Автомобільні статті та обзори
Майстер підбору
систем кругового огляду

Для того, щоб максимально контролювати обстановку навколо авто і для того, щоб спростити процес паркування, багато автомобілістів встановлюють на свої автомобілі системи кругового огляду. Такі системи представляють собою прилад, який включає в себе чотири камери і блок для обробки даних, який з'єднує всі відео з камер в єдине панорамне зображення і моделює вид зверху. Завдяки цьому на екрані можна побачити абсолютно все, що є навколо автомобіля в кількох метрах (в режимі реального часу). Купити систему кругового огляду можна з доставкою у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та по всій Україні можна на 130.com.ua.

Вибрати систему кругового огляду можна за допомогою майстра підбору.

Тип системи

Для вибору системи кругового огляду, в залежності від типу, натисніть на відповідне зображення.

Більше інформації про системи кругового огляду

Системи для кругового огляду працюють з бортовою мережею авто і підключаються безпосередньо до акумулятора. Більшість цих систем підходять практично до будь-якого автомобіля і їх можна підключати до будь-якого з дисплеїв або до головного пристрою. Крім того, є штатні системи, які підходять під конкретні моделі автомобілів.

Щоб отримати круговий огляд, камери кріпляться по периметру автомобіля. Передня камера встановлюються спереду авто, задня підключається в задній бампер або в плафон підсвічування, а бічні камери монтуються в бічні дзеркала (в нижню частину). Під час вибору камер потрібно звернути увагу на кут захоплення. Найкраще вибирати камери з кутом захоплення в 180 °.

Особливість систем кругового огляду - це універсальність. Наприклад, камеру переднього огляду можна використовувати як автомобільний відеореєстратор. Відео з кожної камери можна записувати як на карту microSD, так і на зовнішні USB-флешки. Кожна камера може записувати відео окремим каналом.

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору