Viber
Різдво
Закрити
Замовляйте
Цілодобово
Оплата
Готівкова, при отриманні, безготівкова
Visa, MasterCard, Apple Pay, Google Pay

Навіщо потрібний автомобільний підсилювач звуку?

Сьогодні у багатьох авто автоакустика входить в стандартну комплектацію. Деяким такого достатньо, а інші хочуть поліпшити якість звучання музики, тому замислюються про встановлення сабвуфера. У такому разі без підсилювача звуку не обійтися.

Підсилювач звуку в автомобілі

Який вибрати?

За своїми характеристиками підсилювач повинен відповідати параметрам динаміка. Якщо потужність і опір динаміків не буде походити для можливостей підсилювача, то останній може швидко вийти з ладу або якість звуку тільки погіршиться.

Запам'ятайте! Вхідний опір динаміків не повинен бути нижче підтримуваного підсилювачем.

Врахуйте, що покупка не може бути бюджетною, навіть незважаючи на те, що пристрій досить компактний і здається незначним. Щоб не витратитися даремно, рекомендуємо вибирати моделі від перевірених виробників — JBL, Pioneer, Kenwood.

Характеристики підсилювачів: що важливо

Клас: А, В, С, D, АВ. Найпоширеніші — АВ і D класи.

AB — висока якість вихідної якості, але низький ККД. Через останній отримуємо й інші недоліки: невисока вихідна потужність і великі розміри. Приміром, на 100 Вт. ми отримаємо тільки 50.

В підсилювачах D не використовуються потужні транзистори. Так, якщо взяти дві моделі класу AB і D, то у другому варіанті отримаємо велику вихідну потужність і невеликі розміри. ККД в цьому випадку досягає 95%.

Кількість каналів

Моноблоки призначені для підключення сабвуфера до вже встановленої аудіосистеми. Тут не обов'язково мати фільтр високих частот, тому немає сенсу підключати високочастотні пристрої. А от наявність фільтра низьких частот є обов'язковим.

Щоб підключати потужні сабвуфери, потрібен фільтр наднизьких частот: він прибере частоти нижче 20 Гц., які не чути нам, але шкідливі для самих пристроїв.

Двоканальні підсилювачі — більш універсальні моделі. Можуть застосовуватися для підключення двох колонок або сабвуфера за мостовою схемою. Оснащуються НЧ і ВЧ-фільтрами.

Триканальні підсилювачі необхідні для підключення 2 колонок і 1 сабвуфера. Найчастіше передбачають додаткові функції, наприклад, фільтр особливо низьких частот і регулювання баса.

Чотириканальні — призначені для побудови цілої аудіосистеми. Кожен з них оснащується кросовером, тому ви зможете використовувати підсилювач для підключення окремо 4 динаміків або ж 2 динаміків і 1 сабвуфера.

П'ятиканальні необхідні для підключення 4 колонок і 1 сабвуфера.

Підсилювачі звуку в авто

Номінальна вихідна потужність. Це один з найважливіших показників пристроїв, чим користуються виробники: вказують число, що позначає пікову потужність або споживану. Загалом, такий параметр ніяк не показує реальну вихідну потужність. Купити автопідсилювач звуку у Львові, Івано-Франківську, Тернополі з доставкою по Україні можна 130.com.ua.

Давайте розберемося в показниках:

номінальна вихідна потужність — параметр, з якою підсилювач може працювати мінімум 1 годину;

пікова потужність — параметр, за яким підсилювач може працювати короткочасно.

Є одна закономірність: якщо збільшується опір динаміків, то і потужність падає відповідно.

Мінімальна і максимальна відтворна частота. Зазвичай показники знаходяться в діапазоні 20 — 20000 Гц. Іноді межі зростають, але це не має ніякого сенсу. В одноканальних підсилювачах максимальна частота дорівнює 250-300 Гц. І цього достатньо, адже більш високі частоти пристрою відтворювати нема чого.

Якщо ви цінуєте якість звуку, то важливо враховувати коефіцієнт спотворень і співвідношення сигнал-шум.

Звертайте увагу на розміри. Якщо підсилювач буде об'ємним, то важливо передбачити заздалегідь для нього місце, яке буде захищене від механічних пошкоджень, пилу і води, але при цьому з вільним доступом повітря.

Дивіться відеоогляди автомобільних підсилювачів

ТОП-3 автопідсилювача звуку

Найкращі автопідсилювачі

Шукаєте якісний і найкращий автопідсилювач? Даний рейтинг автопідсилювачів складається на підставі таких параметрів як: високий попит з позитивними відгуками від наших клієнтів, якісне виготовлення — відсутність заводського браку і сервісних звернень, а також офіційна гарантійна та пост гарантійна підтримка в Україні.

Одноканальний підсилювач звуку Swat M-1.500

Одноканальний підсилювач звуку Swat M-1.500
Особливості:
  • ★ Підсилювач D класу
  • ★ Рівень номінальної потужності 300 Вт при підключенні з опором 4 Ом
  • ★ Оснащений фільтром низьких частот і фільтром Subsonic для ультранизьких частот

Підсилювач звуку в авто Audison Prima Forza AP F8.9 bit

Підсилювач звуку в авто Audison Prima Forza AP F8.9 bit
Особливості:
  • ★ Клас підсилювача D.
  • ★ вісімканальний
  • ★ Потужність каналу 85 Вт

Підсилювач чотирьохканальний Kicx AP 4.120AB

Підсилювач чотирьохканальний Kicx AP 4.120AB
Особливості:
  • ★ Підсилювач класу AB
  • ★ Працює з опором — 1 Ом
  • ★ З великою потужністю

Матеріали по темі:

Автомобільні підсилювачі звуку: Лідери продажів

Знайдено: 0 товарів
Показати товари >
Для здійснення покупок дозвольте, будь ласка, приймати cookie в своєму браузері.