Viber
Зарядки для електромобілів
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей у 2020 році?

Контроль швидкості — актуальне питання, звичайно, кожен водій повинен дотримуватися правил дорожнього руху і швидкісного режиму, встановленого в місті. Однак, для допомоги водієві є спеціальні пристрої радар-детектори, які можуть попередити про наближення до контрольних камерам, і якщо він перевищує допустиму швидкість, він встигне її знизити, уникнувши штрафних санкцій. Який вибрати радар-детектор, щоб він відмінно справлявся зі своїм завданням у 2020 році?

Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей в 2020 році?

Чим радар-детектор відрізняється від антирадара?

Багато хто думає, що це одне і теж, однак ці пристрої різні, причому кардинально.

Антирадар — покликаний придушувати випромінювання поліцейських радарів. Цей пристрій створює відповідний сигнал в їх робочому діапазоні. Викликая перешкоди та шуми, що унеможливлює вимір поточної швидкості транспортного засобу. Зверніть увагу, що використання антирадарів заборонено.

Радар-детектор — пристрій, який виявляє сигнал. Він не створює перешкод і не заважає відображенню сигналу і визначення швидкості. З його допомогою можна вчасно отримати попередження про те, що поблизу включений радар або стоїть камера фіксації, і знизити швидкість до прийнятих законом норм.

Особливості сучасних пристроїв

Звичайно, одним з найважливіших параметрів є, кількість радарів, які бачить цей детектор. І чим більше, тим краще.

Також важливо, щоб пристрій не помилявся. Якщо радар "бачить" радари там, де їх немає, то ефективність використання подібного приладу падає до нуля, тому що водій просто перестає реагувати на сигнали. Це може привести до того, що правдивий сигнал буде проігнорований, що загрожує штрафом. Звичайно, радар-детектори не просто так пищать: пристрої ловлять різні сторонні сигнали, наприклад, від рацій, автоматичних дверей, супутникового обладнання та ін. Виключити подібні спрацьовування можна, для цього виробник вводить в пам'ять приладу спеціальні сигнатури, які дозволяють йому розрізняти поліцейські радари, які зазвичай працюють з конкретними характеристиками, які легко ідентифікувати. Саме завдяки таким сигнатурам детектор може не тільки вчасно виявити радар, але й навіть визначити його модель, з урахуванням потужності, довжини хвилі, кількості імпульсів тощо. Саме тому у разі купівлі вибирайте відразу сигнатурний детектор, ці моделі більш ефективні й надійні.

Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей в 2020 році?

GPS-датчик — ще одна важлива опція сучасного радар-детектора. Він дозволяє пристрою не тільки визначати координати машини, але і попереджати водія, якщо він наближається до місць розміщення стаціонарних камер фіксації швидкості. В пам'яті таких радарів зазвичай вже закладена необхідна карта з координатами всіх встановлених камер, яка постійно оновлюється.

В якому діапазоні повинен працювати радар-детектор

Різні пристрої працюють в різних діапазонах частот, наприклад:

  • X (10 525 МГц);
  • K (24150 МГц);
  • Ka (34700 МГц).

Перший діапазон зараз використовується мало, його можна зустріти в старих радарах, К і Ка — більш сучасні. Крім того, активно використовуються радари, в основі роботи яких лежать не радіохвилі, а лазерне випромінювання. Лазерні імпульси так само, як і радіохвилі, можуть відбиватися від різних об'єктів, і принцип визначення швидкості у них дуже схожий. Більшість сучасних радар-детекторів здатні розпізнавати й лазерні вимірювачі, до яких відноситься TruCam — прилад, що використовується в Україні .

Природно, хороший радар-детектор повинен вміти працювати будь-якими чинними діапазонами.

Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей в 2020 році?

Який спосіб кріплення вибрати?

Виробники пропонують пристрої з різними типами кріплень, всього є три основних найпоширеніші варіанти:

  • Присоски . В цьому випадку для фіксації пристрою на лобовому склі використовуються спеціальні силіконові присоски. Надійність кріплення залежить як від самих присосок і їх якості, так і від чистоти скла. Подібний вид кріплення виглядає досить громіздко, тому багато водіїв поступово стали відмовлятися від цього варіанту, вибираючи інші більш практичні та зручні.
  • Кріплення скотчем . У цьому варіанті зазвичай на лобовому склі автомобіля двостороннім скотчем фіксується спеціальний майданчик, і потім вже на нього кріпиться радар-детектор. Це дозволяє легко зняти прилад і прибрати його, для цього достатньо лише від'єднати спеціальну засувку на кріпленні. При цьому його база залишається на склі. Це самий зручний і надійний вид кріплення.
  • Спеціальний килимок . В цьому випадку для установки радара використовується простий липкий гумовий килимок, який розміщується на приладовій панелі. На нього кріпиться пристрій, який надійно фіксується і не падає. При використанні цього типу не доведеться возитися з присосками і скотчем. Правда, при різких поштовхах пристрій може не втриматися на такому кріпленні, тобто з надійністю можуть бути проблеми.
Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей в 2020 році?

Якими функціями повинен володіти радар-детектор?

Кожна окрема модель може мати свій унікальний набір функцій. Звичайно, у всіх приладів є спільне завдання — оповістити водія про наближення до радара на дорозі. Але є і ряд суттєвих відмінностей. Вибираючи радар-детектор у 2020 році, зверніть увагу на кілька основних типів радар-детекторів:

  • 1. Прості пристрої без екрана. У них немає дисплея, замість нього є набір спеціальних індикаторів. Як тільки прилад виявляє сигнал радара, то автоматично загоряється "тривожний" індикатор. Деякі моделі мають індикатори, що відповідають різним діапазонам.
  • 2. Пристрої середнього класу. Ці моделі вже оснащуються дисплеєм, куди виводиться більше інформації, в тому числі не тільки попередження про виявлення радара, а й відстань до нього.
  • 3. Пристрої класом вище середнього. Вони також мають інформативний дисплей, де відображається сигнал попередження про радари і камерах, відстань до них, дозволена на конкретній ділянці дороги швидкість, реальна швидкість машини. Деякі моделі мають функцію голосового оповіщення та інші.
Який радар-детектор вибрати для міста і подорожей в 2020 році?

Як бачимо, радар-детектори не надто складні пристрої, якихось складних налаштувань при їх експлуатації не потрібно. При цьому вони досить корисні і актуальні з урахуванням того, що в Україні активували систему автоматичної фіксації порушення швидкісного режиму. Якщо ви хочете купити радар-детектор у Львові, Тернополі та Івано-Франківську, то в інтернет-магазині 130.com.ua знайдете необхідні пристрої за вигідною ціною.

ТОП-3 радар-детектора
 

Найкращі автомобільні радар-детектори

Шукаєте якісний і найкращий автомобільний радар-детектор? Даний рейтинг автомобільних радар-детекторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Автомобільний радар-детектор з GPS логгером Playme SILENT 2

Автомобільний радар-детектор з GPS логгером Playme SILENT 2
Особливості:
  • ★ Точне визначення камер і радарів
  • ★ Наявність голосового сповіщення
  • ★ GPS-модуль для виявлення станцій контролю

Радар-детектор Sho-Me G-800 Signature

Радар-детектор Sho-Me G-800 Signature
Особливості:
  • ★ З вбудованим модулем GPS
  • ★ Детектує радари: TruCam, ІСКРА, КОРДОН, РОБОТ, КРЕЧЕТ, СТРЕЛКА
  • ★ З OLED дисплеєм

Радар детектор Sho-Me QUATTRO SIGNATURE

Радар детектор Sho-Me QUATTRO SIGNATURE
Особливості:
  • ★ з інформативним дисплеєм
  • ★ з GPS модулем
  • ★ кут захоплення: 180°
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.