Viber
Автопилососи
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?

Зараз все більш популярними стають екшн-камери, які часто використовують замість звичайних відеореєстраторів. Вони відрізняються компактністю і простотою у використанні, установка екшн-камери не займе багато часу, вони легко фіксуються на лобовому склі. Однак, не всі функціональні можливості відеореєстраторів мають екшн-камери. Тому, розглянемо основні особливості та переваги обох пристроїв, і допоможемо визначитися з відповіддю на питання: «Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?».

Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?

Особливості екшн-камер

Ці пристрої раніше часто використовувалися тільки любителями екстремального проведення часу. Вони стійкі до впливу вологи – снігу або дощу, ними можна знімати під водою, на сильному вітрі, отримуючи при цьому відмінний звук і зображення.

Однак, незважаючи на дані переваги, недоліками екшн-камер вважається неможливість роботи більш ніж 2-3 години без підзарядки. Також вони не пристосовані до роботи в автономному режимі і мають дуже високу вартість.

Призначення відеореєстраторів

Основні завдання, які виконує реєстратор – фіксування всього, що відбувається біля автомобіля під час поїздки або на стоянці. Вони працюють безпосередньо від автомобільної електроніки, тому вмикаються і вимикаються разом з нею.

  • Відеореєстратори можуть бути різних розмірів, і чим більший пристрій, тим краща якість зображення і чутливість самого приладу.
  • Автореєстратори мають надійне кріплення, форму і види яких виробники екшн-камер запозичили саме в цих пристроїв.
  • GPS-модулі і стабілізатори зображення вважаються звичайною функцією в екшн-камер, а ось у відеореєстраторів ці опції мають другорядне значення.
Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?

Вибираємо пристрій: відеореєстратор vs екшн-камера

Розібравшись з особливостями і призначенням кожного з пристроїв, можна визначати, яке з них краще для використання під час поїздки в автомобілі. Хоча спочатку може здаватися, що це зовсім різні пристрої з різним функціоналом, все одно в деяких випадках екшн-камера відмінно впорається з функціями відеореєстратора. Для більш детального вивчення даних девайсів, порівняємо головні особливості кожного з пристроїв.

1. Запис відео. Запускається двигун – починає працювати відеореєстратор, і після початкового налаштування водій забуває про увімкнення, оскільки пристрій спрацьовує і вимикається самостійно. Щодо екшн-камери, то її треба вмикати після того, як запускається двигун, вимикання або зупинка запису також проводиться в ручному режимі.

2. Робота в режимі «автономно». На стоянці відеореєстратор включається, коли поблизу від авто щось відбувається, оскільки багато моделей обладнані датчиками руху. Наявність екшн-камери в авто не зможе захистити автомобіль, а навпаки, тільки приверне зайву увагу.

3. Якість фотографій і відеороликів. Дорогі моделі екшн-камер виконують фіксацію до 120 кадрів в секунду, їх роздільна здатність може становити 1920х1080. Завдяки даним параметрам можна отримати точне і чітке зображення. Деякі моделі відеореєстраторів популярних виробників також можуть надати не менш якісну і чітку картинку. Хоча у випадку з кутом огляду, то екшн-камери мають його значно більшим ніж будь-який реєстратор.

4. Батарея. Як відомо, реєстратори працюють від електроніки, екшн-камери можуть функціонувати автономно, але не більше 2-3 годин. При цьому, якщо сідає заряд, екшн-камеру можна під’єднати до прикурювача, що дозволяє вести запис безперервно.

5. Перегрів. Незважаючи на можливі варіанти використання екшн-камер, вони все ж не можуть повноцінно працювати при високих температурах. Тому, залишивши її в авто на сонці є ймовірність виходу з ладу пристрою. На відміну від екшн-камер, відеореєстратори добре працюють при будь-яких погодних умовах.

Ще одним важливим фактором вважається пам'ять пристрою. Екшн-камери після заповнення карти пам'яті припиняють свою роботу. Однак є деякі сучасні девайси, які мають функцію циклічного перезапису, завдяки якій старі файли замінюються тільки що знятими роликами.

У більшості відеореєстраторів також присутня функція циклічного перезапису. Багато з них також оснащені опцією захисту деяких сегментів зйомки: під час раптової зміни швидкості, на різкому повороті або зупинці.

Найкраще рішення для власників мотоциклетної техніки

Відчути всі переваги екшн-камери можуть мотоциклісти, велосипедисти, інші власники подібної техніки. Вони є відмінним варіантом для фіксації всього, що відбувається під час руху на цьому транспорті. Екшн-камери відмінно і швидко кріпляться на кермо, шолом і передають відмінне і точне зображення, незважаючи на погоду: дощ, сніг або вітер. На противагу з екшн-камерами відеореєстратори менш підходять для цієї техніки.

Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?

Додатковий функціонал і комплектація

Багато моделей відеореєстраторів та екшн-камер мають таке доповнення до функціоналу:

  • Bluetooth;
  • WI-FI;
  • стабілізація відео.

Більшість моделей відеореєстраторів також можуть бути обладнані GPS-навігацією і антирадаром. У комплект кожного виду девайсів входить кріпильний елемент, перехідник USB і, власне, сам прилад.

На якому пристрої зупинити свій вибір?

Безсумнівно, класичний реєстратор відео ніколи не зможе позмагатися з екшн-камерою, оскільки він більш підходить для використання в автомобілі і для виконання своїх функцій. Тому, в даному випадку, екшн-камери істотно поступаються реєстраторам. З іншого боку, за допомогою автореєстратора важко отримати чітку і точну картинку того, що відбувається. До того ж, якими б дорогими і відмінними не були реєстратори, все ж екшн-камера передає зображення набагато краще. І в деяких ситуаціях це особливо важливо, під час ДТП, наприклад, де іноді дуже необхідно побачити особливо дрібні деталі.

Що краще – екшн-камера чи відеореєстратор?

Обидва варіанти мають свої сильні і слабкі сторони, тому вибір залишається за водієм. Якщо йому подобається відмінна якість зйомки і нескладно кожен раз включати і вимикати гаджет, то екшн-камера буде оптимальним варіантом. Для любителів класики чудово підійдуть відеореєстратори, вони, до того ж, є більш доступним і бюджетним варіантом.

Зараз на ринку представлені новинки в цьому напрямку – гібридні пристрої, що поєднують екшн-камеру і відеореєстратор. Тому тим, кому складно визначитися, підійдуть саме ці інноваційні пристрої.

Без відеореєстратора складно на дорозі, адже з ним завжди можна зафіксувати якусь подію або ДТП. Тому купити відеореєстратор або екшн-камеру іноді буває дуже необхідно. Ознайомитися з відмінним вибором пристроїв різних брендів можна у нас на сайті. Екшн-камеру купити в Івано-Франківську, Львові, Тернополі з доставкою по Україні можна на 130.com.ua.

ТОП-3 екшн камери
 

Кращі камери для екстриму

Шукаєте якісну і найкращу камеру для екстриму? Даний рейтинг камер для екстриму складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Екшн відеокамера SJCAM SJ4000 WiFi

Екшн відеокамера SJCAM SJ4000 WiFi
Особливості:
  • ★ Зйомка відео в Full HD якості
  • ★ Режим серійної зйомки
  • ★ Режим автоматичного тайм лапсу

Екшн камера SJCAM SJ4000

Екшн камера SJCAM SJ4000
Особливості:
  • ★ Є можливість сповільненої зйомки
  • ★ Можна використовувати як відеореєстратор
  • ★ Роздільна здатність відео — FullHD

Екшн камера з двома дисплеями HP c150W

Екшн камера з двома дисплеями HP c150W
Особливості:
  • ★ 2 дисплея
  • ★ Знімає якісні фото 16 Мп
  • ★ Камера для селфі
 
 
ТОП-3 відеореєстратори
 

Найкращі автореєстратори

Шукаєте якісний і найкращий відеореєстратор? Даний рейтинг відеореєстраторів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Відеореєстратор Gazer F118

Відеореєстратор Gazer F118
Особливості:
  • ★ Технологія WDR
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (FULL HD 1080P)
  • ★ Кут захоплення: 140 °

Відеореєстратор Sho-Me Combo N1 Signature

Відеореєстратор Sho-Me Combo N1 Signature
Особливості:
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD 1080P)
  • ★ Кут захоплення: 135 °
  • ★ Вбудований антирадар

Відеореєстратор Incar SDR-40

Відеореєстратор Incar SDR-40
Особливості:
  • ★ Розмір екрана 2.3 "
  • ★ Радар-детектор та GPS
  • ★ Роздільна здатність: 1920 x 1080 (FULL HD 1080P)
 
 

Матеріали по темі:

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.