Viber
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

Двополосна компонентна акустика GROUND ZERO GZRC 165 ANNIVERSARY-25К була випущена до 25-річного ювілею компанії. Це спеціальна ювілейна версія моделі GZRC 165.2SQ з серії Radioactive, яка, як і все акустичне обладнання GROUND ZERO, відрізняється прекрасними робочими та звуковими показниками. Серед головних особливостей можна виділити базовий «золотий» дизайн компонентів, 28-міліметровий твіттер і кросовери на конденсаторах Mundorf.

Особливості конструкції динаміків

Всі конструктивні елементи акустичної системи відрізняються високою якістю виконання і надійністю. Це гарантує хороший звук і тривалу експлуатацію динаміків.

Вуфер

Він отримав алюмінієвий дифузор з надійним профілем діаметром 165 мм, він пройшов спеціальну процедуру оптимізації параметрів в комплексі Klippel. Дифузор додатково анодовані в чорний колір, і має спеціальний напис на честь ювілею компанії виробника. Фланець отримав додаткову накладку. Зверніть увагу, що захисна сітка вже входить в комплектацію.

Що стосується магнітної системи, то вона представлена ​​феритовим магнітом із захисним гумовим кожухом, є система вентиляції. Кошик — штампована, зроблена з міцної сталі й має спеціальне антирезонансним покриття, яке дозволяє істотно мінімізувати можливі спотворення звучання.

Габаритні розміри динаміка стандартні: діаметр дорівнює 165 мм, монтажний діаметр — 142,5 мм, монтажна глибина — 68 мм.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

Високочастотний динамік (твіттер)

Він має шовковий купольний дифузор діаметром 28 мм, з зовнішньої сторони він захищений сіткою. Магнітна система представлена ​​неодимовим магнітом, є демпфер, виконаний з легкого, але досить міцного волокнистого синтетичного матеріалу.

Монтаж здійснюється за допомогою гнучких висновків зі спеціальними лопатками. Для кріплення динаміка можна використовувати чашку, фіксація байонетна, тобто все гранично просто — «вставив-повернув» і все готово. Що стосується габаритів, то твіттер має наступні монтажні розміри: діаметр 48 мм, глибина 18 мм.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

Кросовер

Крім двох динаміків, в комплект входить також і пасивний кросовер, який укомплектований конденсаторами Mundorf і виконаний на котушках без сердечників. У ньому використовуються фільтри другого порядку, виробник заявляє, що частота розділу становить 3700 Гц. Рівень сигналу і роботу високочастотного фільтра можна регулювати за допомогою джамперів, що надійно фіксуються. Плата глибоко засаджена в корпус, для її фіксації використовуються спеціальні надійні засувки, тому зняти її, не пошкодивши, буде дуже складно, практично, неможливо.

Кросовер має гвинтові клеми, його кришка надійно фіксується і швидко знімається. Тільки тут є один момент, на який варто звернути увагу, — виробником не передбачені монтажні отвори, тому при установці доведеться подумати про те, як закріпити кросовер.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

Особливості звучання акустичної системи

Вуфер має стандартні характеристики спрямованості для акустики даного типорозміру. Варто сказати, що при перевищенні показника частоти 2 кГц погіршується дисперсія. На низьких частотах спостерігається ранній спад амплітудно-частотної характеристики (швидше за все, це обумовлено помірною добротністю) і незначна нерівномірність відтворення звуку на середніх частотах.

Твіттер має резонансну частоту 1310 Гц, але при показнику нижче 3 кГц також спостерігається певна нерівномірність АЧХ, це відбувається за рахунок використання великого купольного дифузора. Виробник завдяки використанню штатного кросовера з розділом 3700 Гц забезпечує певний згладжування. За допомогою спеціального перемикача High-Low можна регулювати показники амплітудно-частотної характеристики поблизу частоти зрізу. Тобто кожен сам може налаштовувати звук з урахуванням особистих переваг.

Що стосується звукових коливань і спотворень, то вони незначні та абсолютно не псують звукопередачу, показник типовий для подібних дифузорних головок.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

У всіх діапазонах динаміки демонструють дуже барвисте і соковите звучання. Можна відзначити невеликий надлишок на верхах, ВЧ мають яскравим тональним балансом. ВЧ головка має гарне акустичне демпфірування, Z-характеристика досить рівна і з незначним викидом. В середньому діапазоні можна відзначити досить детальне звучання, нічого зайвого. Баси також вражають, вони добре опрацьовані, середній бас качає.

Завдяки всьому сказаному, музика в самих різних жанрах звучить відмінно. Ви зможете в рівній мірі насолодитися і роком, і блюзом, і класикою. В цілому звучання дуже гарне, в кращих традиціях компанії Ground Zero.

Щоб добитися ідеального результату, під час монтажу і налаштування рекомендується спробувати кілька різних варіантів при регулюванні відносної полярності мідбаса і виборі орієнтації пищалки. При цьому не треба сильно відхилятися від прямого напрямку, інакше можна навпаки отримати не найкращий результат з-за спотворення, коли звук буде неправильно відображатися. Можуть виникнути гармонійні спотворення або динаміки увійдуть в резонанс. Бажано при проведенні настройки в точці прослуховування обов'язково контролювати АЧХ.

Для регулювання можна використовувати фільтри низьких і високих частот. Вони допоможуть налаштувати параметри амплітудно-частотної характеристики, впливають на добротність і рівномірність звучання. Це важливо, щоб частота зрізу не плавав. Якщо все правильно відрегулювати, то звук буде рівномірним, без істотних спотворень.

Технічні показники

Що стосується робочих параметрів, то тут все також досить пристойно виглядає.

Виробник вказує номінальну потужність основного НЧ динаміка на рівні 130 Вт, а максимальну (пікову) — 200 Вт. ВЧ динамік має номінальну потужність 70 Вт і максимальну — 110 Вт. Чутливість складає 90 дБ. Акустика працює в досить широкому діапазоні частот від 35 Гц до 25 000 Гц.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

Варто відзначити номінальний робочий опір на рівні 3 Ом, саме завдяки цьому вдалося отримати відчутний приріст чутливості. Імпеданс дуже важливий показник, який обов'язково треба врахувати при підключенні акустики, оскільки саме він безпосередньо впливає на узгодження її з іншими компонентами акустичної автомобільної системи, зокрема, з підсилювачем звуку.

Частота зрізу кросовера (12 дБ/окт) становить 200-4300 Гц. З його допомогою відбувається поділ смуг, пристрій виділяє певну смугу із загального звукового потоку. Таким чином кожен конкретний динамік може працювати в межах рекомендованих для нього частот, «зайві» частоти на випромінювач просто не потрапляють. В результаті кросовер допомагає вирівняти звучання і мінімізувати можливі перешкоди.

Підсумки

Що можна сказати в ув'язненні. Ювілейна версія автомобільної компонентної акустики GROUND ZERO GZRC 165 ANNIVERSARY — це прекрасний зразок, виготовлений в кращих традиціях компанії. Динаміки мають яскравим і незабутнім фірмовим звучанням, причому купити їх можна за цілком прийнятну і доступною ціною.

Тут все максимально чітко опрацьовано і продумано: конструкція надійна з міцних матеріалів, кросовер дуже добре оптимізований і ідеально працює з даними динаміками, саме його наявність багато в чому сприяє максимально точній і рівній звукопередачі на всіх частотних ділянках.

Якщо вам потрібна якісна акустика для авто, з хорошим звуком і запасом по потужності, яка буде стабільно працювати, то це дуже вигідне придбання. З мінусів можна відзначити лише відсутність кріплення для кросовера, тут виробник не все до кінця продумав. Але все можна вирішити, і зовсім не критично, на звуці ніяк не позначається.

 Огляд компонентної акустичної системи GROUND ZERO GZRC 165 Anniversary

В інтернет-магазині 130.com.ua ви завжди можете купити автомобільну акустику GROUND ZERO GZRC 165 ANNIVERSARY в Києві з доставкою по всій Україні.

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.