, будь ласка, розмістіть замовлення, натиснувши кнопку «Купити» на сторінці товара, що вас цікавить. Після надходження замовлення наші менеджери зв’яжуться з вами для узгодження всіх питань з обслуговування замовлення. Час оформлення замовлення, зазвичай, не більше трьох хвилин.

Доставка

Доставка (докладніше...) здійснюється обраним вами чином протягом одного-трьох робочих днів по Києву та двох-чотирьох робочих днів по Україні.

Оплата

Варіанти оплати (докладніше...): передоплата, оплата по отриманню. Замовлення за передоплатою відправляються після підтвердження надходження грошових коштів.

Прийом замовлень відбувається в автоматичному режимі онлайн цілодобово. Замовлення приймаються до виконання протягом одного робочого дня. У робочий час можливі уточнення за замовленням у телефонному режимі, в чаті, Skype, електронною поштою.

У разі неможливості виконання замовлення з яких-небудь об’єктивних причин, у кожному конкретному випадку є декілька варіантів, які вибирає наш клієнт:

1) обумовлюються строки, в рамках яких товар буде доставлений клієнтові — замовлення обробляється;

2) на вибір клієнта пропонується аналогічний товар, який буде доставлений клієнтові в обумовлені терміни — замовлення обробляється;

3) замовлення скасовується, у випадку якщо він був передоплачений відбувається повернення грошей.

Терміни та час доставки обговорюються з менеджерами під час оформлення замовлення будь-яким доступним способом — по телефону, в чаті, Skype, електронною поштою (на вибір клієнта). У разі оформлення замовлення без уточнення у менеджерів про поточну наявність товару на складі, термінів та часу доставки, вважається, що клієнт готовий отримати товар, як тільки це буде можливим. Зі свого боку 130.com.ua докладуть усіх зусиль по якнайшвидшому виконанню замовлення та зобов’язується зв’язатися з клієнтом, які оформили замовлення, при появі конкретної інформації про терміни та час поставки.

Гарантійні зобов'язання, повернення та обмін товару

Примітки.

1. Мінімальна вартість замовлення складає 150 грн.

2. Позиції з відсутньою кнопкою «Купити» недоступні до продажу, — зняті з виробництва, тимчасово немає на нашому складі або тільки анонсовані виробником.

3. Габаритні, важкі, а також деякі інші позиції відправляються по частковій або повній передоплаті. 

4. Товари по замовленням по передоплаті бронюються з моменту відправлення реквізитів до кінця доби. У разі відсутності передоплати товар автоматично знімається з резерву, вартість замовлення може змінитися, а товар може бути проданий за іншими замовленнями.

5. Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником.

Зверніть увагу!

В акціях беруть участь товари з написом «+ Подарунок» у назві товару.
Клієнту надається один подарунок на одне замовлення.
На акційні товари не поширюється знижка по дисконту та за реєстрацію на сайті (якщо такі є). Клієнт має право відмовитися від отримання подарунка, та отримати знижку по дисконту і / або за реєстрацію.
Кожен акційний товар одночасно може бути учасником тільки однієї акції. Якщо товар бере участь у двох і більше акціях, клієнт має право вибрати одну — прийнятну для нього акцію.
На товари з написом «— РОЗПРОДАЖ» знижки по дисконту / реєстрацію після оформлення замовлення клієнтом акції анулюються і акції будь-якого характеру не поширюються.
Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері