Автомобільні статті та обзори
Вибір
автомагнітоли

Як вибрати автомагнітолу? Майстер підбору

Серед пристроїв для прослуховування аудіо-композицій в машині є 3 типи пристроїв.

Автомагнітоли — це звичні всім нам ресивери, з CD або DVD приводом, в який вставляється диск для відтворення музики. А також, можуть бути з роз'ємами для підключення SD і USB флешок.

Вибрати магнітолу

Медіа-ресівери — це ті ж магнітоли, але без CD/DVD приводу. В якості носія інформації в даних пристроях використовуються SD або USB флешки.

Вибрати медіа-ресівер

Штатні магнітоли — це магнітоли, які виготовляються під конкретну марку автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей і дизайну салону. Такі магнітоли ідеально виглядають в салоні авто і підтримують велику частину штатних функцій.

Вибрати штатну магнітолу

По суті, основна функція всіх цих пристроїв одна — відтворення звукових файлів, але між ними є принципові відмінності, в першу чергу в особливостях конструкції. Купити магнітолу в Тернополі, Івано-Франківську, Львові можна на 130.com.ua з доставкою по Україні.

Як вибрати автомагнітолу

Вибір
автомагнітоли

Тип пристрою

Для вибору потрібного пристрою для відтворення музики скористайтеся відповідним майстром підбору.

Каталог автомагнітол

Майстри підбору

Майстер підбору радар-детекторів Майстер підбору автосигналізацій Майстер підбору автотентів Майстер підбору дитячих автокрісел Майстер підбору відеореєстраторів Майстер підбору компресорів Майстер підбору автопилососів Майстер підбору механічних блокіраторів Майстер підбору магнітол Майстер підбору зарядних пристроїв Майстер підбору ксенона Майстер підбору акустики Майстер підбору автохолодильників Майстер підбору шумо-віброізоляції Майстри підбору