Автомобільні статті та обзори
Вибір
автоаудіосистеми

Як вибрати компоненти автозвуку? Майстер підбору

Повноцінна акустична система для автомобіля повинна складатися з декількох компонентів.

Автоакустика — потрібна безпосередньо для відтворення звуку і повинна вибиратися виходячи з таких критеріїв як: номінальна потужність, типорозмір і габарити динаміка, тип акустики (компонентна або коаксіальна), чутливість, опір і частотний діапазон.

Краща акустика:

 
Вибрати акустику

Підсилювачі звуку — призначені для розкриття повного потенціалу акустики, так як часто потужності вбудованого в магнітолу підсилювача недостатньо для цього. Вибирають підсилювачі виходячи з таких критеріїв: кількість каналів, номінальна потужність на канал, клас підсилювача і наявність додаткових функцій.

Краші підсилювачі звуку:

 
Вибрати підсилювач

Сабвуфери — низькочастотні динаміки, які використовуються для отримання потужного глибокого баса. Вибираючи сабвуфер потрібно звертати увагу на розмір динаміка, номінальну і пікову потужність, опір і тип (активний або пасивний).

Лучшие сабвуферы:

 
Вибрати сабвуфер

В професійних акустичних системах використовуються ще звукові процесори. Вони потрібні для побудови правильної звукової сцени і більш детальної настройки відтворення різних частот. Автозвук купити в Івано-Франківську, Львові, Тернополі з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

Як вибрати автоаудіосистему

Вибір
автоаудіосистеми

Тип пристрою

Для вибору потрібного пристрою для відтворення музики скористайтеся відповідним майстром підбору.

Каталог компонентів автоаудіостистемі

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору