Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Огляд підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A

Не завжди автовласника влаштовує звучання встановленої штатної магнітоли. Але, на жаль, сучасні пристрої часто дуже сильно пов'язані з іншими системами, причому так тісно, ​​що замінити в них щось буває фізично дуже складно, а часом просто неможливо. Або ж доведеться позбутися відразу багатьох інших важливих функцій, наприклад, парктроніка або кондиціонера. Але й у цієї проблеми є рішення — установка процесора звуку, який дозволяє розширити можливості акустики й поліпшити якість звуковідтворення штатної магнітоли.

Можна використовувати універсальний підсилювач з вбудованим процесором звуку Pioneer DEQ-S1000A, який спеціально був створений для того, щоб підвищити звукові характеристики штатного головного пристрою без його заміни. Його легко можна вмонтувати в штатну аудіосистему будь-якого легкового автомобіля між акустикою і головним пристроєм. Це досить потужний чотирьохканальний підсилювач, завдяки цьому до нього можна під'єднати до чотирьох акустичних елементів, наприклад, два передніх і два задніх динаміка. Номінальна потужність підсилювача складає 200 Вт, робоча частота — від 10 до 20 000 Гц. Такі параметри дозволяють йому демонструвати відмінні результати.

Огляд підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A

Можливості Pioneer DEQ-S1000A

Головною особливістю даного пристрою є те, що в ньому одночасно з'єднуються функції підсилювача і процесора звуку з широкими можливостями налаштування і регулювання звуковідтворення. Багато в чому цей підсилювач є продовжувачем традицій головних пристроїв Pioneer, лише інтерфейс незначно відрізняється. Всі системи управління і настройки перенесли в спеціальний мобільний додаток.

Фірмовий мобільний додаток

Компанія Pioneer пропонує всім користувачам своє фірмове програмне забезпечення з добре продуманим і дуже зручним графічним інтерфейсом. Щоб ним скористатися, досить завантажити безкоштовний додаток Pioneer Sound Tune, яке пропонується одночасно і для мобільних гаджетів на Android, і для пристроїв, що працюють на iOS. Додаток можна завантажити в AppStore і GooglePlay.

Як тільки програма встановлена ​​і запущена, користувач отримує доступ до дуже великої кількості різних налаштувань і може робити з сигналом, що надходить від штатної магнітоли, практично все, що захоче. Наприклад, можна налаштувати затримку сигналу на частки секунди на окремих динаміках, це дозволяє обдурити слух. Вся річ у тому, що мозок людини при правильному налаштуванні звукових затримок буде сприймати звук так, ніби все встановлені динаміки знаходяться від слухача на рівному віддаленні, як в стереосистеми високого класу. Це дуже хороший інструмент, що дозволяє отримати об'ємне звучання, тому що звук не буде зосереджуватися у ближніх динаміків і йти незрозуміло звідки, а розіллється по всьому салону, заповнюючи простір.

Пристрій також дозволяє додавати деякі ефекти, здатні прикрасити звучання і зробити його насиченим і яскравішим, або скористатися фірмовою системою Todoroki Sound для динамічної обробки звуковідтворення, яка дозволяє зробити звук чіткіше і реалістичніше.

Огляд підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A

Широкі можливості налаштування звукопередачи

Ще однією функцією, яка значно розширює можливості Pioneer DEQ-S1000A, є еквалайзер. Він має аж 31 смугу, з його допомогою можна послабити або посилити навіть окремі частотні показники, регулюючи характер звучання на свій смак. При бажанні легко можна додати басів, зробити звук яскравішим і більш насиченим або приглушити надмірну дзвінкість, прибравши високі частоти. У порівнянні з будь-яким еквалайзером в штатних автомагнітолах, його можливості в кілька разів вище. Найголовніше, що всі налаштування здійснюються дуже просто і легко — задати потрібні параметри та змінити звучання можна провівши пальцем по екрану смартфона. Ніяких складних маніпуляцій робити не доведеться. Тепер з таким пристроєм налаштування звуку стане для будь-якого навіть не досвідченого в автомобільній акустиці користувача дуже простим і швидким.

Також варто відзначити, що в еквалайзері передбачено сім встановлених варіантів настройки, а також два додаткових призначених для користувача варіанти. Також є можливість передачі акустичної атмосфери окремого встановленого типу за рахунок використання керованої реверберації.

Велика кількість роз'ємів для підключення додаткового обладнання

Підсилювач обладнаний трьома парами лінійних виходів, до яких можна приєднати додаткове акустичне обладнання, наприклад, додати в аудіосистему автомобіля сабвуфер.

Всі роз'єми для підключення знаходяться з тилового боку корпусу. Якщо дивитися зліва направо, то вони йдуть в такому порядку: колодка живлення і акустики, роз'єм для підключення датчика стоянкового гальма, лінійні RCA виходи (3 пари), лінійний вхід, minijack — роз'єм для підключення датчика дистанційного управління і USB-вхід. Трохи далі вправо знаходиться індикатор включення пристрою і кнопка перезавантаження системи.

На дні пристрою розташований додатковий перемикач, за допомогою якого регулюється конфігурація системи: мережева з поканальним підключенням або стандартна, коли йде підключення по типу фронт-тил-саб. Залежно від того, яка конфігурація обрана, призначення деяких виходів змінюється. Також є ще один перемикач, яким встановлюється вхід для сигналу, що надходить зі штатної автомагнітоли.

Огляд підсилювача звуку з вбудованим процесором Pioneer DEQ-S1000A

Підсумки

Ця модель Pioneer вийшла дуже вдалою, вона відрізняється практичністю і функціональністю. Від використання цього підсилювача з процесором тільки позитивні емоції, тому що звук стає чистішим, шуми і спотворення мінімізуються, а вражаючі можливості настройки дозволяють забезпечити апгрейд штатної системи, не вносячи до неї серйозних конструктивних змін. Достатньо лише під'єднати пристрій в систему між головним пристроєм і динаміками. Це прекрасний варіант для тих, хто хоче отримати якісний звук і при цьому не є професіоналом в автомобільній акустиці, пристрій легко підключається самостійно без допомоги фахівців. Можливо, за деякими параметрами він і поступається професійним моделям, тому що в ньому використовується лише один тип фільтрів, і в каналі сабвуфера відсутній сабсонік. Зате навіть без цього завдяки наявності різних просторових ефектів звук помітно поліпшується, навіть при використанні простеньких штатних динаміків. Якщо ж підійти до питання апгрейда аудіосистеми автомобіля більш серйозно і замінити також акустику на більш потужну і якісну, то результат буде вражаючим.

Тобто можна зробити висновок, що підсилювач з вбудованим процесором звуку Pioneer DEQ-S1000A — це реальний дієвий засіб, що дозволяє розгойдати штатну автомобільну аудіосистему. Причому швидко і без великих витрат, тому що ціна на пристрій з урахуванням його можливостей цілком демократична.

Купити підсилювач Pioneer DEQ-S1000A у Львові, Тернополі та Івано-Франківську ви можете в інтернет-магазині 130.com.ua.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.