Viber
Автохолодильники
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Як привчити дитину їздити в автокріслі?

Якщо ви хочете убезпечити свою дитину під час поїздок на автомобілі, то без спеціального автомобільного крісла не обійтися. Однак тут важливо не тільки вибрати якісну модель і правильно її зафіксувати в салоні транспортного засобу, але і посадити малюка в нього і міцно пристебнути, згідно з інструкцією. Але іноді саме на цьому етапі виникають складнощі: дитина не хоче сидіти в кріслі, вона крутиться, вередує, іноді навіть доходить до серйозних істерик. Що ж робити батькам у такій ситуації? У цій статті ми розглянемо це питання і спробуємо на нього відповісти.

Як привчити дитину їздити в автокріслі?

Чому дитина не хоче сидіти в автомобільному кріслі?

Насправді причина може бути найрізноманітнішою. Але фахівці виділяють три групи основних, найпоширеніших причин. Про них ми й поговоримо.

Причина №1: дитині просто незручно сидіти в автокріслі

Якщо в новому автокріслі малюкові некомфортно, то це може бути основною причиною капризів. Наприклад, дитині може натирати ремінь, у неї німіють ніжки, незручна спинка, що тисне тощо. Подібні неприємні відчуття будуть викликати невдоволення маленького пасажира, і як наслідок капризи і сльози.

Причиною цього може стати те, що ви неправильно підібрали модель з урахуванням росту, ваги та віку дитини. Або через неправильного регулювання кріпильних елементів. Перед тим, як садити дитину в автокрісло, обов'язково перевірте стан крісла, нахил спинки повинен бути зручним, на якому рівні знаходить підголівник, його висота повинна відповідати зросту малюка, а також положення і силу натягу ременів. Тут важливо дотримуватися правила, між тілом дитини та ременями має легко поміщатися два пальці. Цього вистачить, щоб тримати пасажира міцно і при цьому не тиснути.

Якщо ви вирішили взяти автокрісло з запасом за розміром «на виріст», то для комфортної їзди варто використовувати спеціальні вкладки для новонароджених, додаткові накладки на ремені, подушечки, що амортизують, і інші спеціальні аксесуари. Щоб дитині в автокріслі не було жарко рекомендується використовувати літній чохол, який виготовляється з натуральної дихаючої тканини. Найчастіше з 100% бавовни. Взимку найкраще знімати в салоні верхній одяг, природно, що в салоні повинна бути комфортна температура, щоб малюк не мерз. Без одягу йому буде зручніше сидіти та легше зафіксувати. Крім того, йому не доведеться зіпрівати в теплій товстій куртці.

Як привчити дитину їздити в автокріслі?

Причина №2: образа, невдоволення або протест

Дитина жива і у неї може бути поганий настрій, вона може ображатися, ревнувати і т.д. &Mdash; все це впливає на її поведінку. У машині вона буде вередувати і кричати, всім своїм виглядом висловлюючи невдоволення. В такому випадку кращий вихід — сісти й спокійно поговорити з сином або донькою, якщо обговорити, що турбує дитину, то можна домовитися і вирішити проблему. Якщо дитина ображена на вас із-за чогось, пообіцяйте, що більше так робити не будете і не допустите в майбутньому такої ситуації. Навіть маленькі діти, яких батьки не сприймають серйозно, вже всі розуміють. Дуже часто причина невдоволення і каприз дитини — ігнорування з боку батьків. Діти дуже гостро реагують, якщо дорослі не звертають на них уваги. З малюком завжди треба розмовляти, не відстороняйтеся і не будьте холодними, вічно зайнятими дорослими. Дитина – теж член вашої родини і йому дуже важливо і потрібно спілкування.

Причина № 3: дитина погано себе почуває

Якщо маленький пасажир втомився або у нього погіршилося самопочуття, він, швидше за все, не буде сидіти спокійною в автокріслі. Спробуйте створити дитині умови для комфортного сну: опустіть спинку крісла, підкладіть під голову подушку, прикрийте вікно шторкою, забезпечте тишу.

Якщо дитину під час довгої їзди заколисує, дайте їй попити прохолодної води, запропонуйте льодяники або невеликі шматочки лимона. Іноді від нудоти рятує такий прийом: треба подивитися у вікно вдалину, на лінію горизонту, або прямо перед собою. Зверніть увагу, що немовлят заколисує дуже рідко, зазвичай цим страждають діти дворічного віку і старше.

Як привчити дитину їздити в автокріслі?

Чого не можна робити категорично?

Часто батьки не можуть довго терпіти капризи і плач дитини і беруть її на руки. Це дуже небезпечно і категорично заборонено. Подібна поведінка дорослого може стати причиною фатальної помилки. Руки — це не альтернатива дитячого автокрісла. У момент різкого гальмування автомобіля навіть найменший малюк різко набирає вагу до 300 кілограмів і більше. Як би ви не були впевнені у своїх силах, але утримати при ударі дитини жоден дорослий не зможе, тим більше що зазвичай все відбувається раптово і зреагувати правильно і швидко мало хто встигне. Тому возити дитину в машині можна тільки в кріслі. Якщо вона не хоче сидіти в ньому, то треба шукати альтернативу, можливо, інше крісло або вмовляти дитину. Без крісла їздити дуже небезпечно!

Як привчити дитину до автокрісла: рекомендації фахівців

Причини відмови від автокрісла і примх, як ми бачимо, дуже різні, і в кожній ситуації треба діяти по-різному. Однак, є кілька загальних рекомендацій, які допоможуть привчити дитину до дитячого автомобільного сидіння. В ідеалі знайомити малюка з автокріслом треба вже з самого народження, укладаючи його в спеціальну автолюльку. Вона вам точно знадобиться, щоб забрати з пологового будинку маму з немовлям. Якщо малюк з самого свого народження буде подорожувати в автокріслі, для нього воно стане дуже звичним, і він не буде проти сідати в нього пізніше.

Як привчити дитину їздити в автокріслі?

Але і дитині старшого віку прищепити любов до дитячого крісла цілком можливо. Є кілька важливих правил, які допоможуть привчити дитину їздити в автокріслі:

  • Покажіть на своєму прикладі . Всі знають, що діти дуже багато повторюють за дорослими, і якщо батьки сідають в машину, то вони завжди повинні і самі пристібатися. Подивившись на це, дитина, сидячи в автокріслі, буде копіювати вашу поведінку і проблем з тим, щоб зафіксувати ремінь, не буде. Введіть для всіх у своїй машині правило: поки хоча б один пасажир не пристебнутий, машина не рушить з міста.
  • Дайте час звикнути. Поставте автокрісло в кімнаті малюка і дозвольте йому досліджувати покупку. Можливо, він навіть добровільно захоче в ньому посидіти. Закріпіть автокрісло в салоні та поступово збільшуйте тривалість поїздок.
  • Створіть атмосферу. Для цього можна використовувати планшет і улюблені мультики дитини. Достатньо лише зафіксувати гаджет перед дитиною і включити.
  • Використовуйте іграшки. Можна спробувати посадити в автокрісло улюблену м'яку іграшку вашої дитини і пристебнути її. А потім важливо розповісти навіщо це робиться і, що це дуже важливо для безпеки й захисту на дорозі.
  • Дайте малюкові в руки дитяче кермо . Грати роль водія дітям набагато цікавіше, ніж бути простим пасажиром. Якщо дати в руки іграшкове кермо і призначити дитину другим водієм, який відповідає за безпеку, можна зацікавити її і уникнути проблем. Можна навіть додати грі реалістичності, роздрукувавши дитячі «права» на ім'я дитини, і вклеїти туди її фотографію.
  • Заохочення і похвала. По приїзду обов'язково скажіть дитині, що вона молодець, якщо поводилася добре і сиділа смирно. Придумайте якесь своє заохочення: це може бути ласощі, нова іграшка, перегляд мультфільму та багато іншого. Ви самі знаєте свого малюка і зможете знайти те, що його обов'язково порадує.
  • Не забувайте про спілкування. Якщо дорослих в машині кілька, то хтось із пасажирів може відвернути увагу малюка веселою і цікавою бесідою. Покажіть йому цікаві об'єкти або тварин за вікном, обговоріть те, що відбувається на вулиці. Діти дуже швидко захоплюються і забувають про примхи.
  • Підгадайте час сну. Найлегше перевозити дитину в сонному стані. Якщо ви знаєте приблизний графік свого чада, то можете підлаштувати час поїздки так, щоб він припав на денний сон.
Як привчити дитину їздити в автокріслі?

В інтернет-магазині 130.com.ua представлено безліч моделей автокрісел як для новонароджених, так і для дітей старшого віку. Якщо ви шукаєте зручну і надійну модель для тривалих поїздок, то завжди можете купити автокрісло у Львові, Тернополі або Івано-Франківську в нашому магазині.

ТОП-3 дитячих автокрісла
 

Найкращі автокрісла для дітей

Шукаєте якісне і найкраще дитяче автокрісло? Даний рейтинг дитячих автокрісел складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Універсальне дитяче автомобільне сидіння HEYNER CapsulaProtect 3D Pantera Black (795 100)

Універсальне дитяче автомобільне сидіння HEYNER CapsulaProtect 3D Pantera Black (795 100)
Особливості:
  • ★ Якісна 3-D конструкція, що гарантує максимальну безпеку при зіткненні
  • ★ Легке регулювання нахилу сидіння автокрісла
  • ★ Надійна фіксація дитини в автокріслі

Універсальне автокрісло HEYNER MultiRelax AERO Fix Pantera Black з ISOFIX (798 110)

Універсальне автокрісло HEYNER MultiRelax AERO Fix Pantera Black з ISOFIX (798 110)
Особливості:
  • ★ Призначено для дітей з 9 місяців до 12 років
  • ★ Встановлюється як за допомогою конекторів системи ISOFIX, так і з використанням штатного ременя безпеки автомобіля
  • ★ Забезпечує максімальній рівень комфорту та безпеки

Автокрісло для дітей Recaro Monza Nova 2 Seatfix

Автокрісло для дітей Recaro Monza Nova 2 Seatfix
Особливості:
  • ★ кріплення ISOFIX
  • ★ Група: ECE II / III (15-36 кг)
  • ★ Регульований по висоті підголівник
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.