Який генератор найекономічніший для будинку
Одне з найважливіших правил покупки — отримати в кінцевому рахунку вигоду і користь. У випадку з генератором, ви отримуєте альтернативне джерело електроенергії. Такі пристрої можуть використовуватися в якості основного джерела мережі і резервного. Асортимент моделей вражає: різна потужність, конструкції, можливості.
Розглянемо, що дійсно потрібно враховувати при виборі і що важливо для домашніх агрегатів.
На що звертати увагу при виборі?
Звичайно, перше, що кидається в очі — ціна. Найпримітивніший варіант: вибирати пристрій дешевше, аргументуючи тим, що для будинку і такий зійде. На жаль, такі генератори не можуть похвалитися стабільною роботою. Так, є бюджетні моделі від надійних виробників, але і вони не мають особливих наворотів. Наприклад, ви не зустрінете в такому агрегаті кілька видів запуску або ідеальну синусоїду струму.
Щоб дійсно заощадити, враховуйте 3 фактори:
- Ціна — повинна відповідати заявленим характеристикам.
- Частота експлуатації. Для періодичного використання (раз в пару місяців) немає необхідності вибирати дорогу модель.
- Витрати палива.
Для постачання невеликої заміської ділянки буде досить агрегату з 3 кВт потужності. Найбільш популярний і практичний — 5 кВт. Ідеально підходить для домашнього використання, дозволяє підключати безліч приладів. Більш професійні моделі мають потужність в 7 кВт. Вони підходять також для побутових приладів з високим пусковим струмом, але з умовою, що включати ви їх будете по черзі.
Види генераторів: який краще
Бензинові моделі в середньому витрачають 350 г/кВт*год. Їх ресурс становить близько 1500 мотогодин. В середньому, за 1 кВт бензину ви віддасте десь 10 грн. Недешево, тому краще використовувати такі моделі для резервного споживання.
Дизельні генератори витрачають 300 г/ кВт*год. Їх ресурс в два рази більше, ніж у бензинових агрегатів — 3000 мотогодин. І вартість 1кВт вам вийде близько 7 грн. За рахунок таких показників, дизельні пристрої вибирають для частого застосування.
Газові генератори витрачають 420 г/кВт*год. Моторесурс такий же, як і у бензинових конструкцій — 1500 мотогодин. Ціна за 1 кВт коштує до 5 грн. Це найдешевший тип електростанцій.
Інверторні генератори — сучасні пристрої, які вражають своїми можливостями. Однак ціна у них дуже висока. Споживають палива стільки, скільки потрібно в даний момент. При збільшенні навантаження витрати теж стають великими, при зменшенні — знижуються.
Купити генератор у Львові, Івано-Франківську, Тернополі можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.
Отже, швидше за все окупаються газові генератори. Для частого і тривалого використання рекомендуємо робити вибір на користь дизельних моделей. Якщо плануєте лише зрідка користуватися електростанцією, то можна купити бензиновий пристрій. Для активного відпочинку краще вибирати побутовий генератор.