Viber
Шумоізоляція
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Який генератор найекономічніший для будинку

Одне з найважливіших правил покупки — отримати в кінцевому рахунку вигоду і користь. У випадку з генератором, ви отримуєте альтернативне джерело електроенергії. Такі пристрої можуть використовуватися в якості основного джерела мережі і резервного. Асортимент моделей вражає: різна потужність, конструкції, можливості.

Розглянемо, що дійсно потрібно враховувати при виборі і що важливо для домашніх агрегатів.

Який генератор найекономічніший для будинку

На що звертати увагу при виборі?

Звичайно, перше, що кидається в очі — ціна. Найпримітивніший варіант: вибирати пристрій дешевше, аргументуючи тим, що для будинку і такий зійде. На жаль, такі генератори не можуть похвалитися стабільною роботою. Так, є бюджетні моделі від надійних виробників, але і вони не мають особливих наворотів. Наприклад, ви не зустрінете в такому агрегаті кілька видів запуску або ідеальну синусоїду струму.

Щоб дійсно заощадити, враховуйте 3 фактори:

  • Ціна — повинна відповідати заявленим характеристикам.
  • Частота експлуатації. Для періодичного використання (раз в пару місяців) немає необхідності вибирати дорогу модель.
  • Витрати палива.

Для постачання невеликої заміської ділянки буде досить агрегату з 3 кВт потужності. Найбільш популярний і практичний — 5 кВт. Ідеально підходить для домашнього використання, дозволяє підключати безліч приладів. Більш професійні моделі мають потужність в 7 кВт. Вони підходять також для побутових приладів з високим пусковим струмом, але з умовою, що включати ви їх будете по черзі.

Який генератор найекономічніший для будинку

Види генераторів: який краще

Бензинові моделі в середньому витрачають 350 г/кВт*год. Їх ресурс становить близько 1500 мотогодин. В середньому, за 1 кВт бензину ви віддасте десь 10 грн. Недешево, тому краще використовувати такі моделі для резервного споживання.

Дизельні генератори витрачають 300 г/ кВт*год. Їх ресурс в два рази більше, ніж у бензинових агрегатів — 3000 мотогодин. І вартість 1кВт вам вийде близько 7 грн. За рахунок таких показників, дизельні пристрої вибирають для частого застосування.

Газові генератори витрачають 420 г/кВт*год. Моторесурс такий же, як і у бензинових конструкцій — 1500 мотогодин. Ціна за 1 кВт коштує до 5 грн. Це найдешевший тип електростанцій.

Інверторні генератори — сучасні пристрої, які вражають своїми можливостями. Однак ціна у них дуже висока. Споживають палива стільки, скільки потрібно в даний момент. При збільшенні навантаження витрати теж стають великими, при зменшенні — знижуються.

Купити генератор у Львові, Івано-Франківську, Тернополі можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Отже, швидше за все окупаються газові генератори. Для частого і тривалого використання рекомендуємо робити вибір на користь дизельних моделей. Якщо плануєте лише зрідка користуватися електростанцією, то можна купити бензиновий пристрій. Для активного відпочинку краще вибирати побутовий генератор.

Найкращі генератори

Шукаєте якісний і найкращий генератор? Даний рейтинг генераторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L

Дизельний генератор Hyundai DHY 5000L
Особливості:
  • ★ Об'єм 12 л
  • ★ Потужність 4600 Вт
  • ★ Однофазний

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300

Бензиновий генератор Daewoo GDA 2300
Особливості:
  • ★ Компактність
  • ★ Невеликий одноциліндровий мотор
  • ★ Мідна обмотка на альтераторе

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F

Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050F
Особливості:
  • ★ Номінальна потужність 2800 Вт
  • ★ Обсяг 15 л
  • ★ Час безперервної роботи, год: 12
Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.