Viber
Ланцюги протиковзання
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Який генератор краще вибрати для приватного будинку, дачі та будівництва?

Як показує статистика, обсяг продажу генераторів в Україні постійно зростає. ЗМІ стверджують, що це викликано постійними перебоями з електрикою, адже для нагріву води використовуються бойлери, а для опалення — електричні нагрівачі. Сьогодні ми потребуємо більшого запасу електроенергії в той час, коли запаси вугілля вичерпуються. Найбільш практичний і економний вихід — купити генератор.

Купівля генератора в якості аварійного джерела живлення — цілком розумне рішення, адже відключення світла змушує нас відкласти потрібні справи, створює масу незручностей. А що говорити про підприємства, де відключення електрики зупиняє все виробництво.

Щоб вибрати найбільш підходящий генератор, необхідно враховувати деякі нюанси, про які ми вам і розповімо.

Порахуємо загальну потужність електроприладів

Давайте на час забудемо про популярність бренду і додаткові функції. Так, отримуємо, що вартість генератора безпосередньо залежить від його потужності. Однак тут потрібно бути уважним і не брати ціну в якості основного критерію. Краще дивитися на потужність і для початку визначити для себе потрібний показник.

Якщо заощадити і не витратити час на прорахунок, то можливостей обраної моделі може бути недостатньо для вашого приміщення. Але і занадто потужний пристрій вам мало чим стане в нагоді: паливо буде даремно витрачатися.

Який генератор краще вибрати для приватного будинку, дачі та будівництва?

Тому для початку виписуємо всі електроприлади і навпаки пишемо потужність. Цей показник дивимося в інструкції, техпаспорті, бирці. Тепер розділимо всі агрегати на дуже важливі і ті, без яких можна спокійно обійтися. Наприклад, в першу категорію потрапляє холодильник, обігрівач, а в другу — пилосос або праска.

У підсумку ми можемо виділити всю техніку, яка буде працювати постійно. Рахуємо сумарну потужність і отримуємо необхідний показник. Тут враховуйте взаємозамінні прилади, наприклад, можна відмовитися від телевізора на користь комп'ютера.

Пам'ятаємо про запас потужності, адже для нормальної роботи генератора, потрібен ще хоч невеликий запас. До отриманої суми рекомендуємо додати 20%. Так, ви уникнете можливих поломок і зможете в екстрених випадках навіть підключити додаткове обладнання, яке не враховували.

Клас потужності генератора

Якщо проводити розрахунки для вас дуже важко або ви сумніваєтеся в отриманих результатах, то можна зробити вибір з урахуванням класу потужності:

  • До 3 кВт — підходять для освітлення дачі або підключення побутових приладів. Наприклад, можна одночасно використовувати холодильник і компактний насос для води.
  • До 5 кВт — додатково можна підключити ще і телевізор, комп'ютер. Таких показників вистачить, щоб приготувати обід на електроплиті.
  • До 7 кВт — підійде для великих будинків, де є електричне опалення, бойлер, кондиціонер. Такі моделі також можуть використовуватися для комерційних підприємств.
  • Від 10 кВт — професійні агрегати, призначені для великих підприємств, виробничих цехів.

220, 380 або 220/380 Вт — що вибрати?

Який генератор краще вибрати для приватного будинку, дачі та будівництва?

Однофазні пристрої ідеально підходять для домашнього використання, адже в побуті дуже рідко зустрічаються трифазні прилади. Трифазні конструкції оснащуються двома розетками: на 220 В і 380 В. Так, вони підходять для забезпечення електроенергією будь-якої техніки.

Універсальні станції відносяться до класу професійних. Поєднують у собі все необхідне для роботи як на одній, так і на трьох фазах. Не рекомендуємо брати трифазну модель для домашнього використання, оскільки вона має безліч складнощів.

Паливо: бензин, дизель чи газ

Бензинові генератори підходять для побутового користування, резервної подачі електроенергії. Такі моделі відрізняються компактністю, малошумністю і доступною для більшості ціною. Для будинку вибирають пристрої з потужністю 3-5 кВт, а для професійної експлуатації — від 7 кВт.

Дизельні генератори ефективні для посилених навантажень. Оснащуються надійним двигуном з ресурсом, що перевищує в кілька разів показник бензинових конструкцій. Розраховані для регулярного і тривалого використання. Підходять для експлуатації в умовах, де відсутня електромережа. Час безперервної роботи — 10 годин.

Двопаливними генератори можуть функціонувати і на газі, і на бензині. Такі моделі більш універсальні, безпечні в експлуатації. Здатні пропрацювати до 20 годин без дозаправки. Найчастіше газ використовується в якості основного джерела палива, а бензин — в якості постійного.

Інверторні генератори — пристрої, розроблені за сучасними технологіями. Їх перевага полягає у видачі "чистої" напруги без перепадів і стрибків. Відрізняється компактними розмірами, економічною витратою палива, малошумною роботою, екологічністю. Виробники передбачають для таких пристроїв захист від пилу і вологи. Конструкції експлуатуються в офісах, фермах, медичних установах.

Запуск генератора: ручний, електричний, дистанційний, автоматика

Який генератор краще вибрати для приватного будинку, дачі та будівництва?

Ручний стартер — стандартний варіант, який підходить лише для побутових приладів. Щоб працювати з більш потужними генераторами, доведеться докласти великих зусиль, тим більше, що при низьких температурах ситуація ускладнюється ще більше.

Електростартер — більш простий спосіб, працює на вбудованому акумуляторі. Головна перевага в здатності працювати навіть у мороз.

Дистанційний запуск — дуже комфортне рішення. Можете включити генератор на допустимій відстані, не виходячи з дому.

Автоматика підходить для комерційних приміщень. Такі моделі підключаються до мережі, електронний блок в разі її відключення подає відповідний сигнал, і система самостійно запускається. Найбільш економічними є моделі з автоматичним спрацьовуванням на включення і виключення стаціонарної мережі. Ці пристрої здатні економити паливо і ваш час.

Відкрита рама або шумозахисні кожух — що вибрати?

Відкрита рама передбачає розміщення двигуна всередині міцної рами. Остання захищає конструкцію від механічних пошкоджень, забезпечує зручне транспортування агрегату, гасить вібрації. Перевага таких моделей полягає в швидкому охолодженні, краще справляються з інтенсивними навантаженнями.

Шумозахисні кожух також захищає внутрішні механізми від пошкоджень, пилу і вологи. Оснащується посиленою системою охолодження, що особливо важливо для випадків, коли генератор працює від 10 годин.

Який альтернатор вибрати

Який генератор краще вибрати для приватного будинку, дачі та будівництва?

Асинхронний — простий варіант без обмотки на роторі і вугільних щіток. Має легку вагу, доступну ціну, але при цьому не може гарантувати стабільної напруги. Рекомендуємо відмовитися від нього, якщо ви користуєтеся чутливої технікою. Однак він ідеально підійде для зварювальних робіт, оскільки стійкий до коротких замикань.

Синхронний — більш складна конструкція, оснащується мідною обмоткою і вугільними щітками. Вартість таких моделей вище і вага більше, зате забезпечує подачу стабільної напруги і якісного струму.

Додаткові функції

Функція AVR відповідає за стабільність напруги. Незамінна для сучасної техніки, адже для неї скачки напруги можуть виявитися згубними.

Силова розетка з струмом на 32А призначена для того, щоб зняти всю потужність з однієї розетки. Це дуже важливо, якщо необхідно підключити дуже потужний агрегат.

Дисплей. Вибирайте модель, в яких на дисплеї виводяться всі необхідні показники. Наприклад, за рахунок наявності лічильника мотогодин, можна своєчасно проводити тех. додатковими пристроями.

Генератор купити в Івано-Франківську, Львові, Тернополі з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

Підігрів двигуна забезпечує стабільну температуру для непрацюючого мотора. Так, будь-які проблеми з запуском виключаються. Найчастіше зустрічається в дизельних моделях, оскільки саме вони погано заводяться у мороз.

Найкращі генератори

Шукаєте якісний і найкращий генератор? Даний рейтинг генераторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L
Особливості:
  • ★ Об'єм 12 л
  • ★ Потужність 4600 Вт
  • ★ Однофазний

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300
Особливості:
  • ★ Компактність
  • ★ Невеликий одноциліндровий мотор
  • ★ Мідна обмотка на альтераторе

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F
Особливості:
  • ★ Номінальна потужність 2800 Вт
  • ★ Обсяг 15 л
  • ★ Час безперервної роботи, год: 12

Матеріали по темі:

Генератори: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.