Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Огляд 4-канального автомобільного підсилювача Alpine R-A60F

Чотирьохканальний підсилювач R-A60F входить в лінійку компонентів R-Series, яка була розроблена компанією Alpine для отримання високої якості звуку при прослуховуванні музики. Він відмінно поєднується з динаміками Alpine R-Series. Підсилювач відноситься до класу D і має хороші робочі параметри, серед важливих особливостей пристрою можна відзначити можливість поканального підключення автомобільної акустики. Це надійний апарат, який допоможе розширити можливості акустичної системи й зробити звучання могутніше і більш насиченим.

Огляд 4-канального автомобільного підсилювача Alpine R- A60F

Особливості та технічні можливості Alpine R-A60F

Автомобільний підсилювач Alpine R-A60F у своїй основі має передову підсилювальну платформу, яка забезпечує потужність і максимальну точність передачі різних звукових відтінків. У даній моделі використовується подвійний негативний зворотний зв'язок по вихідному сигналу, що сприяє суттєвому зниженню рівня гармонійних спотворень, у разі роботі на невеликих потужностях цей показник зведений до мінімальної позначки. Таке конструктивне рішення дозволило позбутися такого недоліку, як слабка мікродинаміка і низька роздільна здатність, які були властиві більшості підсилювачів класу D. Зверніть увагу, що хоча пристрій і може працювати в різних конфігураціях, в тому числі й при мостовому підключенні, основна область застосування — підключення акустики з номінальним опором 4 Ом.

Крім того, цей підсилювач отримав оновлений корпус, виробник поліпшив відведення тепла і подбав про вдосконалення схеми захисту, що обмежує рівень максимального сигналу на виході при перегріванні. Завдяки цьому тепер можна не боятися раптових відключень через перегрів. Тобто підсилювач працює стабільніше і можна слухати музику в машині максимально довго.

Важливою перевагою даної моделі є невеликі габарити. Корпус має ширину 274 мм, довжину 223 мм і висоту всього 51 мм. Завдяки цьому без проблем його можна розмістити в будь-якому автомобілі. Установка можлива і в багажнику, і навіть під сидінням.

Всі роз'єми та з'єднання розташовані на одній стороні корпусу. До нього можна підключати додатковий дистанційний провідний регулятор баса RUX-KNOB2 завдяки наявності спеціального роз'єму RG-45. Сам регулятор в комплект не входить, по бажанню його можна придбати окремо.

Огляд 4-канального автомобільного підсилювача Alpine R- A60F

Підсилювач має перемикач INPUT LEVEL, призначений для настройки чутливості, це дозволяє пристрою працювати з сигналами як високого, так і лінійного рівня. Крім звичайних низькочастотних і високочастотних фільтрів є можливості регулювання частот в смуговому режимі на каналах 3-4. Тобто підсилювач дозволяє організувати схему з поканальним посиленням, причому без підключення додаткового процесора звуку і кросовера. Це істотно розширює можливості пристрою і робить регулювання та налаштування звукопередачи максимально зручною.

Трохи цифр

Потужність підсилювач досить велика — 400 Вт (номінальна), 1200 Вт (максимальна). Пристрій працює в досить широкому частотному діапазоні від 10 до 45 000 Гц.

Пристрій може працювати в трьох основних режимах: широкосмуговому, з регульованим фільтром ВЧ або фільтром НЧ від 50 до 400 Гц. Зверніть увагу, що оснащення трьох каналів з чотирьох при роботі в усіх цих режимах однакове. Але є ще четвертий канал. Він призначений тільки для роботи з поканальним фронтом. Якщо використовується такий тип підключення, то канали 1-2 використовуються для під'єднання твитеров (або пари зі среднечастотника і високочастотного динаміка), а канали 3 і 4 — для під'єднання мідбаса.

Фільтри НЧ і ВЧ гарантують добротний звук, причому якість не падає у всьому діапазоні доступних частот. Звучання завжди рівне без різких стрибків і серйозних спотворень. АЧХ підсилювача при відключених фільтрах на частоті 20 Гц-22 кГц становить за рівнем -1 дБ, на частоті 10 Гц пристрій демонструє завал менший за 3 дБ.

Підбиваємо підсумки

Alpine R-A60F — це висококласний імпульсний підсилювач, з відмінними показниками. Оцінюючи його роботу, можна сказати, що цифрові підсилювачі удосконалюються і стають дуже функціональними та стабільними, навіть дуже вимогливим експертам на слух складно відрізнити «цифру» від «аналога». Ця модель своїми робочими показниками практично нічим не поступається популярним і авторитетним аналоговим підсилювачам. Звукопередача у всіх частотах дуже якісна — на середніх частотах відсутні будь-які артефакти, на високих частотах звук теж не завалюється. Акустичні інструменти звучать дуже натурально, звук виходить реалістичним, при цьому він наповнений фарбами.

Огляд 4-канального автомобільного підсилювача Alpine R- A60F

Однак є й невеликий недолік, при включенні на максимальну потужність звук може здатися трохи жорстким. Можливо, це пов'язано з розширенням спектра гармонік або збільшенням інтермодуляції. Якщо ж не використовувати його на «максималку», то цілком можна отримати ідеальний звук, який задовольнить навіть найвимогливіших меломанів. Тим більше що навіть половини його потужності буде достатньо для розкачки практично будь-яких динаміків.

У всьому іншому це дуже гідна модель. З добре продуманою конструкцією і широкими функціональними можливостями. Відмінно працює з фронтальною акустикою і сабвуферами. Якість звучання на хорошому рівні, може потягатися з багатьма аналоговими моделями зі схожими характеристиками потужності. А невеликі габарити дозволяють встановити такий підсилювач в будь-який автомобіль, і він не буде займати багато місця.

Інтернет-магазин 130.com.ua пропонує купити підсилювач Alpine R-A60F у Львові, Тернополі та Івано-Франківську за вигідною ціною з доставкою.

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.