Працюємо
Пн–Нд: 9:30–18:30
Оплата
Готівкова, безготівкова,
при отриманні, кредит, розстрочка
Visa MasterCard

USB і AUX підключення, чим вони відрізняються?

Практично всі сучасні головні пристрої мають спеціальні роз'єми для підключення мобільних телефонів, планшетів тощо, які дозволяють потім відтворювати музику з iPhone або Android пристроїв. Для цього можуть використовуватися два типи роз'ємів USB і AUX. Розгляньмо докладніше особливості цих двох варіантів підключення, їх можливості, переваги й недоліки.

> USB і AUX підключення, чим вони відрізняються?

Чим USB підключення відрізняється від AUX?

Основна відмінність між USB і виходами AUX полягає у тому, що перший передає головному пристрою цифрові дані в необробленому вигляді, а другий посилає аналоговий звуковий сигнал вже після обробки. Фактично це можна порівняти з тим, як передаються дані на ПК через USB-кабель, і прослуховуванням музики через навушники, які є аналогом AUX-кабелю.

При цьому, звичайно, що кожен з розглянутих роз'ємів підключення має певні переваги. Зокрема, підключаючи смартфон через USB при прослуховуванні записаної в ньому музики ви отримаєте звук в кращій якості. При цьому вхід AUX дозволяє отримати можливість використання більшої кількості пристроїв. У момент передачі звуку на головний пристрій автомобіля за допомогою USB-кабелю виконується його обробка, а в деяких випадках може з'явитися навіть можливість керувати відтворенням, використовуючи ресурси конкретної моделі автомобільної магнітоли.

> USB і AUX підключення, чим вони відрізняються?

Переваги та недоліки USB-роз'ємів

Основна перевага USB підключення — це висока якість звуку. Під час підключення мобільного пристрою до магнітоли через USB, передаються, як ми вже сказали раніше, необроблені дані. І вже головний пристрій потім забезпечує обробку аудіо треків і їх декодування в аудіосигнал. Тому що кожна магнітола має вбудований підсилювач і відтворення звуку здійснюється через зовнішні динаміки, то на виході аудіо виводиться в хорошій якості. Набагато краще, ніж якби його обробка відбувалася за допомогою засобів портативного МР3-плеєра або мобільного пристрою через AUX.

Деякі автомобільні магнітоли мають можливість здійснення безпосереднього контролю над iPhone, який доступний тільки при використанні USB-підключення. Це не тільки безпечніше, але і набагато комфортніше. Адже керувати відтворенням з головного пристрою простіше і зручніше, ніж возитися під час їзди з мобільним, якщо треба змінити пісню в плей-листі, вибрати трек або відрегулювати гучність музики. Наявність подібного функціоналу безпосередньо залежить від моделі головного пристрою. Тому, якщо вам необхідна наявність подібних можливостей, то слід з'ясовувати це ще до покупки магнітоли.

Звичайно, попри істотні плюси, USB-підключення має і деякі недоліки. Найголовніший — неуніверсальність. Якщо вихід AUX IN підходить для підключення практично будь-якого портативного аудіо, то сумісність з USB найчастіше має певні обмеження.

> USB і AUX підключення, чим вони відрізняються?

Переваги та недоліки підключення через AUX

Самий поширені AUX-роз'єм — це стандартний 3.5 мм роз'єм, це той же роз'єм підключення TRS/TRRS, який використовується в будь-яких навушниках. Тому, якщо для магнітоли зазначено, що вона оснащена "AUX-входом", то мова йде про роз'єм, до якого підключаються навушники або будь-яке інше джерело аудіо (смартфон, планшет, MP3-плеєр) за допомогою 3.5 мм TRRS кабелю. Основна перевага AUX-входу — універсальність, з його допомогою можна підключати практично будь-який звуковий пристрій. У деяких випадках потрібен спеціальний адаптер. Тобто ви без проблем зможете під'єднати до магнітоли будь-який смартфон: iPhone або пристрій на Android.

Серед недоліків найсуттєвіший — низька якість обробки звуку, що може негативно позначатися на якості відтворення. Тут річ у тому, що є суттєва різниця між тим, який звук буде на виході в автомобільній стереосистемі та навушниках. Самі по собі будь-які навушники мають невеликий розмір і не оснащуються механічним приводом. А будь-яка автомобільна аудіосистема, навіть найпростіша завжди включає підсилювач, нехай навіть вбудований в головний пристрій, але він є, і потужні динаміки.

При цьому типі підключення весь процес обробки звукових файлів відбувається на мобільному пристрої. І звичайно, що смартфони створювалися для роботи саме з навушниками, тому вони не мають підсилювача або можливості підключення динаміків через лінійні виходи. Це може призводити до того, що якість аудіо буде нижче, ніж якщо прослуховувати його через USB. Іноді можуть з'являтися шуми та інші перешкоди.

Як бачимо, ці підключення мають суттєві відмінності, однак, в різних ситуаціях актуальними можуть бути обидва розглянутих варіанти. Найкраще, щоб головний пристрій мав одночасно обидва роз'єми, тоді ви зможете вибрати оптимальний і найбільш зручний в кожному конкретному випадку.

> USB і AUX підключення, чим вони відрізняються?

В інтернет-магазині 130.com.ua ви можете купити автомагнітолу в Києві, Харкові чи Одесі з USB і AUX роз'ємами. У нас в каталозі представлений дуже великий вибір моделей від кращих брендів.

ТОП-3 автомагнітоли
 

Кращі бездискові магнітоли для авто

Шукаєте якісну і найкращу бездискову магнітолу для авто? Даний рейтинг бездискових магнітол для авто складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Бездискова магнітола з Bluetooth Alpine UTE-200BT

Бездискова магнітола з Bluetooth Alpine UTE-200BT
Особливості:
  • ★ Підтримує FLAC формат
  • ★ З 3-смуговим параметричним еквалайзером
  • ★ З 2-ма парами RCA

Автомобільний медіа-ресивер Pioneer SPH-10BT

Автомобільний медіа-ресивер Pioneer SPH-10BT
Особливості:
  • ★ Сумісний з Android та iOS;
  • ★ 13-смуговий еквалайзер і технологія Mitrax
  • ★ Є вхід для підключення парктроніка

Цифрова автомагнітола Kenwood KMM-125

Цифрова автомагнітола Kenwood KMM-125
Особливості:
  • ★ Трьохсмуговий параметричний еквалайзер
  • ★ Передня панель, що знімається, і змінне підсвічування основних кнопок
  • ★ Укорочені розміри корпусу
 
 

Матеріали по темі

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.