Работаем
Пн–Пт: 8:30–20:30
Сб–Вс: 9:30–18:30
Спросить
SiteHeart
Оплата
Наличная, безналичная,
при получении, рассрочка
Visa MasterCard

Автономні пускові пристрої з режимом 12 і 24 В

Уявіть своє розчарування, коли вам потрібно швидко відправитися у справах, але на вулиці вас чекає авто з розрядженим акумулятором. Дістатися до пункту призначення швидко у вас не вийде. Ускладнює ситуацію відсутність можливості підключення до мережі енергопостачання.

Помічником стає автономний пуско-зарядний пристрій (бустер, джамп-стартер). Такі конструкції мало того, що здатні запустити двигун, але також і послужити джерелом живлення при відсутності АКБ або ремонтних роботах. За допомогою неї ви зможете підтримувати в робочому стані бортовий комп'ютер, сигналізацію та інші пристрої.

За допомогою однієї або кілька (залежить від моделі) герметичних батарей ви зможете швидко запустити двигун і відправитися по важливих справах. Такі пристрої оснащуються спеціальною платою, яка відстежує заряд АКБ. Пуско-зарядні конструкції стануть рятувальниками в умовах повної відсутності джерела живлення за рахунок своєї економічності та автономності.

Джамп-стартер

Під час вибору потрібно орієнтуватися на:

  • напругу батареї;
  • пусковий струм;
  • ємність АКБ.

Зверніть увагу, що напруга батареї і пристрої повинні відповідати один одному. Тут враховуйте, що чим нижче температура повітря, тим більше потужності потрібно для запуску. Наприклад, для легковика на 2 л. об'єму двигуна потрібно приблизно від 250 А пускового струму. Вантажним авто потрібні великі значення — пусковий струм від 550 А.

Універсальними є моделі на 12/24 В, адже вони підходять для запуску легкових автомобілів, а також для більш потужної техніки і транспорту.

Ми рекомендуємо:

Пусковий струм має два значення:

  • Піковий — параметр на перших мілісекунди пуску.
  • Номінальний — струм в перші 3 секунда старту двигуна.

Чим вища ємність батареї, тим вище повинен бути параметр ємності самого пристрою. Наприклад, для мотоцикла вистачить і 17 А/год, а ось для вантажівки потрібно буде вже близько 44 А/ч.

На кількість пусків впливає ємність вбудованого акумулятора пуско-зарядного пристрою і ступінь розрядки батареї. Для використання приладу в професійних цілях, краще віддати перевагу переносному приладу з двома акумуляторами. Так, ви зможете завести близько 10 автомобілів за раз. Такі моделі ефективні в ситуаціях, коли потрібно запустити одночасно кілька авто за короткий час.

Рекомендуємо заряджати пуско-зарядний пристрій після кожного циклу роботи. Зарядка від стаціонарної мережі — найбільш дбайливий процес, який тільки подовжує термін служби приладу. Купити джамп стартер з доставкою у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та по всій Україні можна на 130.com.ua.

Дивіться відеоогляди автономних пуско-зарядних пристроїв

Матеріали по темі

Найдено: 0 товаров
Показать товары >