Viber
Працюємо
Пн–Пт: 8:30–20:00
Сб-Нд 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

Що таке відеопарктронік і як він працює?

Багато водіїв-новачків, та й не тільки, відчувають певні труднощі під час паркування. Щоб полегшити цей процес були створені спеціальні пристрої, які отримали назву парктроніки. Основний принцип їх роботи полягає в тому, що спеціальні датчики виявляються перешкоди на певній відстані від автомобіля і подають сигнал тривоги, при сильному наближенні до них. Це допомагає водієві швидко реагувати та уникнути зіткнення.

Що таке відеопарктронік і як він працює?

Ці пристрої бувають різних типів, одними з найбільш функціональних і ефективних є відеопарктроніки. Про них ми й поговоримо в цій статті більш детально. Розглянемо їх особливості, переваги та недоліки.

Особливості відеопарктронік

Відеопарктронік — це спеціальний пристрій, покликаний полегшити процес паркування і руху автомобіля задом. У ньому поєднані можливості звичайного парктроніка з датчиками і камера заднього огляду. Таке поєднання дозволяє водієві отримувати максимально повну інформацію про майбутні перешкоди, особливості рельєфу, наприклад, ями, які можуть раптово виникнути на шляху транспортного засобу. Причому вся інформація не тільки подається у вигляді звукових попереджувальних сигналів, але і виводиться на монітор. Тобто людина може наочно оцінити обстановку і прийняти рішення під час здійснення маневру.

Між собою різні види відеопарктроніків теж можуть відрізнятися, попри їх загальний принцип роботи, вони можуть мати різну комплектацію:

 • Пристрої, які поставляються зі своїм зовнішнім дисплеєм і додатковою камерою заднього огляду.
 • Просто блок і датчики без камери і дисплея, які розраховані на роботу зі штатною камерою і вже встановленим в машині головним пристроєм з монітором. Це більш бюджетний варіант.
Що таке відеопарктронік і як він працює?

Кому варто купити відеопарктронік?

Очевидно, що фахівці рекомендують використовувати відеопарктронік тим водіями, які тільки вчаться водити і мають малий досвід, а також тим, хто стикається зі складнощами під час паркуванням або банально боїться випадково пошкодити лакофарбове покриття на кузові свого автомобіля.

Парктронік, без сумніву, дуже корисний гаджет, який реально здатний полегшити життя будь-якого сучасного водія. З ним керування автомобілем буде максимально зручним, безпечним і приємним.

Тільки при використанні відеопарктроніка треба бути акуратним. Річ у тому, що цей пристрій відтворює траєкторію руху автомобіля на основі кута повороту передніх коліс. Тому, коли позаду встановлена ​​лише одна камера, то ті лінії, які ви бачите на екрані як рекомендовану траєкторію, іноді можуть бути злегка неточними. Тут теж потрібен певний досвід. Проте, завдяки відеопарктроніку ви отримуєте можливість бачити повну картину всього того, що відбувається позаду автомобіля. Що істотно полегшує рух заднім ходом.

Як працює відеопарктронік?

В основі роботи кожного універсального відеопарктроніка є один важливий центральний елемент — основний блок. Саме він отримує і обробляє сигнали від камери заднього огляду, датчиків парковки і потім видає вже їх загальні дані. На монітор виводиться вже не просто відео того, що відбувається позаду автомобіля, на картинку нанесена спеціальна шкала, яка допомагає оцінити обстановку і вибрати оптимальну траєкторію для паркування транспортного засобу.

Що таке відеопарктронік і як він працює?

Підключення камери заднього огляду до блоку здійснюється завдяки наявності спеціального видеовхода. Головний блок здатний досить швидко обробляти дані і з'єднувати інформацію від камери і датчиків. Що забезпечує хорошу ефективність роботи пристрою. Так як водієві важливо отримувати інформацію максимально оперативно і максимально повно.

Які переваги мають відеопарктронік?

Про особливості роботи поговорили, тепер варто докладніше розглянути, в чому ж плюси використання саме відеопарктроніків, і чим вони відрізняються від звичайних моделей, які мають лише датчики. Серед переваг можна відзначити наступні:

 • Максимальна ефективність, тому що пристрій забезпечує одночасне отримання даних відразу з двох джерел.
 • Підвищений рівень безпеки та стабільна робота в будь-яких умовах, навіть якщо раптово один з датчиків парковки раптом вийде з ладу. Водій все одно буде бачити все візуально, так як картинка з камери заднього огляду буде надходити безперервно, як і інформація з датчиків, що залишилися в строю.
 • Продумана комплектація, купувати якісь додаткові компоненти не потрібно, камера і монітор вже є в комплекті. Якщо ж їх немає, то відеопарктронік без проблем підключається до штатного головного пристрою і штатної задньої камері.
 • Допомога в складних умовах паркування, наприклад, при обмеженій видимості коли на вулиці туман, йде дощ або мокрий сніг. У такій ситуації завдяки парктронику ви зможете добре зорієнтуватися і зробити маневр максимально швидко і безпечно.
Що таке відеопарктронік і як він працює?

Також хочеться відзначити і той факт, що вартість відеопарктроніка нехай і вище, ніж у більш простих варіантів, але вона все одно буде помітно нижче, ніж вартість заміни пошкодженого автомобільного бампера. Тим більше, що в момент паркування водій часто ризикує не тільки зачепити якусь огорожу або арматуру, а й дорогий чужий автомобіль. А це вже зовсім інші гроші, бо ремонт двох автомобілів може виявитися дуже серйозним ударом по гаманцю. Тому варто задуматися, а чи потрібна вам така економія. Парктронік — це зручно, і вже дуже багато водіїв в Україні встигли оцінити їх роботу гідно.

В нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити відеопарктронік у Львові, Тернополі або Івано-Франківську з доставкою по всій Україні. У каталозі представлені різні моделі, які прекрасно працюють і стануть вашими вірними помічниками під час паркування.

Топ-3 парктроніки
 

Найкращі парковочні радари

Шукаєте якісний і найкращий парктронік? Даний рейтинг парктроніків складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Комбінований парктронік ParkCity Kiev PC 818/302L

Комбінований парктронік ParkCity Kiev PC 818/302L
Особливості:
 • ★ Голосове сповіщення про перешкоди
 • ★ Діаметр датчиків 18 мм
 • ★ 8 датчиків в комплекті

Паркувальний радар Gazer PA40R

Паркувальний радар Gazer PA40R
Особливості:
 • ★ Установка на задній бампер
 • ★ 4 датчика
 • ★ Діаметр датчиків 22, 5 мм

Радар для паркування GT P Drive 8 silver (P DR8 Silver) з LCD-дисплеєм

Радар для паркування GT P Drive 8 silver (P DR8 Silver) з LCD-дисплеєм
Особливості:
 • ★ Частота ультразвукових сенсорів 40 kHz
 • ★ Дальність вимірювання відстані 30 см - 2.5 м
 • ★ Діаметр 8-х ультразвукових датчиків 22 мм
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.